Таких всього 5%: Найнеприступніші чоловіки по знаку Зодіака

Неприступні чоловіки зустрічаються набагато рідше, ніж неприступні дами. У представників деяких Знаків Зодіаку є схильність до цього, яка простежується в поведінці.

Для деяких людей образ неприступного чоловіка є нонсенсом, але не варто думати, що таких людей не буває. Є один Знак Зодіаку, який наділяє чоловіків нелюдською витримкою і раціональним мисленням. У представників цього сузір’я практично немає вад і слабкостей, які стосуються любовної сфери.

Найнеприступніші чоловіки в шлюбі
Найчастіше неприступність з’являється у чоловіків після того, як вони одружуються, що цілком очевидно. Проте, багато хто все одно є легкодоступними для любовних «хижачок». У список чоловіків, які стають неприступними в шлюбі, входять Раки, Скорпіони, Леви і Діви.

Рак – типовий сім’янин. Йому не потрібно шукати любов на стороні, тому що сім’я для нього понад усе. Неприступність в шлюбі у представників цього Водного Знака залізобетонна. Звичайно, трапляються винятки, але це така велика рідкість, що не варто турбуватися про вірність чоловіка-Рака. Якщо у вас легкий флірт і вільні стосунки, то Рака складно назвати неприступним. Йому досить зробити комплімент – і він весь ваш.

Скорпіон. Коли Скорпіони одружуються, це змінює їх зсередини. Звичайно, вони будуть ласі на лестощі і як і раніше будуть бажати жіночої уваги, але їх неприступність виявиться настільки сильною, що пробити цю броню вдасться лише найвишуканішим і витонченим в любовних питаннях дамам.

Лев. Багато хто чомусь думають, що Леви люблять зраджувати, тому що вони відносяться до найбільш самозакоханим Знакам Зодіаку. Звичайно, вони можуть це зробити, але тільки якщо є вагома причина. Якщо дружина Лева вірна йому, він буде неприступним для інших настільки, наскільки це можливо. В інших випадках Леви не упустять можливості дати себе звабити, щоб потішити своє самолюбство.

Діва. Якщо чоловік, народжений під цим Знаком Зодіаку, перебуває у стосунках, в яких все гладко, то, як і Лев, він буде недоступний для сторонніх жінок. Він може фліртувати, але тільки для того, щоб переконатися в своїй привабливості. Коли чоловік-Діва знаходиться в пошуках, домогтися його легко: потрібно просто звернути на нього увагу.

Читайте також: “Прийшла біда в наш дім: чоловікова сестра посварилася зі своїм чоловіком і поселилася ця наxaбна мадам у нас”

Найнедоступніший чоловік

Козеріг – король неприступності в любові. Навіть вільний Козеріг іноді повністю закритий для жінок. Причина полягає в його спосіб життя і мислення. Цей чоловік не може зблизитися з жінкою, поки не пізнає її досить добре. У всіх Козерогів це проявляється в різному ступені, але є ті, хто навіть при най щирому бажанні жінки провести разом ніч або піти на побачення будуть сумніватися в тому, що це дійсно від щирого серця.

Козероги обережні, тому впускають в своє життя людей дуже неохоче. Звичайно, якщо у жінки є те, від чого Козеріг не зможе відмовитися, то шанси на появу взаємної симпатії зростуть. Але знайти те, що потрібно Козерогу, дуже складно, адже ці чоловіки потайливі і навіть замкнуті.

Існує підтип Козерогів, який повністю протилежний звичайному. Фахівці та астрологи стверджують, що такі Козероги зустрічаються вкрай рідко. Ви відразу зрозумієте, що зустріли такого, коли самі спокуситесь нимм, відкриєте душу, закохаєтесь по вуха, а потім дізнаєтеся, що для нього це просто чергова пригода. Ці Козероги – справжні Дон Жуани. Їх близько 5 відсотків від загальної кількості.

Джерело.