fbpx

Таро прогноз на червень: місяць буде насиченим

Овен

Карта «Смерть» відриває місяць, закликаючи Овнів зосередитись. Представники знаку стоять на порозі змін і щоб вони були позитивними, важливо закрити двері минулого. Справи, люди, плани — все, що більше не зіграє ролі, настав час замінити новими захоплюючими пригодами.

У середині місяця по карті «Диявол» Овнам важливо дотримуватися обережності. Проблеми обійдуть стороною, якщо вести чесну гру і не намагатися йти на угоди з совістю. Енергія, спрямована у мирне русло, допоможе підкорити будь-які вершини.

Аркан “Колісниця” завершує низку труднощів і вказує на можливість діяти рішуче. Активним Овнам належить показати себе у всій красі, використовувати отримані знання та досвід для залучення благополуччя та набуття свого місця під сонцем.

Телець

У червні від Тельців знадобиться відповідальність. Аркан «Суд» відкриває місяць, вказуючи на завершення періоду труднощів та можливість відстояти свою думку. Успіх і успіх не забаряться, якщо вести чесну гру.

«Поміркованість» у розкладі — позитивний Аркан, який говорить про необхідність відкрити серце назустріч мрії та не квапити подій. Все відбудеться свого часу, тому Тельці можуть без поспіху займатися запланованими справами.

“Правосуддя” в розкладі – карта, що завершує черговий життєвий етап. Тому згідно Аркану Тельці отримають результати своєї роботи, і якщо вони виявляться незадовільними, варто провести розбір помилок і усунути їх, щоб у майбутньому не повторювати помилок.

Близнюки

Червень починається з карти «Колесо удачі», яка символізує зміни та готовність впустити в життя нові події. Близнюки повинні пам’ятати про свої цілі та не забувати про те, що в житті немає нічого постійного. Це означає, що завжди потрібно бути готовими до несподіваних поворотів долі.

Карта «Сила» описує період, коли потрібно діяти активно та без зволікання. Тому згідно Аркану Близнюки зможуть досягти успіхів, якщо не бояться складнощів і не йдуть на угоди з совістю.

Аркан «Маг» описує ситуацію, коли важливо не тільки йти до поставленої мети, але й усвідомлювати кожну дію. Близнюки зможуть здобути славу і шану, якщо активно працюватимуть і не забуватимуть про відповідальність.

Рак

Аркан «Закохані» говорить про те, що Раки мають зміни в житті. За цим Арканом можливе попадання в подвійну ситуацію, яка вимагатиме зусиль і серйозної роботи. Порада картки – не приймати рішень гаряче, щоб пізніше не пошкодувати про скоєне.

За картою «Ієрофант» Раки зможуть знайти вірного союзника і наставника, завдяки порадам якого знайдуть впевненість і подолають труднощі. Також карта вказує на необхідність розставити пріоритети, щоб не гаяти дорогоцінного часу на вирішення другорядних завдань.

Наприкінці місяця по карті «Імператриця» Ракам важливо пам’ятати про те, що гонитва за двома зайцями не призведе до добрих результатів. Порада Аркана – займатися однією справою і не квапити подій. У такому разі успіх не забариться.

Лев

Левам на початку місяця посміхнеться успіх. Карта «Зірка» говорить про те, що неприємності та проблеми відійдуть на задній план, якщо вибрати правильний напрямок. Не помилитись допоможуть знаки долі, які не варто ігнорувати.

Карта «Закохані» готує Левів до неминучих змін. За цим Арканом вибір має бути не з легких, проте попереду чекають привабливі перспективи. Переживати, якщо доведеться на якийсь час відмовитися від чогось, не варто — все окупиться сторицею.

За картою «Сила» Леви зможуть розпочати серйозні проекти та успішно завершити їх у належний термін. По цій карті настає час, коли потрібно без жалю прощатися з усім, що заважає щастю та особистому зростанню.

Діва

Аркан «Місяць» відкриває червень, закликаючи Дів бути сміливішим і наполегливішим. По цій карті не можна потурати страхам і сумнівам – вони не допоможуть знайти впевненість і впоратися з наміченими справами.

Карта “Смерть” у розкладі вказує на час змін. Діви зможуть відмовитися від колишніх цілей та планів, поміняти думку та звільнитися від турбот. Аркан говорить про переродження, коли з попелу відроджується фенікс, готовий до нових звершень.

