fbpx

Таро-прогноз на другий тиждень березня

Провести другу тиждень березня успішно і не зіткнутися з непередбаченими труднощами вийде, якщо звернутися до порад старших Арканів. Рекомендації дозволять заздалегідь скласти план дій і досягти нових висот як в кар’єрі, так і в особистому житті.

Тарологи рекомендують вибрати час, щоб познайомитися з описом для свого Знака Зодіаку. Завдяки своєчасним застереженням кожен зможе знайти внутрішню впевненість і без усиль впоратися з можливими труднощами, щоб залучити в життя позитивні зміни.

Овен

Карта «Суд» закликає Овнів залишити в минулому сумнівні плани, які не допоможуть розвитку, і рухатися до нових цілей. Аркан говорить про гідну нагороду тим, хто чесно працює на своє благополучне майбутнє.

Аркан «Місяць» вказує на період, коли сумніви і страхи можуть перешкодити здійсненню планів. Від Овнів буде потрібно обачність і впевненість в собі, щоб побороти внутрішні сумніви і продовжити шлях успіху.

«Закохані» в розкладі – карта, яка закликає до відповідальності. В кінці другого тижня березня Овнам доведеться вибрати подальший шлях, і від їх рішень буде залежати благополуччя. Помилитися не можна, тому поспішати немає сенсу.

Телець

Карта «Зірка» закликає Тельців почати тиждень з посмішки. Аркан символізує вірно обраний шлях і нагороду в завершенні шляху. Щаслива карта говорить про виконання заповітних бажань і щастя.

По карті «Місяць» Тельцям важливо остерігатися чуток і пліток. Увага недоброзичливців може стати причиною проблем, а значить, настав час приймати самостійні рішення і захищатися від токсичного спілкування .

Аркан «Колісниця» символізує прорив і активність. За цією карткою Тельці зможуть прийти до своєї мети, якщо не будуть зволікати і сумніватися в своїх силах. Успіх чекає на тих, хто не боїться долати перешкоди на шляху до щастя.

Близнюки

По карті «Імператриця» Близнюків очікує зростання і розвиток. Аркан описує ситуацію неспішної ходи до тріумфу, коли потрібно використовувати найкращі риси характеру і помічати деталі, щоб не помилитися в кроці від поставленої мети.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає до відповідальності. Аркан говорить про успіхи, але лише в тому випадку, якщо діяти чесно і не потурати бажанням зрізати шлях до успіху через обман або зраду.

По карті «Пустельник» в кінці цього тижня березня у Близнюків буде час для того, щоб відновити сили, скорегувати плани і відмовитися від ідей та планів, які втратили актуальність і більше не мають сенсу, а лише віднімають дорогоцінний час.

Рак

По карті «Маг» Ракам важливо бути гнучкими, щоб підлаштовуватися під умови, що змінюються. Аркан обіцяє успіх і розвиток, якщо не боятися відповідальності і не ховатися за спинами конкурентів.

Аркан «Повішений» говорить про ситуацію глухого кута, коли потрібно прийняти вірне рішення, щоб вийти з ситуації, що склалася. Ракам важливо зрозуміти причину такого стану справ, щоб вирішити проблеми і продовжувати шлях до щастя.

Карта «Верховна жриця» закликає Раків не поспішати і довіритися інтуїції. За цією карткою потрібно зайняти позицію спостереження і вичікування, щоб вчасно відкрити двері, що ведуть до благополучного життя.

Лев

Карта «Імператриця» означає неодмінний успіх, проте він не прийде відразу. Від Левів на початку тижня буде потрібно відповідальність і відсутність поспіху, щоб не помилитися і не оступитися в кроці від перемоги.

По карті «Диявол» Левам не можна потурати своїм примхам і слідувати за гарячими бажаннями. Своєрідна перевірка на міцність допоможе виховати силу волі і обійти стороною неприємності.

«Зірка» в розкладі – карта, яка закликає Левів продовжувати рух у вибраному напрямку. Шлях вільний, а значить, немає причин сумніватися в своїх силах. Успіх вже не за горами – залишилося зробити декілька кроків.

Діва

Аркан «Дурень» закликає Дів розібратися з проблемами тут і зараз, щоб звільнити собі шлях і більше не потрапляти в схожі ситуації. Робота над помилками неминуча і зробити її потрібно якісно.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує Дівам на необхідність відмови від застарілих ідей і планів. З цього Аркану відбуваються зміни, які приведуть до кращого життя, якщо перестати чіплятися за віджиле минуле.

