Така, як є: найдорожчий мені став чужий чоловік

У мене була сім’я, чоловік,  люблячі діти. Подружки і колеги по роботі завжди заздрили мені. Говорили, яка я щаслива, який турботливий і люблячий чоловік у мене, які прекрасні діти.

А я в якийсь момент відчула себе нещасною. Діти виросли, пішли з родини, з ними пішли турботи, і тягар відповідальності впав з плечей, так захотілося свободи, зайнятися собою.

Виявилося, що я розлюбила чоловіка, зникли почуття до нього. Мені за великим рахунком не було добре з ним в ліжку, і він знав це, і мені так захотілося нової любові.

«На твого чоловіка молитися треба, від жиру бiсuшся, горя не сьорбала» – говорили мені. А мені так захотілося отримати задоволення, щоб кричати від щастя, відчути себе справжньою жінкою.

Читайте також: Повчальні цитати з Біблії, які варто було б прочитати кожному

Чоловік і навіть діти стали дратувати мене. Мені хотілося, щоб все залишили мене в  спокої і не лізли до мене в моє особисте життя.

В соціальній мережі я познайомилася з чоловіком, він був з сусіднього міста. Якось непомітно я закохалася і стала мріяти про зустріч, і ми, нарешті, зустрілися. Але перша ніч не стала святом. Це сталося швидко і зовсім не романтично.

Потім була друга, третя, четверта ніч. Може, мені було трохи краще, ніж з чоловіком, але задоволення я не отримувала. Нічого не змінювалося протягом всіх наших зустрічей, все відбувалося буденно і на цьому все закінчувалося.

А незабаром закінчилися і наші зустрічі. У мене була сім’я, чоловік, діти. Сьогодні мій день народження, мені виповнилося 51 рік. Я отримала те, що хотіла. Я вільна і займаюся тільки собою. Нарешті немає усієї цієї метушні, пов’язаної з цим, прибиранням, пранням. Я підійшла до дзеркала поправити макіяж.

Чому звідти на мене дивиться самотня і нещасна жінка.

Автор: Валерія