Карта «Зірка» дає Дівам зрозуміти, що їхній шлях обраний правильно. Пройти по ньому треба до кінця, не зраджуючи своїх ідеалів. Позитивний настрій та воля до перемоги допоможуть подолати останні кроки назустріч до заповітної мети.

Терези

Аркан «Колісниця» вказує на стрімкий розвиток подій, а значить, Терези мають багато роботи. Впоратися з відповідальністю і не зайти в глухий кут буде простіше, якщо скласти план і слідувати його пунктам.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на події, які увірвуться в життя Терезів, і на які неможливо вплинути відразу. Порада картки – дати собі час, щоб розібратися в ситуації і знову взяти кермо управління.

Карта «Суд» у розкладі – ще одна приємна новина для Терезів. За цим Арканом вдасться завершити серйозні проекти, а також звільнитися від обставин, що сковують. Терезам важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб не відштовхнути удачу .

Скорпіон

Червень починається з карти “Дурань”, яка закликає Скорпіонів до відповідальності. Легкість і невимушеність у будь-який момент може обернутися проблемами, тому важливо тримати руку на пульсі і не допускати промахів.

По карті «Сила» Скорпіони зможуть подолати будь-які складнощі на шляху до заповітної мети. Аркан вказує на волю до перемоги та вміння приймати вірні рішення. Головним супутником успіху стане відповідальність.

Завершує червень Аркан “Мир”. По цій карті настає розв’язка, і Скорпіони зможуть отримати заслужену нагороду, вирішити конфлікти та насолодитися чудовим часом, коли турбот та проблем на горизонті немає.

Стрілець

Початок місяця буде насичений подіями. Карта «Колесо удачі» закликає Стрільців не переживати даремно: навіть якщо ситуація здається незрозумілою, потрібно залишатися спокійними та зібраними. Така тактика допоможе прийняти вірні рішення і не зайти в глухий кут.

У середині місяця Стрільці зможуть спробувати себе у ролі організаторів, об’єднати групу людей та досягти з ними нових успіхів. Карта «Ієрофант» закликає бути відповідальними та правильно розставляти пріоритети, щоб не оступитися.

Аркан “Вежа” – символ неминучі зміни. По ній Стрільці зіткнуться з тим, що їхні колишні ідеали застаріли, а отже, настав час щось змінити. З життя йтиме все непотрібне, поступаючись місцем новій і захоплюючій пригоді.

Козеріг

Початок місяця буде для Козерогів позитивним. Аркан «Мир» обіцяє завершення труднощів та успіхи у розпочатих справах. По цій карті важливо не пасувати і брати від долі все, що вона пропонує.

У середині місяця по карті «Закохані» Козерогам доведеться змінити своє життя вольовим рішенням. Прийняти його буде не просто, проте воно змінить життя на краще. Нехай і не одразу, але нові вершини підкоряться.

Наприкінці червня на Козерогів чекає прекрасна пора. Аркан «Сонце» говорить про позбавлення проблем і труднощів, поліпшення добробуту та нових можливостей. Перешкод на шляху не буде, а отже, можна вибрати будь-який шлях.

Водолій

Аркан “Мир” вказує Водоліям на сприятливий початок місяця. По цій карті настає гармонія у відносинах, у справах все йде як по маслу, і проблеми не турбують. Порада картки – не гаяти часу і прийматися за важливі проекти.

Карта «Закохані» закликає Водоліїв не зволікати з важливим рішенням. Від нього залежатиме майбутнє, і щоб воно було щасливим, важливо дослухатися до себе. Покладатися у виборі подальшого шляху важливо самостійно.

Аркан «Місяць» завершує місяць, вказуючи Водоліям на необхідність боротьби зі страхами та сумнівами. Порада карти — не вірити чуткам і пліткам, які заведуть у глухий кут і завадять щастю.

Риби

Червень для Риб почнеться дещо сумбурно. Аркан «Місяць» вказує на необхідність прислухатися до своєї інтуїції, щоб не помилитись із вибором шляху. Рибам важливо перевіряти інформацію, щоб не стати жертвами ошуканців і не зайти в глухий кут.

Аркан «Самітник» говорить про необхідність на якийсь час усамітнитися, щоб заповнити запас сил, а також скласти план дій. У стані спокою Риби зможуть визначитися з цілями і без поспіху розпочати роботу над створенням успішного майбутнього.

Завершує червень карта «Верховна жриця», порада якої – не поспішати та помічати деталі. Інтуїтивно Риби зможуть знайти вірний шлях на щастя і вчасно обминути пастки, розставлені долею.

You cannot copy content of this page