Таро-перебачення на вихідні 6-7 серпня: дні будуть не з простих, але перспективними

Овен

Останні дні тижня розпочнуться з карти «Місяць», яка вказує на необхідність розібратися із внутрішніми сумнівами. Овни зможуть подолати внутрішні бар’єри, якщо повірять у себе і не потуратимуть руйнівним емоціям.

Овнів чекають події, які можуть збентежити. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що діяти потрібно обдумано, а значить, Овнам важливо заспокоїтися і вникнути в суть того, що відбувається.

Аркан «Диявол» говорячи про те, що Овни мають пройти випробування. По цій карті не можна потурати миттєвим примхами і поганим звичкам, щоб унеможливити неприємності та проблеми.

Телець

Аркан «Суд» говорить про те, що на Тельців чекають зміни на краще. По цій карті відбувається довгоочікувана розв’язка та звільнення від справ чи людей, що заважають щасливому життю та розвитку.

По карті «Колісниця» Тельцям треба бути сміливішими і наполегливішими. Активна робота принесе свої плоди, а значить, байдикувати буде ніколи. Вірно розставлені пріоритети призведуть до нових перемог.

Карта «Повішений», за якою Тельцям не можна поспішати під час прийняття відповідальних рішень. Аркан закликає зупинитися і поміркувати про майбутнє, відмовитися від хибних цілей та перервати спілкування з токсичними особами.

Близнюки

Вихідні починаються з карти «Правосуддя», яка обіцяє Близнюкам щасливе вирішення проблем та відновлення чесного імені. Аркан закликає бути сміливішим і не боятися відповідальності, щоб не упустити свого шансу на успіх і обійти конкурентів.

По карті «Вежа» Близнюків чекають зміни, які вже давно назрівали. Близнюки мають бути готові до того, що деякі плани та надії можуть зруйнуватися, проте їм на зміну прийдуть інші ідеї. Аркан говорить про те, що Близнюкам настав час звільнитися від того, що безнадійно застаріло, щоб опинитися на порозі нових звершень

Карта «Місяць» закликає Близнюків бути сміливими та активними. Тому згідно Аркану не варто боятися прощання з уявними друзями, які заважали щасливому життю. Настав час дізнатися про таємниці, які допоможуть звільнитися від помилок.

Рак

Період відкриває Аркан «Верховна жриця», згідно з яким Ракам не можна упускати деталей. З дрібниць складаються щастя та нові перемоги, а отже, треба прислухатися до своєї інтуїції та не поспішати з висновками.

Карта «Закохані» говорить про те, що Раки виявляться на роздоріжжі. За цим Арканом необхідно зробити вибір, проте ухвалювати рішення потрібно у стані спокою. Вірні рішення допоможуть знайти шлях до щастя і не переслідувати хибні ідеали.

Завершує вихідні карта «Самітник», і по ній Раки зможуть на якийсь час залишити турботи, щоб усамітнитися і в спокійній обстановці поміркувати про майбутнє. Аркан закликає розставити пріоритети та знайти джерело проблем, щоб усунути перешкоди на шляху до щастя.

Лев

Дні для Лева розпочнуться з карти «Колесо фортуни». Аркан говорить про те, що доля робить черговий виток, а отже, потрібно бути готовими прийняти нові правила гри. Поспішати з висновками не потрібно: пил вщухне, і з’явиться чітка перспектива.

Аркан «Сонце» обіцяє Левам процвітання та покращення матеріального становища. За цією картою перешкод на шляху немає, а отже можна сміливо втілювати в життя давні плани і активно працювати на власний добробут.

По карті «Диявол» Лев має боротися зі слабкостями, здатними завести в глухий кут і позбавити волі. Чесність та виховання сили волі допоможуть подолати випробування та вийти з них, не втративши честі та гідності.

Діва

Дів чекають нові успіхи. Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність визначитися з цілями та помічати деталі. Увага до інтуїції не дасть помилитися і звернути в глухий кут.

За картою «Сила» Дівам не варто нехтувати фізичними повагами. Вони допоможуть підтримати організм у тонусі та з легкістю долати перешкоди, що віддаляють від довгоочікуваних цілей.

