fbpx

Таро-прогноз на 2022 рік: Які несподівані повороти долі нас чекають і чого потрібно остерігатися

Січень – Паж Кубків

Цей місяць для багатьох буде спокійним і гармонійним. Основна увага в цей період буде зосереджена на молодших членах сім’ї або романтичних переживаннях. Емоції почнуть мати перевагу над розумом, але в хорошому сенсі. Ми будемо в захваті від інших. Більше, ніж будь-коли, ви хочете любити і бути коханим.

У січні можна познайомитися, піти на побачення, це принесе масу позитивних емоцій або подарує цікавий досвід. Чудовий час для планування дитини. Багато хто отримає довгоочікувану добру новину. Згідно з прогнозом Таро, в січні 2022 року буде період натхнення і продуктивності для творчих людей, нарешті будуть реалізовані давні проекти і творіння.

Лютий – Лицар Пентаклів

Лютий може бути дуже продуктивним для практичних і активних людей. В цей час краще планувати: відрядження, зміну роботи, підвищення кваліфікації, підписання договорів. Багато починань будуть успішними. Якщо ви давно збираєтеся купити або змінити автомобіль або пройти навчання в автошколі, зараз відмінний час для реалізації таких планів.

Головний секрет досягнення успіху в цей період полягає в тому, щоб ставити перед собою чіткі цілі і визначати конкретні терміни їх реалізації. Знайомства в лютому можуть бути багатообіцяючими, але в тому випадку, якщо при побудові стосунків ми будемо більше керуватися практичністю, а не емоційними імпульсами.

Березень — Двійка жезлів

Гороскоп Таро на 2022 рік обіцяє нам досить цікавий березень, в якому перед нами відкриються нові перспективи. У цей період ви можете почати новий проект, попросити своє начальство про підвищення і подумати про переїзд. Однак навіть при всіх ресурсах і сприятливих обставинах не так просто буде зважитися на будь-які зміни або зробити вибір. Багато хто, здається, потрапляють в ступор і починають шукати виправдання – просто нічого не робити.

Особливо складно буде тим, хто працює на нелюбимій роботі, втрата сил і апатія можуть почати заважати повсякденним завданням, доведеться докласти значних зусиль, щоб зібратися разом і «залишатися в строю» Удача чекає тих, хто впорається з цим станом. У стосунках можлива деяка відстороненість і бездіяльність партнера.

Квітень — 9 Пентаклів

Стабільність у всіх її проявах. З одного боку, це добре, адже не варто боятися серйозних форс-мажорних обставин, з іншого боку, будь-які зміни в поточному стані справ малоймовірні. Стосунки будуть розвиватися вкрай повільно, бізнес не буде розвиватися занадто швидко, а будь-які зусилля можуть здатися недостатньо ефективними. Це час паузи, споглядання себе, свого життя і підготовки до змін, які краще відкласти на більш успішний для цього період.

Ви можете зробити, щоб навести порядок у своїх справах: займатися документами, огляд гардероба, прибрати зайві речі в квартирі, звільнити фізичний і психічний простір навколо вас. Емоційні спалахи і зв’язування романів малоймовірні. Але вже налагоджене знайомство може потихеньку перерости в щось більше, але тільки в тому випадку, якщо обидва партнери знаходяться на одній хвилі.

Травень — 4 Пентаклів

Тенденції минулого місяця продовжуються і в травні. Це не найкращий час для серйозних змін. У травні ми будемо особливо обережні, щоб захистити наші особисті кордони. Наблизитися до інших людей і підпускати їх до себе може бути складніше, ніж зазвичай. Багато хто почне будувати стіни навколо себе. У сосунках з другими половинками можуть виникнути проблеми через прояв ревнощів.

У цей період продавцям товарів і послуг може бути трохи складніше, ніж зазвичай, здійснювати свою діяльність. У багатьох буде відчуття фінансової нестабільності і бажання заощадити. Період сприятливий для: почати облік своїх витрат, підготовка бізнес-планів, аналіз ринку та діяльності конкурентів. Але активну фінансову діяльність краще не вести в травні.

Червень — 9 Жезлів

У червні ми переживемо період зростаючої напруги в різних сферах життя. Деякі з наших страхів можуть здатися цілком реальними, і ми почнемо “псувати себе”. Обережність, звичайно, нікому не зашкодила, але потрібно постаратися сприймати все адекватно і не втрачати самоконтроль. Карта попереджає нас про майбутні випробування на міцність. Будь-які процеси в цей час можуть бути уповільнені, і ми з нетерпінням чекаємо результатів.

Прогноз Таро на 2022 рік говорить нам, що побачення в цей період можуть бути ускладнені недовірою або до нашого, або до потенційного партнера. Є високі шанси зустріти людину, яка ще не оговталася від минулого розриву і не готова до нових стосунків.

