fbpx

“Таргани” партнера вилазять: як подорожі перевіряють стосунки

Спільна подорож для пари може стати ідеальним способом перевірити стосунки на міцність.

Психологи ввжають, що рівень щастя людей, які регулярно подорожують, набагато вище, ніж у тих, хто обмежує себе у такій радості. А спільні подорожі з партнером так само сприятливо позначаються і на стосунках. Так, судячи з інтернет-дослідження, яке провела Американська туристична асоціація (United States Travel Association – USTA), ті пари, які регулярно подорожують разом, спостерігають більше взаєморозумуння.

Крім того, спільні подорожі позитивним чином впливають на кількість сeксy – зокрема, за твердженням дослідників, пари, які подорожують, займаються сeкcoм частіше тих, хто не їздить разом на відпочинок. Більше довіряють та розуміють Під час подорожей людям вдається краще пізнати один одного.

Американські психологи переконані, що під час подорожі людина виходить із зони комфорту і демонструє свої особистісні якості набагато сильніше, ніж у звичній домашній обстановці. Про те, чи мають спільні мандрівки потужний любовний ефект, ми запитали і в тернополян.

Неля разом зі своїм коханим Володимиром обожнюють активний відпочинок. При нагоді завжди готові зібратися максимально швидко та поїхати в чергову мандрівку за новими враження.

– Ми любимо відпочивати разом, це приносить вдвічі більше задоволення, – говорить тернополянка. – Спільні враження, спільні позитивні емоції, спільні спогади – що може бути краще для закоханої пари? Коли побут пригнічує, відпочинок за межами звичного середовища фактично зцілює та наповнює життя яскравими фарбами. Якби була можливість та час частіше кудись їздити – ми залюбки.

Люблять активний відпочинок За словами Нелі, насправді навіть не так важливо, куди їхати, чи будуть там дуже комфортні умови, головне, що поруч рідна людина. Усі пригоди, які чоловік і жінка переживають разом, допомагають їм стати командою.

– Недаремно кажуть, що з милим рай і в шалаші, – продовжує вона. – Коли ми обоє оптимістично налаштовані, то всі недоліки відпочинку навіть не відчуваються. І зі всіх ситуацій можна разом знайти вихід. Неля та Володя люблять активно проводити час – грати в теніс, футбол, волейбол, ходити в гори, подорожувати на велосипедах тощо. Хоча деколи, зізнаються, і на сонечку не проти поніжитись.

– Як на мене, потрібно знаходити час для спільних мандрівок сім’єю, вони зближують, – каже тернополянка. – А ще, від’їхавши від дому, починаєш помічати деталі в поведінці людини, які за буденними турботами не бачиш, чуєш про її бажання. І це великий плюс, адже так народжується взаєморозуміння. З останніх спільних подорожей пари – відпочинок у Туреччині.

Жінка зізнається, що тиждень часу промайнув, як один день. – Ми отримали купу приємних вражень від моря, від природи, від людей, – каже вона. – Тим паче, що це наш перший спільний відпочинок за кордоном. Є, що згадати. Ця мандрівка внесла в наше життя відчуття романтики, легкості, щастя. За щоденними клопотами ми забуваємо говорити коханим людям про свої почуття.

Усе спішимо кудись, до чогось прагнемо. А деколи просто варто зупинитися і приділити хоча б трохи часу один одному. Насправді для цього не потрібно їхати за межі України. Адже і на Тернопільщині є немало цікавих та привабливих для туристів місць.

Рік збирають гроші

Обожнюють подорожувати разом і наступні герої статті – Олеся та Жеремі. Олеся – українка, а Жеремі – француз. Дівчина разом з батьками переїхала у Францію ще в дитинстві. Із Жеремі вони вже п’ять років живуть у громадянському шлюбі. – Спільні подорожі – це найкращі ліки від депресії та застою в стосунках, – говорить дівчина.

– Ми справі релаксуємо, відпочиваємо від побуту, від роботи, від всього на світі. У мандрівках можна забути про всі невдачі, адже тоді живеш наче в іншому часовому проміжку. У Франції є немало чудових місць, куди можна поїхати. – Особливо прекрасно на півночі країни, – додає Олеся. – Але я більше люблю Італію, вона межує із Францією. Венеція, Рим, озеро Гарда – ці місця, які ми відвідали разом із Жеремі.

Восени, коли буде менше туристів, хочемо побувати в національному італійському парку Чинкве-Терре. Він включає в себе рукотворні тераси і п’ять невеликих поселень на березі Генуезського заливу. На такі великі мандрівки ми відкладаємо гроші протягом року. Вони того варті! Хоч пара і живе у Франції, разом закохані ще не були біля знаменитої Ейфелевої вежі, тож планують побувати там найближчим часом.

– Хоч у коханого дуже щільний робочий графік і знайти час для мандрівок нелегко, ми все ж таки любимо подорожувати разом. Насолоду слова не передати, тож частіше раджу всім закоханим їздити кудись, – завершує співрозмовниця. Iнтим у подорожах кращий Різноманітність потрібна не лише в побуті, а і в iнтимнoму житті, вважає сeксопатолог Ігор Федорко.

– Зміна рутинної обстановки робить людей щасливішими, – каже він. – Закохана пара тримує більше задоволення в сeксyальнoму плані поза межами дому. У жінки, наприклад, підвищується лiбiдо, коли вона відчуває романтику поза квартирою. Звісно, у відїзді люди забувають про всі проблеми і турботи, тому концентруються на партнері.

Дотого ж нерідко пара може нарешті розслабитися, адже за стінами немає надокучливих сусідів. Зміна обстановки, зрештою, у багатьох асоціюється з першим побаченням чи першою iнтимнoю близькістю.

Читайте також: Донечки – такі особливі: чому татусі так люблять своїх принцес

Джерело.

You cannot copy content of this page