Таро-прогноз на липень: яких змін очікувати та чого слід остерігатися

Своєчасні поради допоможуть не тільки почати липень з успіхів, але і завершити місяць новими перемогами без промахів і невдач. Не варто забувати про те, що кожен Аркан може розкриватися по-різному, а значить, поради карт потрібно зіставити з подіями з особистого життя. Такий підхід вбереже від промахів і допоможе кожен раз ставати невидимими для неприємностей.

Овен

По карті «Маг» Овнів чекає активний початок місяця. Перші десять днів липня – прекрасна пора для впровадження в життя нововведень, які полегшать життя і виконання необхідних справ. Сміливі ідеї дозволять знайти свій шлях до успіху.

«Мир» в розкладі – карта досягнення цілей. По ній Овни до середини місяця зможуть поставити крапку в суперечці і питаннях і насолодитися гармонією в особистому житті і відсутністю неприємностей в діловому середовищі.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про безліч подій, які будуть непідвладні Овнам. Порада карти – не поспішати, щоб не помилитися і почекати. Пил вляжеться і Овни зможуть використовувати те, що відбувається в своїх інтересах, а також завершити липень успішно.

Телець

Згідно з картою «Пустельник», у Тельців на початку липня буде час завершити справи і розпланувати місяць. Аркан говорить про необхідність зупинитися, щоб не робити необачних дій, тим самим відштовхуючи від себе удачу.

Карта «Сонце» означає, що Тельців чекає відмінна середина місяця. Можна буде виконати заповітне бажання, а також відпочити і набратися сил. Аркан говорить про відсутність перешкод на шляху до щасливого життя.

«Місяць» у розкладі закликає Тельців до боротьби з невпевненістю, По цій карті можна кинути виклик своїм страхам, щоб попрощатися з ними і відчути прилив сил. Тельцям в кінці липня важливо уникати стресових ситуацій і відмовитися від спілкування з неприємними людьми.

Близнюки

Відкриває місяць Аркан «Сонце», за яким Близнюки зможуть насолодитися життям і без зусиль поставити крапку навіть в найскладніших справах. Їм можна буде сміливо починати щось нове і грандіозне, а також розслабитися і відпочити, вирушити у відпустку.

«Помірність» в розкладі говорить про удачу, але для цього Близнюкам не можна поспішати. Стабільна робота приведе до успіхів, а увага до деталей позбавить від роботи над помилками в майбутньому.

Аркан «Верховна жриця» символізує інтуїцію і по цій карті Близнюкам не можна ігнорувати внутрішній голос. Шосте чуття буде важливим союзником на шляху досягнення поставлених завдань.

Рак

Раки по карті «Сила» зможуть побороти страх і невпевненість, щоб з новими силами братися за здійснення мрії. Аркан говорить про необхідність вірити в себе і не потурати оточенню, якщо інтереси розходяться.

Карта «Колесо фортуни» попереджає про поворот долі, коли події не можна контролювати. Порада аркана – не поспішати і дати собі час на усвідомлення того, що відбувається. Пауза допоможе знайти вірне рішення і взяти обставини під контроль.

Згідно з картою «Повішений», Ракам важливо зберігати пильність. Аркан повідомляє про раптові проблеми, які можуть статися через недбале ставлення до справ і бажання перекласти з себе відповідальність.

Лев

Карта «Імператор» означає, що Леви на початку місяця зможуть підвищити свій авторитет, приймаючи мудрі і чесні рішення. Також Аркан обіцяє зустріч із значимою людиною, здатною вирішити складні питання.

«Суд» в розкладі – карта прориву. По ній Левам в середині місяця вдасться впоратися з усім, що заважає розвитку і процвітанню. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб не стати заручником власного поспіху.

Аркан «Смерть» не обіцяє нічого поганого. За цією карткою в кінці липня Леви зможуть залишити за спиною минуле, переглянути плани і відмовитися від тих справ, які втратили свою актуальність.

Діва

Карта «Суд» закликає Дів прислухатися до себе, щоб зрозуміти, чи вірно вибрано напрямок. Чесність і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом приведуть Дів до нових успіхів і не дадуть помилитися за крок від довгоочікуваної мети.

