Таро-прогноз на грудень: наприкінці року кожен зможе знайти вірні рішення, які допоможуть залучити те, що робить життя повним та щасливим

Овен

Аркан «Дурень» закликає Овнів зосередитися на роботі і не упускати з уваги важливих деталей. Карта вказує на позитивні зміни, до яких потрібно підготуватися і не прогаяти момент для активних дій.

За картою «Сонце» в середині місяця Овни зможуть досягти мети та отримати гідну нагороду за свою працю. Карта обіцяє позитивні зміни та відсутність труднощів, а отже, можна сміливо братися за втілення в життя нових ідей та планів.

Наприкінці місяця Овни зіткнуться з несподіваними подіями, вплинути на які одразу не вийде. Аркан «Колесо удачі» закликає не робити поспішних рішень і розібратися в ситуації, щоб залучити успіх.

Телець

По карті «Самітник» Тільцям на початку грудня важливо зосередитися на собі та зрозуміти, що ж насправді потрібно для щасливого життя. Розставивши пріоритети, Тельці зможуть досягти поставленої мети без труднощів і в потрібний термін.

Карта «Ієрофант» вказує на можливість не лише ділитися досвідом, а й переймати його від мудрих наставників. Аркан свідчить про необхідність зростання та розвитку, причому як професійного, так і духовного.

“Колесо удачі” – карта, що описує різкі зміни в житті Тельців. Тому по Аркану важливо залишатися в стані спокою, щоб знайти правильні рішення, взяти долю в свої руки і повернути хід подій у потрібне русло.

Близнюки

У грудні Близнюкам посміхнеться успіх. Аркан «Помірність» закликає не поспішати і приймати виважені рішення, щоб результат завжди був чудовим. Розмірність та увага до деталей будуть запорукою нових успіхів.

Аркан «Зірка» обіцяє Близнюкам успіх у всіх починаннях. Карта закликає йти обраним шляхом і не змінювати планів, щоб досягти поставлених завдань. Близнюки зможуть дійти благополуччя, якщо не сумніватимуться у собі.

Карта “Мир” говорять про гармонійне завершення місяця. Нею Близнюки зможуть отримати винагороду, помиритися з колегами та близькими, а також завершити рік на позитивній ноті. Аркан свідчить про процвітання, отже, переживати немає сенсу.

Рак

Грудень буде не найпростішим місяцем для Раків, проте за належної старанності зміни на краще не забаряться. Аркан «Імператриця» обіцяє процвітання, якщо не поспішати з діями та відмовитися від поспішних рішень.

За картою «Правосуддя» Ракам доведеться переглянути свої плани і відмовитися від усього, що може негативно вплинути на майбутнє. Чесність та вдумливе виконання роботи допоможуть оминути неприємності стороною.

«Смерть» у розкладі — карта, яка вказує на зміни, які давно назрівали. Ракам доведеться відмовитися від частини минулого, щоб відчинити двері у щасливе майбутнє і не зациклюватися на застарілих планах.

Лев

По карті «Повішений» Левам варто розпочати грудень із усамітнення та роздумів. Карта закликає не поспішати з ухваленням відповідальних рішень і зважити все, щоб пізніше робити роботу над помилками.

По карті «Закохані» на Левів чекають грандіозні зміни. Вони будуть на краще, якщо приймати рішення, узгоджуючи їх зі своїм життям, нікому не дозволяючи керувати собою та втручатися у плани.

Аркан «Вежа» закликає Левів не панікувати та зосередитись на тому, що відбувається. По цій карті колишні підвалини руйнуватимуться, звільняючи місце для нових цілей. Левам важливо подивитися правді в очі і не намагатися сховатися від того, що відбувається.

Діва

Грудень буде позитивним місяцем. По карті «Колісниця» не можна втрачати час і втрачати можливості, а значить, з перших днів зими Дівам важливо зосередитися на своєму благополуччі та йти до мети, не звертаючи зі шляху та не знижуючи темпу.

Аркан «Мир» говорить про благополучне завершення запланованих справ. За цим Арканом Діви отримають не лише нагороду, а й задоволення від зробленої роботи, відмінну репутацію та нові перспективи.

