Таро-прогноз на грудень 2020 року

Розклади карт Таро допомагають передбачити події та впливати на них, тому прогнози, виконані за допомогою старших Арканів, так популярні. Тарологи рекомендують вибрати спокійний час, щоб без поспіху переглянути свій прогноз на грудень, скласти план дій і без праці завершити рік на позитивній ноті.

Овен

На початку грудня Овнам по карті «Правосуддя» не можна помилятися. Недбале ставлення до справ і спроби обдурити долю приведуть лише до неприємностей. Чесність же окупиться і принесе удачу у всіх починаннях.

По карті «Суд» в середині місяця Овнам чекає боротьба за добробут. Активність і вміння відстоювати свої права допоможуть Овнам залишити за спиною все те, що заважало розвитку і щасливого життя.

Аркан «Помірність» закликає Овнів завершити місяць на позитивній ноті і без поспіху. Неприємні ситуації, які можуть статися незадовго до нового року, вирішаться, якщо не квапити подій.

Телець

Аркан «Закохані» закликає Тельців до відповідальності перед вирішальним ривком вперед. Карта вказує на необхідність вибору стратегії, яка дозволить швидко прийти до успіху і завершити 2020 рік на позитивній ноті.

По карті «Колесо фортуни» Тельців в середині грудня очікують події, на які не можна вплинути. Рада Аркана – дати їм відбутися, щоб усвідомити свою роль і вже після цього братися за справи.

Карта «Мир» говорить про позитивне завершенні року. По ній Тельці зможуть знайти своє місце під сонцем, дозволити важкі ситуації і насолодитися беззастережною перемогою над сковуючими обставинами.

Близнюки

По карті «Сила» Близнюки зможуть початок грудня впевнено. Аркан обіцяє подолання труднощів і завершення невдач. По ньому важливо діяти відповідально, щоб не упустити нічого важливого, що в майбутньому може призупинити шлях до мети.

Аркан «Сонце» говорить про прекрасну середину першого зимового місяця. По ньому з 10 по 20 грудня Близнюків чекають приємні новини і удача в справах, пов’язаних з фінансами. Карта обіцяє успіх, тому не можна зволікати, сумніваючись в своїх силах.

По карті «Дурень» в кінці місяця Близнюки не повинні втрачати пильності. Увага до деталей допоможе визначити вірний напрямок і швидко прийти до успіху. Халатність же чревата проблемами, в тому числі і фінансовими.

Рак

По карті «Закохані» Ракам на початку місяця належить визначитися з напрямком шляху. Аркан обіцяє позитивні зміни, проте для цього потрібно постаратися. Скасувати прийняте рішення не вийде, і Раки повинні підійти до вирішення питань максимально відповідально.

В середині місяця по карті «Суд» Раки зможуть відстояти своє чесне ім’я і покінчити з невдачами. Аркан говорить про готовність до боротьби, тому так важливо взяти себе в руки, зробити останній ривок і звільнитися від усього, що заважає щастю.

По карті «Верховна жриця» Ракам в кінці місяця варто покладатися на інтуїцію. Аркан обіцяє успіх, якщо помічати деталі і діяти не на поводу оточення, а прислухаючись до свого серця.

Лев

Аркан «Маг» закликає Левів почати місяць активно і не забувати про те, що талантами і навичками можна користуватися тут і зараз. Частка креативу допоможе з легкістю завершити важливі справи, а також почати щось нове, що принесе додатковий дохід.

Аркан «Мир» обіцяє Левам досягнення мети в середині місяця і завершення неприємностей. За цією карткою наступають спокійні дні, коли можна насолодитися успіхами, зібратися з силами і використовувати час затишшя для розвитку і отримання нових знань.

Карта «Колісниця» говорить про необхідність зібратися з силами для рішучого і завершального ривка. Випадаючи на кінець грудня, Аркан обіцяє остаточну перемогу над сковуючими обставинами і знаходження щастя.

Діва

По карті «Дурень» Дівам не варто забувати про свої обов’язки. На початку грудня буде потрібно відповідальність, щоб виключити неприємності. Карат обіцяє позитивні зміни тим, хто знає, що навіть під час затишшя може пролунати буря, і до неї потрібно бути готовими.

Аркан «Колесо фортуни» символізує події, які не вдасться взяти під контроль одразу ж. Порада карти – зрозуміти суть того, що відбувається в житті, щоб точно знати про те, які дії приведуть до успіху. Поспіх не приведе Дів до щастя.

