Таро-прогноз на березень: Важливі події березня не захоплять зненацька, якщо взяти до уваги рекомендації старших Арканів

Овен

Весна почнеться для Овнів не з найбільш позитивної ноти. За Арканом «Місяць» доведеться зіткнутися зі своїми страхами та переживаннями, які заважають щастю. Овнам доведеться знайти в собі мужність дати собі раду, щоб більше невідмовляти собі в благополучному житті.

Аркан «Сонце» обіцяє Овнам щасливу середину березня, коли перешкод на шляху до щастя немає. Карта вказує на нові можливості і втілення в життя сміливих ідей. З цього Аркану Овни зможуть і відпочити, щоб відновити сили.

По карті «Мир» в кінці березня Овни зможуть знайти своє місце під сонцем, вирішити конфлікти і труднощі. За цією карткою обраний шлях приведе до успіхів, якщо не звертати і не квапити час.

Телець

Аркан «Колісниця» відкриває березень, і по ньому Тельці повинні бути готові до рішучих дій. Карта говорить про те, що у Тельців вистачить сили і знань для досягнення мети, але зволікати не можна, інакше удача обійде стороною.

По карті «Правосуддя» Тельці повинні дотримуватися чесної гри. Неупереджені судження і дотримання правил допоможуть обійти конкурентів і зберегти репутацію. Карта закликає відмовитися від обману, щоб в майбутньому не мати справу з непереборними перешкодами.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Тельці зможуть подолати труднощі і прийняти мудрі рішення, які допоможуть досягти процвітання. За цією карткою не можна поспішати, інакше є ризик оступитися і втратити все те, що було досягнуто копіткою працею.

Близнюки

По карті «Диявол» Близнюкам важливо стримувати емоційні пориви і відмовитися від потурання слабкостям. Аркан закликає до відповідальності, щоб не упустити свого успіху і довіри з боку оточення.

Аркан «Пустельник» закликає Близнюків на час залишитися наодинці зі своїми думками, щоб розібратися в тому, що відбувається, дати оцінку своїм діям і скорегувати плани. Таке усамітнення дозволить уникнути прикрих промахів і залишити в минулому неактуальні завдання.

По карті «Колесо фортуни» Близнюкам не потрібно робити ніяких дій. Сама доля втрутиться в хід життя, і попереду буде чекати успіх. Аркан обіцяє нові можливості, але для цього Близнюкам важливо не втручатися в перебіг передвиборних процесів.

Рак

По карті «Мир» Раки зможуть почати весну з закономірного успіху. Аркан говорить про підведення підсумків зими, коли приходить успіх і нагорода за труди. За цією карткою Раки підходять до етапу, коли вони зможуть насолодитися перемогою і продовжити шлях, почавши новий цикл життя.

Аркан «Колісниця» говорить про стрімке зростання і розвиток.За цією карткою Раки зможуть досягти нових висот, якщо не побояться відповідальності і перестануть залежати від чужої думки. Сил і умінь вистачить для того, щоб пройти задуманий шлях до кінця і отримати гідну винагороду.

Аркан «Маг» закликає Раків самих стати творцями своєї долі. За цією карткою важливо діяти самостійно, брати ситуацію в свої руки і не боятися змін. Нові можливості не змусять себе чекати, якщо вірити в свій успіх.

Лев

Судячи по карті «Диявол», весна почнеться для Левів з випробування на міцність. Аркан попереджає про проблеми, які не змусять себе чекати, якщо потурати своїм слабкостям, забуваючи про зобов’язання.

Аркан «Помірність» обіцяє Левам вирішення складних ситуацій, пом’якшення розбіжностей і стабільність. За цією карткою Левам важливо дотримуватися обережності і не поспішати, щоб в запалі не зробити непоправних помилок.

Аркан «Мир» обіцяє Левам прекрасне завершення березня. За цією картою здійснюються мрії і все стає простим і зрозумілим. Карта говорить про успіх і мирне вирішенні конфліктних ситуацій.

Діва

Аркан «Імператриця» відкриває березень, і по ньому Діви зможуть насолодитися гармонією в своєму житті. Карта говорить про те, що успіх прийде в доступному для огляду майбутньому, і Діви можуть спокійно займатися своєю роботою, знаючи, що вибрали вірний напрямок.

По карті «Зірка» у Дів відкриються нові можливості. Плани більше не потрібно відкладати – їх втілення дозволить піднятися на новий щабель і насолодитися черговою перемогою. Мрії здійсняться, якщо вірити в свої сили і не відмовлятися від них.

Карта «Смерть» закликає Дів завершити березень на позитивній ноті і не боятися змін. З цього Аркану з життя йде все, що застаріло і більше не грає ролі, а значить, можна сміливо спалювати мости, знаючи, що незабаром відкриються нові перспективи.

