Таро-передбачення з 5 по 15 лютого: настає час сюрпризів і посиленої пильності

Овен

Овнам випала карта Король Кубків. Це добрий знак, який говорить про те, що період видасться вдалим. Буде багато приємних емоцій та вражень. Овнів оточать друзі та позитивно налаштовані люди, які піднімуть настрій. У сім’ї буде гармонія та розуміння. Будь-які турботи самі по собі вирішаться.

Телець

Четвірка Жезлів говорить про те, що Тельці тверезо дивляться на світ довкола себе і не будують ілюзій. Це великий плюс. Жодних прихованих планів чи недоречних сюрпризів не очікується. Тельці будуть у добрій формі весь період. Вдасться рухатися у правильному напрямку.

Близнюки

Сімка Кубків говорить про те, що Близнюкам доведеться пережити деякі не найприємніші моменти. Доведеться шукати нові методи вирішення того чи іншого завдання. Інакше цілей не досягти. Цей період буде часом пошуку ідей та правильних висновків. Близнюки дізнаються, у якому напрямку рухатись далі.

Рак

Перевернутий Король мечів говорить про те, що Раки будуть більш дратівливими та жорсткими, ніж зазвичай. Представники знаку вважають, що саме така модель поведінки буде найбільш підходящою з урахуванням того, що відбувається довкола.

Лев

Сімка мечів попереджає, що Левам належить вступити до якоїсь суперечки. Представники знаку будуть досить сильні для того, щоб наполягти на своєму. Протягом усього тижня вдасться виконати всі плани та досягти поставленої мети.

Діва

Перевернений Туз мечів попереджає про те, щоб Діви стежили за спиною. Хтось в оточенні може нахабно брехати прямо в обличчя. Крім того, карта говорить про можливий удар у спину. Цей період принесе почуття незадоволеності.

Терези

Перевернута П’ятірка Жезлів говорить про якусь незакінчену справу, яку належить вирішити. Це може бути судовий процес чи заборгованість. Якщо з’явилося бажання розійтися з партнером, тоді варто найняти хорошого адвоката.

Скорпіон

Туз Пентаклів говорить про те, що час виявиться успішним. За що б Скорпіони не взялися, у них все вийде. Але доведеться старанно працювати.

Стрілець

Карта Маг говорить про те, що Стрільцям вдасться досягти якоїсь мети, стати лідером. Головне – це віра у себе. Саме вона стане їхнім мотиватором. Таролог рекомендує поставити собі цілі. Стрільці обов’язково їх досягнуть.

Козеріг

Трійка Кубків говорить про те, що не буде підстав для занепокоєння. Ця карта приносить радість та щастя. Незабаром може відбутися зустріч із друзями, вона підніме настрій. Буде багато радісних подій, які запам’ятаються на довгий час.

Водолій

Карта Перевернуті закохані говорить про провал. Водолій щось запланує, але нічого не вийде. Це буде епічний провал. Швидше за все, стосунки з людиною розваляться. Партнер навряд чи підходить для представників знаку. Тож не варто втрачати свій час.

Риби

Карта Двійка Пентаклів говорить про те, що Рибам принесуть приємні новини. Загалом, тиждень виявиться вдалим. Риби отримають інформацію, яка їм важлива. Таролог рекомендує також бути обережнішими і не дозволяти використовувати себе.