Аркан «Зірка» обіцяє спокійне завершення місяця. За цією карткою Діви можуть покластися на своїх ангелів-хранителів і обов’язково прислухатися до інтуїції, щоб не упустити подарунків долі.

Терези

Карта «Верховна жриця» закликає Терезів покластися на свій внутрішній голос і не переживати, якщо події розвиваються неспішно. Така пауза буде відмінною підмогою для тих, хто ще не визначився з метою.

«Мир» в розкладі – Аркан, який обіцяє завершення складного шляху і отримання заслуженої нагороди. З цього Аркану вдається досягти гармонії з близькими, а також знайти компромісні рішення в діловому середовищі.

По карті «Зірка» події йдуть своєю чергою, і Терезам нема про що хвилюватися. Нагорода не пройде повз, як і позитивні події. Важливо лише вірити в свої сили, щоб не залишитися в тіні конкурентів.

Скорпіон

Сімнадцятий Аркан «Зірка» закликає Скорпіонів прислухатися до інтуїції, щоб приймати мудрі рішення. За цією карткою передчуття ігнорувати не можна, інакше є ризик звернути в глухий кут.

По карті «Диявол» Скорпіонам не можна потурати слабкостям і спокусам, які будуть зустрічатися на шляху. Така поведінка загрожує неприємностями і проблемами. Впевненість в своїх силах і боротьба за благополуччя не дозволять наступити чорній смузі.

В кінці грудня по карті «Помірність» від Скорпіонів буде потрібно уважність. Аркан обіцяє позитивні зміни тим, хто вміє чекати, не поспішає з рішеннями, не забуває про розумну обережність.

Стрілець

Аркан «Зірка» є однією з найбільш позитивних карт, і по ній Стрільці зможуть бути впевнені в тому, що їх фінансове становище незабаром покращиться. Можливо, для цього доведеться чимало постаратися, але зусилля будуть винагороджені.

По карті «Суд» Стрільців чекає довгоочікувана розв’язка і звільнення від чогось гнітючого, що не дає розвиватися. З цього Аркану не можна сидіти склавши руки, інакше удача обійде стороною.

По карті «Мир» події розвиваються за планом, і більше немає факторів, які затьмарять життя. Аркан обіцяє примирення з близькими, розв’язку і благополучний фінал, а також подарунки долі тим, хто не потурав слабкостям.

Козеріг

Аркан «Зірка» – карта яскравих перспектив і здійснення мрій. Карта символізує впевненість в майбутньому і оптимізм. Випадаючи на початок місяця, вона обіцяє Козерогам відмінний старт і везіння.

Карта «Суд» віщує Козерогам звільнення від турбот і сковуючих обставин. З цього Аркану період неспішності змінюється активністю, коли за короткий термін можна досягти багато чого.

По карті «Диявол» Козерогам важливо відмовитися від поганих звичок і працювати над собою, щоб негативні риси характеру не стали причиною безлічі проблем. В кінці року важлива обачність і пильність, щоб виключити неприємності.

Водолій

Карта «Зірка» обіцяє Водоліям відмінний старт. За нею перешкод на шляху до щастя немає, і Водолії завдяки отриманим раніше навичкам зможуть прийти до довгоочікуваної мети і отримати контроль над обставинами.

Аркан «Дурень» застерігає Водоліїв. За цією карткою необдумані вчинки і поспішні рішення можуть поставити під загрозу плани на перший зимовий місяць, тому так важливо відмовитися від поспіху і уважно стежити за тим, що відбувається.

По карті «Пустельник» Водолії зможуть на час залишити турботи, відпочити після напруженої роботи і визначитися з напрямком, в якому вони будуть працювати для того, щоб завершити рік на позитивній ноті.

Риби

Карта «Пустельник» символізує пошук духовних цінностей і поглиблення в свій внутрішній світ. Аркан закликає Риб до обережності і обачності. Відсутність поспіху допоможе обійти труднощі.

Сьомий Аркан «Колісниця» означає ривок вперед і прорив в справах. Рибам з цього Аркану належить активна робота, яка принесе свої плоди в кінці місяця. Сумніви важливо залишити, щоб отримати те, що по праву належить Рибам.

Аркан «Повішений» символізує період, коли в житті Риб настає переломний момент: настав час визначитися, в яку саме сторону рухатися далі. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не поспішати, приймаючи серйозні рішення.