Липень — Колісниця

Цей динамічний аркан символізує для нас початок нового етапу в житті. Тому це просто ідеальний час для тих, хто хоче переїхати або вирушити в подорож. Для тих, чиї стосунки розвиваються на відстані, колісниця обіцяє довгоочікувану і приємну зустріч. Зміна робочих місць або автомобілів в липні також буде успішною.

Це сприятливий час для всіх, чия робота пов’язана з логістикою або відрядженнями. Ви можете спробувати реалізувати свої найамбітніші плани, взяти участь у конкурсах і кастингах. Удача посміхнеться найбільш старанним і цілеспрямованим. Можливо, відбудеться прорив у стосунках. Парам в липні добре подумають про шлюб або почати жити разом, це буде хорошим початком.

Серпень — 8 Кубків

Незважаючи на очевидний похмурий характер цієї карти, вона не несе для нас ніякого негативу, а знаменує початок періоду перебудови, коли все непотрібне почне зникати з нашого життя. Хтось нарешті вирішить припинити хворобливі і безнадійні стосунки, хтось залишить нелюбиму роботу, хтось перестане оплакувати минуле. Близьке оточення може розчарувати і викликати бажання покласти край спілкуванню.

Як правило, зміни, що символізують 8 Кубків, непрості, але вони дозволяють з часом вивести життя на новий рівень. Адже позбутися від усього, що відтягує назад і заважає нашому щастю і розвитку, можна буде. У цей період переїзд і зміна роботи будуть сприятливими.

Вересень – Королева Мечів

Емоційно вересень буде не найпростішим місяцем. Інші можуть бути сенсорними, запальними і прискіпливими, що підвищить ризик виникнення конфліктних ситуацій. Можливе посилення тиску і поява якихось нових санкцій з боку керівництва або уряду. Карта попереджає нас, що варто тримати власні емоції під контролем і не реагувати на провокації з боку оточуючих.

Якщо ви збираєтеся вести важливі переговори, навряд чи вони пройдуть гладко без будь-яких заперечень з боку ваших колег, тому готуватися до них потрібно максимально ретельно. У фінансових питаннях слід бути особливо уважним і уникати будь-яких ризиків.

Жовтень — 10 Мечів

Якщо є можливість не планувати важливі речі або поїздки на жовтень, то краще нею скористатися. Карта досить важка за своєю енергетикою і попереджає про труднощі, з якими нам доведеться зіштовхнутися. З одного боку, 10 Мечів попереджає, що ми можемо позбутися чогось важкого і болючого, з іншого боку, ми точно не будемо готові до цих змін.

10 мечів: ризик розриву стосунків, втрата роботи, зрада друзів. Але попереджені значить озброєні, і ми, заздалегідь знаючи про такий період, можемо вжити всіх необхідних заходів для зниження ступеня його ризику для себе. Не обов’язково в жовтні відвідувати нові місця з незнайомими людьми, починати з’ясовувати стосунки з другої половинки й інвестувати кудись фінансово.

Листопад — 6 жезлів

Згідно з прогнозом Таро на 2022 рік, листопад ознаменує довгоочікуваний перепочинок після напруженого періоду. Всі задумані на цей час плани успішно реалізовані і навіть перевершать очікування. Для успішного працевлаштування або відкриття власного бізнесу – зараз саме час. Ви можете випробувати свою удачу в спортивних та інших змаганнях – фортуна може посміхнутися тим, хто зазнав невдачі раніше.

На карті говориться, що всі труднощі і стреси залишилися позаду: криза була подолана у стосунках, фінансове становище починає стабілізуватися, конфліктні ситуації будуть вирішені. У цей період можна отримати освідчення в коханні або довгоочікувану пропозицію про шлюб. Для шлюбу це також дуже сприятливий момент.

Грудень — Туз Мечів

Ця карта говорить про те, що в грудні ми повинні зробити якийсь прорив, вирішити давню турботу і показати свої сильні сторони в повній мірі. Це виклик, в якому ми можемо досягти успіху. Наприклад, відкрити власний бізнес або подати резюме в компанію, рівень якої здається непосильним, взяти участь в конкурсі або тендері.

Туз Мечів також попереджає про можливість прийняття нами деяких категоричних рішень – наприклад, перервати проблемні стосунки, залишити погано оплачувану роботу, зізнатися в почуттях об’єкту нашої симпатії. Сильна енергія аркану підтримує будь-які рішучі імпульси і прояв сили волі. Карта підштовхує нас до ініціативи. Якщо ми хочемо щось отримати або чогось досягти, то нам потрібно діяти зараз.

You cannot copy content of this page