fbpx

Такому неймовірному везінню можна тільки позаздрити: фотографія пoкiйнoї тещі допомогла стати власником новенького авто

У 1990 році, перед самим чемпіонатом світу з футболу, вирішила Тбіліська мерія (або тоді ще міськвиконком) «розіграти» на стадіоні певну кількість Fiаt Tipo. По тим часам ну дужеі круті тачки, напхані електронікою, цифровий спідометр ну і тд і тп. Зрозуміло що ці тачки були продані «потрібним людям» задовго до розіграшу. І ось вона година Х.

В перерву під час футбольного матчу, викочується на полі бочечка з номерами і починається розіграш. Типу за номерами квитків проводиться розіграш. Номери оголошуються, але зрозуміло, що «потрібних людей» на трибунах немає, не царська це справа, сидіти на трибунах. А машинок було не одна і не дві. Штук десять чи п’ятнадцять.

І ось з’ясовується, що нікого з переможців на трибуні немає. Народ починає помітно хвилюватися і нервувати, починають лунати вигуки що все продано і типа давайте перегравайте розіграш, інакше будемо бити. Ну а стадіон «Динамо» Тбілісі, на секундочку 86000 посадочних місць. Стадіон був далеко не повний, але тищ 30-35 набралося, і вони могли влаштувати ту ще бучу (були преценденти в 1979 році).

Читайте також: Бідний Віталік! Чоловікові стало неймовірно шкода коханця своєї дружини

І тоді організатори беруть безпрограшне, як їм здавалося, рішення. На стадіоні оголошується, типу у кого при собі є фотографія тещі, отримає машину.

І тут з трибун несеться мужик і розмахує фотографією. Не знаю як він доводив що це фотографія саме його тещі, але найсмішніше не в цьому. Виявилося, що фотографія опинилася у нього зовсім випадково, теща помepла 40 днів тому і він вдень до матчу носив її фотографію для замовлення надмoгильнoгo каменя.

Джерело.

You cannot copy content of this page