fbpx

Таро прогноз на 16 жовтня

Овен – Десятка мечів

Можливо, ви не готові попрощатися з кимось або з чимось, тим більше, якщо мова йде про когось для вас дорогого. Хоча, може бути, ви вже радієте близькому закінченню своїх неприємностей, прикрощів або страждань. У будь-якому випадку намагайтеся не піддаватися бажанню все зруйнувати.

Телець – Паж жезлів

Отримавши знак або шанс, не втрачайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.

Близнюки – П’ятірка мечів

Перестаньте вичікувати: краще чесно програти, ніж здатися без бою. Не вдавайтеся в сумнівні справи і проекти. Якщо ви в цей раз будете готові заступитися за правду і стояти до кінця, то, можливо, в майбутньому опинитеся позбавлені подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків

У вас є причина для радості. Може це успішно завершена робота, а може зустріч з симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання або дружбу. Відзначте для себе куди саме приведе вас доля в цей день.

Лев – Десятка пентаклів

Вам потрібно відчувати магію в буденному. Краса і потенціал, приховані в матеріальних предметах навколо нас. Укладайте вигідні угоди і радійте своєму успіху. Не піддавайтеся жадобі руйнування.

Діва – Дев’ятка жезлів

Грандіозна боротьба близька до завершення. Не розслабляйтеся на випадок непередбаченої слабкості. Будьте обережні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не ломіться в замкнені двері, але і самі не замикайтеся в собі.

ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів

Вам потрібно слідувати своїм бажанням з величезною енергією і не відмовлятися від однієї справи заради іншої, в яку ви вкладаєте багато енергії. Будьте уважні і обережні, але не втрачайте свою красу. Все вирішитися незабаром.

СКОРПІОН – Четвірка кубків

Коли ця карта з’являється в розкладі – ви багато чим у своєму житті будете розчаровані. Незалежно від того, що хорошого в ньому є, ваша увага прикута до того, чого вам бракує. Позитивна сторона цієї карти – в бажанні поліпшити своє життя або свої обставини. Негативна сторона – в нездатності цінувати те хороше, що ви вже маєте.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка пентаклів

Ви занадто зациклені на чомусь, тому швидше за все вам дістанеться щось прямо протилежне тому, чого ви хотіли. Краще згадайте про те, що будь-яка ініціатива карається, тому що порушує таємний хід космічних фішок.

КОЗЕРІГ – П’ятірка жезлів

Вам доведеться підтвердити свою майстерність. Вам доведеться довести, що ви як і раніше на висоті. Якщо ви поведете бій чесно і до того ж з повною віддачею, то перемога вам забезпечена. Однак навіть якщо вам дістанеться друге місце, ви все ж залишитеся задоволені тим, що взяли участь в цій боротьбі.

ВОДОЛІЙ – Король кубків

Ви повинні свідомо керувати своїми почуттями, даючи їм волю. Постарайтеся показати іншій людині, як сильно ви її любите, яка проблема вас турбує або яке діло хвилює вас найбільше. Якщо у вас перед очима буде чітка мета, ви дуже скоро переконаєтеся, що емоції і багата фантазія лише допомагають вам швидше досягти її.

РИБИ – Туз пенаклів

У вас з’явився новий інтерес. Перегляньте своє ставлення до грошей і здоров’я. Ви можете знайти або отримати в дар необроблений матеріал, який дозволить вам зробити прогрес в цих сферах. Постарайтеся створити щось нове, адже тільки так ви досягнете своєї мети

You cannot copy content of this page