fbpx

Таро прогноз на 28 липня: вдалий день як для роботи, так і для справ сердешних

Овен

Карта дня “Імператриця”. Попереду – родючий період. В особистому житті все складатиметься якнайкраще. На роботі варто постаратися, щоб успішно зібрати плоди.

Тельці

Карта дня “Десятка кубків”. Все стане на свої місця. З коханими варто провести романтичну вечерю. В робочій сфері все владнається саме по собі.

Близнюки

Карта дня “Сімка кубків”. Краще синиця в руках, ніж журавель в небі. Щодо кохання та роботи зупиніться на одному варіанті, який ближчий серцю.

Рак

Карта дня “Десятка жезлів”. Не звалюйте на себе занадто багато. У коханні покладіться на свого партнера. У робочих питаннях не хватайтеся за все відразу.

Лев

Карта дня “Четвірка пентаклів”. Не розкидайтеся грішми. В особистому житті варто перевірити партнера на жадібність. На роботі не ведіться на легкі гроші.

Діва

Карта дня “Світ”. Шукайте гармонію у собі. В особистому все буде складуватися найкращим образом. У робочих питаннях не варто показувати емоції.

Терези

Карта дня “Смерть”. Для вас настав час змін, не хвилюйтеся. В усіх сферах життя задумайтеся чи варте воно того, і чи насправді це те чого ви хочете.

Скорпіон

Карта дня “Лицар жезлів”. На вас чекають нові перемоги. У коханні проявіть себе перед партнером. На роботі покажіть свою працьовитість та енергійність.

Стрілець

Карта дня “Четвірка кубків”. Візьміть те що вам дають. У коханні покладіться на партнера. Щодо роботи знайдіть ту, яка буде вам до душі.

Козеріг

Карта дня “Дев’ятка кубків”. Все має притаманність минати. Радимо перевести свої стосунки з коханими на новий рівень. У робочому процесі поки що без змін.

Водолій

Карта дня “Королева пентаклів”. Щоб отримати результат потрібно потрудитися. Прислухайтеся до порад коханої людини. У фінансовій сфері все буде добре.

Риби

Карта дня “Сімка жезлів”. Карти радять вам бути обережними. Можливі серйозні зміни в особистому житті, не на краще. На роботі можливі підступні вчинки від недоброзичливих знайомих.

You cannot copy content of this page