Терези

Карта «Вежа» не випадково з’являється першою в розкладі. Її функція – попередити про те, що життєві підвалини похитнуть. У Терезів не вийде жити як раніше, ховатися від проблем і перекладати відповідальність. Мають відбутися зміни, які зроблять життя кращим, і для цього потрібна мужність для прийняття відповідальних рішень.

«Маг» в розкладі – карта, яка закликає Терезів не відмовлятися від нових ідей. За цією карткою можна і потрібно змінюватися, привносити в життя нововведення, що полегшують роботу. Аркан обіцяє успіх тим, хто вміє йти не уторованими шляхами, напрацьовує репутацію і отримуючи нові знання.

Аркан «Сонце» обіцяє прекрасне завершення березня. За цією карткою приходить успіх, приємні новини і відкриваються нові горизонти. Праці Терезів окупляться, а значить, в кінці місяця буде час для святкування успіху і повноцінного відпочинку.

Скорпіон

Аркан «Правосуддя» закликає Скорпіонів до відповідальності і раціональності. За цією карткою гідна винагорода очікує тих, хто чесно трудився і докладав зусиль для залучення в життя благополучних змін.

Карта «Пустельник» рекомендує Скорпіонам на час залишитися на самоті, щоб знайти для себе оптимальне рішення і шлях, по якому потрібно рухатися. Скорпіони зможуть приділити час для опрацювання плану і вчасно виключити прикрі промахи.

По карті «Помірність» Скорпіони зможуть подолати протиріччя, розв’язати суперечки і конфлікти як на роботі, так і в сім’ї. Аркан обіцяє успіх, але для цього не можна поспішати і діяти необачно. Авантюри і ризики також не сприятимуть щасливого життя.

Стрілець

По карті «Помірність» відбувається прояснення ситуації, коли Стрільці зможуть побачити те, що раніше було приховано. З цього Аркану самоконтроль і терпіння окупляться, і Стрільці в недалекому майбутньому будуть винагороджені.

Аркан «Колісниця» закликає Стрільців не зволікати і рухатися до своєї мети. За цією карткою перепони на шляху буде легко подолати, якщо не боятися відповідальності і приймати мудрі рішення.

Карта «Імператриця» обіцяє багатий урожай, і Стрільці зможуть отримати нагороду за докладені зусилля. Порада карти – не поспішати пожинати плоди до тих пір, поки в справі не буде поставлено остаточну крапку.

Козеріг

Березень розпочинається з позитивного Аркана «Сонце», який обіцяє Козерогам нові успішні справи, а також довгоочікувану нагороду за докладені раніше зусилля. За цією карткою приходять позитивні новини і настає час безмежного щастя, не затьмареного нічим поганим.

Аркан «Ієрофант» закликає Козерогів відмовитися від усього, що не дає розвиватися. За цією карткою відбувається моральне очищення, що дозволить Козерогам в майбутньому впоратися з проблемами і знайти шлях до успішного життя.

Карта «Закохані» говорить про необхідність прийняття мудрих рішень. Зовсім не обов’язково вони будуть стосуватися особистого життя. Козерогам належить вибрати подальший шлях, і скасувати рішення не вийде, тому не можна поспішати з висновками.

Водолій

Аркан «Закохані» відкриває місяць, і по ньому Водоліям доведеться прийняти відповідальне рішення. Від нього буде залежати подальший розвиток подій, а значить, не можна поспішати і тим більше діяти за чужим сценарієм.

Карта «Вежа» виступає попередженням про те, що в житті Водоліїв відбудуться значні зміни. Аркан вказує на ситуацію, коли колишні принципи стають неактуальними, життя зазнає змін, які приведуть до кращого, якщо не противитися тому, що відбувається.

По карті «Верховна жриця» Водоліям важливо прислухатися до своєї інтуїції , щоб не зробити помилку. В кінці місяця важливо дотримуватися тактики вичікування, і тоді удача посміхнеться.

Риби

Аркан «Сила» закликає Риб не боятися ризику, проте для того, щоб успіх прийшов, він повинен бути розумним. Безстрашність і відвага разом з розумними діями дозволять швидко прийти до кінцевого результату і отримати винагороду.

Карта «Колесо фортуни» з’являється в розкладі, коли попереду очікуються зміни. Рибам важливо усвідомити, що зараз не можна вплинути на хід подій, які відбудуться і змінять життя на краще, навіть якщо здається, що відбувається щось дивне.

По карті «Імператор» Рибам важливо користуватися своїми знаннями і вміннями мудро, остерігаючись упереджених суджень. Аркан обіцяє успіх і в діловому середовищі, і в особистому житті, але для цього важливо бути відповідальними за свої дії.