Аркан «Диявол» попереджає Дів про складнощі, які можуть бути спровоковані потуранням спокусам. За цією карткою Дівам не варто потурати слабкостям, які можуть стати причиною невдач і фінансових проблем.

Карта «Місяць» говорить про внутрішні сумніви і навіть страхи, що заважають йти до мети. Дівам важливо зрозуміти джерело тривоги, щоб прибрати зі шляху перепони, що заважають щасливому життю.

Терези

«Колісниця» в розкладі для Терезів – карта активних дій. З цього Аркану не можна зволікати, якщо мета поставлена, інакше удача відвернеться. Початок липня – відмінний час для досягнення нових вершин.

Аркан «Правосуддя» вказує Терезам на необхідність виховувати в собі кращі риси і спиратися лише на них. Чесність по відношенню до оточуючих допоможе подолати будь-які перешкоди на шляху до бажаного результату.

Аркан «Повішений» символізує безвихідь, в яку можуть потрапити Терези через свою халатність. За цією карткою в кінці місяця не можна покладатися на везіння і удачу – лише на свої знання і навички.

Скорпіон

«Зірка» в розкладі для Скорпіонів на початок липня – відмінна підстраховка від незручностей. З цього Аркану шлях вільний і пройти ним зможе кожен, якщо не робитиме спроб шахрайства.

Карта «Верховна жриця» говорить Скорпіонам про необхідність бути обачними і не ігнорувати внутрішній голос. Кожна дрібниця може стати дороговказом і до знаків долі варто придивлятися.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо розраховувати свої сили, щоб виключити перевтому. Карта обіцяє успіх, якщо діяти поступово, не поспішаючи і з огляду на кожну деталь.

Стрілець

«Диявол» в розкладі для Стрільців – карта, що попереджає про небезпеку. На початку липня є ймовірність попастися в пастку, якщо потурати спокусам і ставити їх вище важливих справ і цілей.

По карті «Смерть» Стрільці зможуть розчистити собі шлях, залишивши в минулому погані звички, токсичні відносини і цілі, які більше не актуальні. З цього Аркану немає сенсу опиратися змінам, адже вони – на краще.

Аркан «Сонце» обіцяє приємні новини і стрімкий злет. Стрільцям по цій карті надасться можливість виконати заповітне бажання, а також досягти успіху на обраному терені.

Козеріг

Початок місяця, судячи з карти «Ієрофант», обіцяє Козерогам удачу. Для того, щоб примхлива фортуна не відвернулася, в перші дні липня варто ще раз оцінити свої сили і підкоригувати план, щоб займатися лише першорядними справами.

Аркан «Імператор» говорить про зростання в діловому середовищі і наявності професійної хватки. За цією карткою Козерогам не важко поліпшити фінансове становище за рахунок мудрих рішень.

Аркан «Верховна жриця» означає, що важливе рішення Козерогам може підказати інтуїція. Не виключено, що Козероги будуть на роздоріжжі, коли від прийняття рішення буде залежати багато і в цьому випадку важливо чути свій внутрішній голос.

Водолій

Карта «Імператриця» в розкладі для Водоліїв свідчить про позитивні зміни. Водолії в перші дні липня можуть зустріти людину, яка надасть допомогу і спільна робота призведе до відмінних результатів.

«Суд» в розкладі – карта відповідальності і успіхів. По ній Водолії зможуть залучити в життя процвітання, якщо відмовляться від поспішних рішень. Чесність і вміння постояти за себе стануть вірними супутниками успіхів.

Карта «Смерть» віщує зміни. Водоліям вдасться залишити минуле позаду, впоратися з заздрісниками і намітити для себе нові цілі. Аркан говорить про необхідність поновлення енергетики та очищення від негативу.

Риби

По карті «Повішений» Риби ризикують зустрітися з перешкодами і перешкодами і деякі з них буде нелегко подолати. Риби впораються, якщо будуть діяти без вагань і страху.

Аркан «Імператор» обіцяє Рибам зустріч з заступником, який допоможе в справах фінансів або кар’єри. Не варто покладати всі надії на стороннього, щоб виключити неприємності і промахи.

«Закохані» в розкладі – карта вибору. По ній Рибам належить прийняти нелегке рішення, завдяки якому життя зміниться на краще. Порада карти – слухати своє серце і не поспішати з висновками.