Аркан «Місяць» закликає Дів розібратися зі своїми страхами, щоб вони не заважали щасливому життю. Порада карти – не дозволяти сумнівам брати верх, адже вони можуть стати причиною промахів і невдач.

Терези

Аркан «Пустельник» відкриває тиждень, і по цій карті у Терезів буде можливість знайти свій власний шлях до щастя. Порада карти – ретельно зважувати кожне рішення, щоб не допустити помилок і не звернути на шлях, що веде в глухий кут.

По карті «Мир» Терези зможуть вирішити конфліктні і суперечливі ситуації, розчистити собі шлях і набути впевненості в тому, що незабаром мета буде досягнута і винагорода за працю окупить докладені зусилля сповна.

Аркан «Правосуддя» закликає Терезів до чесності. Неупереджені та відповідальні рішення приведуть до довгоочікуваної перемоги, а спроба схитрувати, навпаки, віддалить від успіху і стане причиною труднощів.

Скорпіон

Аркан «Маг» закликає Скорпіонів почати тиждень активно і не боятися експериментів. Нововведення необхідні для розвитку, і Скорпіони зможуть знайти свій шлях до успіху, якщо перестануть сумніватися в тому, що їм все по плечу.

Карта «Суд» говорить про те, що Скорпіони зможуть отримати гідну винагороду за докладені зусилля, повернути собі добре ім’я і розібратися з тимчасовими перешкодами на шляху до особистого щастя.

По карті «Смерть» Скорпіони повинні прийняти той факт, що час переходити до нового життєвого етапу, залишивши позаду все те, що втратило актуальність. Проблем не виникне, якщо не чинити опір неминучим змінам.

Стрілець

По карті «Закохані» на початку тижня Стрільці мають ухвалити відповідальне і серйозне рішення. Не виключено, що доведеться пожертвувати чимось, щоб в найближчому майбутньому отримати винагороду за свою працю.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Стрільцям належить пожинати плоди минулого. За цією карткою важливо вибирати сторону світла, відмовляючись від інтриг і обману, які будуть розкриті і зажадають роботи над помилками.

По карті «Дурень» Стрільцям важливо брати відповідальність за слова і вчинки на себе, бути обережніше у висловлюваннях, щоб ненароком не образити близьких людей і не створити конфлікт буквально на порожньому місці.

Козеріг

Карта «Смерть» закликає Козерогів почати тиждень з відмови від всього, що застаріло. Аркан описує ситуацію переходу, коли настала пора закрити одні двері і відкрити інші, щоб не зупинятися в розвитку.

По карті «Повішений» Козероги отримують попередження. Воно полягає в тому, що якусь із справ буде неможливо виконати, а значить, доведеться знайти для себе нове заняття, щоб не втрачати даремно часу і не топтатися на місці.

В кінці тижня по карті «Правосуддя» Козероги повинні слідувати шляхом чеснот, не намагаючись обманювати і хитрувати. Аркан вказує на нагороду для тих, хто не упереджений в судженнях і чесний перед собою і оточенням.

Водолій

Карта «Дурень» відкриває тиждень, і по ній Водоліям не потрібно поспішати. Аркан закликає до обережності, яка допоможе обійти перешкоди на шляху до щасливого життя і вбереже від зіткнення з токсичними особистостями .

Аркан «Смерть», незважаючи на свою сумнівну репутацію, насправді володіє позитивним значенням. Карта закликає Водоліїв не противитися неминучим змінам, які закривають двері минулого відкриваючи нові перспективні шляхи розвитку.

По карті «Диявол» Водолії зможуть досягти успіху лише в тому випадку, якщо не будуть слідувати бажанням залишити все як є і відпочити замість продуктивної роботи. Потурання примхам призведе до проблем.

Риби

Аркан «Імператриця» відкриває другий тиждень березня і обіцяє Рибам приємні зміни. За цією карткою успіх прийде, але не прямо зараз, і для того, щоб щастя не пройшло повз, потрібно відмовитися від поспіху і обов’язково прислухатися до інтуїції.

По карті «Вежа» Риби відчують внутрішнє напруження, яке необхідно усунути. Карта описує ситуацію, коли потрібно попрощатися з замками з піску, реально дивитися на життя і працювати над собою, щоб досягти процвітання.

Карта «Колісниця» обіцяє Рибам швидкий старт і безсумнівний успіх. Аркан закликає не зволікати, адже у Риб є і знання, і необхідні навички для досягнення поставлених завдань.

You cannot copy content of this page