Карта «Маг» закликає Дів використати свої таланти повною мірою. Наприкінці місяця буде можливість заявити про себе, обійти конкурентів і розпочати власну справу, яка приносить прибуток та щастя.

Терези

Аркан “Зірка” вказує на гармонійний початок місяця. Терезам для досягнення благополуччя важливо йти обраним шляхом і не переживати марно: впевненість і спокій допоможуть здобути щастя.

По карті «Вежа» Терезам доведеться попрощатися з ілюзіями і почати шлях до нового життя, в якому немає місця замкам з піску та невпевненості. Карта говорить про зміни, які допоможуть звільнитися від блоків свідомості та знайти шлях до успіху.

Наприкінці місяця по карті «Суд» Терези матимуть можливість попрощатися з негараздами та вирішити труднощі. Порада карти – залишатися чесними та непідкупними, щоб не псувати собі репутації.

Скорпіон

Аркан «Повішений» закликає Скорпіонів не розпочинати місяць із необдуманих рішень. Деякі справи доведеться відкласти, проте такий стан справ не повинен лякати: зайнятися ними можна буде пізніше, а поки що переключити увагу на другорядні завдання.

Аркан «Мир» символізує успіх, і по цій карті Скорпіони зможуть знову переключити увагу на раніше залишені справи, щоб завершити їх та отримати гідну нагороду за виконану роботу.

Карта «Імператор» у розкладі закликає Скорпіонів приймати мудрі рішення та не поспішати, якщо ситуація видається суперечливою. Вміння зосередитися на завданнях та керувати емоціями приведе до успіхів.

Стрілець

“Імператриця” в розкладі для Стрільців – карта, що вказує на благополучний розвиток подій. Стрільці стоять на порозі змін, і щоб вони були позитивними, потрібно докласти чимало зусиль.

Аркан «Сонце» обіцяє нові перемоги та успіхи. По цій карті Стрільці мають відновити і перемоги, тому так важливо налаштуватися на хвилю оптимізму і повірити у свої сили. Від настрою залежатиме багато чого, а отже, зневіра та страхи потрібно залишити за спиною.

Карта «Диявол» говорить про час випробувань, від яких залежить подальший розвиток подій. Стрільці зможуть досягти нових вершин, якщо будуть чесні перед собою і боротимуться зі шкідливими звичками, що заважають зростанню та процвітанню.

Козеріг

За картою «Самітник» у Козерогів буде час для переосмислення планів та вибудовування стратегії. На початку місяця увагу потрібно приділити своїм потребам і залежно від них приймати рішення.

Аркан «Правосуддя» описує ситуацію, коли Козероги зможуть отримати результати та оцінити свої здобутки. По Аркану важливо діяти чесно і судити неупереджено, щоб виключити промахи і не опинитися позаду конкурентів.

По карті «Зірка» Козероги зможуть вирішити розбіжності та порозумітися з оточенням. Карта описує благополучний період, коли важливо залишатися в гармонії із собою та зовнішнім світом, щоб здобути щастя.

Водолій

Карта «Колесо удачі» закликає Водоліїв не панікувати і не втручатися в перебіг подій. На початку грудня важливо оцінити обстановку та зрозуміти, чому відбуваються ті чи інші події, і лише потім діяти.

За картою «Сила» Водолії зможуть подолати труднощі. Аркан закликає бути сміливими та оптимістично налаштованими, щоб не зупинятися на середині шляху через хвилювання чи сумніви.

За картою «Мир» життя Водоліїв буде гармонійним та позитивним. Аркан вказує на благополучне завершення труднощів і вирішення суперечливих ситуацій, що заважають щастю та процвітанню.

Риби

«Суд» у розкладі для Риб – карта, що закликає бути сміливими та чесними. За цим Арканом труднощі завершаться, якщо діяти за планом і нікому не дозволяти маніпулювати собою.

Аркан «Місяць» описує глибинні страхи та переживання, які заважають Рибам розвиватися. Порада картки – не опускати рук і рішуче діяти, оцінюючи ситуацію і не поспішаючи з висновками.

По карті «Зірка» труднощі завершуються, і Риби зможуть досягти поставленої мети, якщо не змінюватимуть планів. Набути впевненості буде простіше за допомогою афірмацій, які підніматимуть настрій і вселятимуть оптимізм.