fbpx

Таро прогноз на 3 серпня

Овен

Карта дня “Шістка мечів”. Не будьте дрібязковими. У стосунках можливі невеликі конфлікти. На роботі дійте раціонально, щоб оминути неприємностей.

Телець

Карта дня “Паж жезлів”. Ви зараз на хвилі позитиву. Додайте родзинку у свої стосунки. На роботі не пасіть задніх, проявіть свої вміння.

Близнюки

Карта дня “Королева пентаклів”. Все буде добре. У коханні прислухайтеся одне до одного. Потрібно гарно попрацювати якщо бажаєте підвищення.

Рак

Карта дня “Лицар кубків”. Будьте відкритими до людей. По будьте з коханими на одинці. На роботі можлива неочікувана відпустка.

Лев

Карта дня “Туз пентаклів”. На вас чекає біла смуга. Очікуйте приємний сюрприз від коханої людини. Фінансова сторона теж підтягнеться.

Діва

Карта дня “Помірність”. Не будьте байдужими. У особистому житті шукайте спільну мову з другою половинкою. Також знайдіть баланс між роботою та особистим життя.

Терези

Карта дня “Королева кубків”. Вас чекає вдалий день. Спрямуйте свої позитивні емоції на стосунки. Не працюйте понаднормово, дайте собі відпочити.

Скорпіон

Карта дня “Повішений”. Погляньте на світ по-іншому. Чекайте змін.

Стрілець

Карта дня “Страшний суд”. Слідкуйте за своїми вчинками, прийде час розплати. Довіртеся своєму партнеру, залиште страх. На роботі приділіть час паперам.

Козеріг

Карта дня “Трійка жезлів”. Ви рухатєтеся у вірному напрямку. Головне зробити перший крок – чи в стосунках, чи в кар’єрі.

Водолій

Карта дня “Четвірка жезлів”. Будьте обачливими. Перейдіть нарешті на новий рівень у стосунках. На роботі візьміться за новий проект, він принесе вам нові можливості.

Риби

Карта дня “Двійка кубків”. Шукайте людей схожих на вас. У особистому житті допомагайте одне одному. У професійній сфері знайдіть однодумців.

You cannot copy content of this page