Завершує вихідні позитивний Аркан “Колісниця”. По ньому Дів чекають нові перемоги, проте для цього доведеться докласти зусиль. Головними супутниками успіху стануть впевненість у собі та активність.

Терези

Ці два дні розпочнуться із випробувань, який потрібно пройти з честю. Аркан «Диявол» описує тіньову особистість, яка заважає успіхам, і Терези мають боротися за щасливе майбутнє. Відмова від шкідливих звичок та виховання сили волі не дадуть оступитися.

По карті «Маг» Терезам не завадить рішучість. Настав час заявити про себе і діяти сміливо. За цим Арканом вітаються неординарні рішення, здатні полегшити роботу та знайти шлях до щастя.

Завершує вихідні Аркан «Вежа», який попереджає про серйозні зміни. Терезам для щастя не можна пасувати і намагатися сховатися за ілюзіями. Замки з піску руйнуються, оголюючи реальність, а отже, потрібно попрацювати для створення успішного майбутнього.

Скорпіон

Скорпіонів чекає звична ситуація. Аркан “Повішений” говорить про те, що не завжди потрібно діяти за планом. Деколи необхідно перевернути все з ніг на голову, щоб знайти шлях до щастя.

Карта «Колесо удачі» обіцяє приємні зміни, і Скорпіонам не завадить витримка. Події розвиватимуться стрімко, проте діяти одразу не можна: потрібно почекати, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і визначитися з пріоритетами.

Завершує вихідні Аркан «Вежа», яким Скорпіони мають бути готові до серйозних змін. Колишні традиції руйнуються, звільняючи шлях до нових вершин. Представникам Знаку важливо розуміти, що не можна довіряти ілюзіям і чинити опір тому, що відбувається.

Стрілець

Аркан «Суд» обіцяє Стрільцям швидке звільнення від обставин, що сковують. Аркан може говорити про завершення судового розгляду на користь представників Знаку, а також про розрив токсичних відносин.

У вихідні на Стрільців чекають зміни. Для того щоб все йшло за планом, важливо розставити пріоритети і триматися суспільства успішних людей. Аркан «Ієрофант» вказує на допомогу з їхнього боку та можливість перейняти досвід.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», яким Стрільцям важливо дотримуватися розміреності у всьому. Поспіх і передчасні висновки лише посилять ситуацію, тому про необдумані дії краще забути.

Козеріг

Козерогам варто звернути увагу на допущені помилки та виправити їх. Карта «Повішений» говорить про те, що деякі справи не просунуться доти, доки не скоригувати цілі.

Аркан «Мир» говорить про успішне завершення роботи, проведеної на початку тижня. Позитивна карта обіцяє успіхи та відсутність перешкод на шляху, а значить, Козерога можуть сміливо займатися обраною справою.

Тиждень завершується Арканом «Помірність», за яким Козерогам важливо пам’ятати про золоту середину. Запорукою нових успіхів стануть відсутність поспіху та відмова від потурання поганим уподобанням .

Водолій

Водоліям не завадять практики з досягнення внутрішньої рівноваги. Аркан «Помірність» говорить про те, що поспіх буде згубним, тому потрібно зайнятися вдумливою роботою і не втрачати значних деталей.

Карта «Місяць» є застереженням. За нею Водоліям важливо пам’ятати про те, що будь-які випробування завершаться, а отже, не можна опускати рук і довіряти чуткам, які ніяк не допоможуть прийняти правильні рішення.

За картою «Повішений» Водолії зіштовхнуться із черговими труднощами. Подолати їх буде простіше, якщо мати запасний план і переключити увагу з тих речей, що зупинилися, на іншу роботу.

Риби

Риби по карті «Дурень» мають бути готові до несподіваних змін. Переживати не варто — життя зробить сюрпризи, які можна обернути на свою користь, якщо шукати позитив у всьому.

Карта «Мир» обіцяє вирішення будь-яких неприємностей, виконання заповітних бажань та відсутність перешкод. Риби будуть вільні вибирати будь-який шлях, пройти який потрібно буде до кінця.

Карта «Колісниця» символізує активність та сміливість, а отже, Рибам не доведеться нудьгувати. За цим Арканом можливі цікаві пропозиції щодо роботи, пов’язані з відрядженнями, а також нові перемоги.