fbpx

Таро-прогноз на листопад: Новий місяць несе нові турботи і перемоги. Розклад карт Таро на листопад допоможе Знакам зодіаку відкрити завісу таємниці, заздалегідь підготуватися до подій або змінити хід так, як підказує серце

Овен

На початку місяця по карті «Колісниця» Овнам доведеться здійснити ривок, який допоможе їм досягти бажаного. З цього Аркану не можна зволікати, інакше перспективні можливості можуть перехопити конкуренти.

«Маг» в розкладі на середину листопада вказує Овнам на можливість зайняти керівну посаду, навчитися керувати колективом і вести за собою оточення. Аркан говорить про винахідливість і оптимізм, завдяки яким вийде досягти гарних показників.

«Імператор» випадає на кінець листопада, і за цією карткою Овнам потрібно звернутися до кращих рис характеру, мудро вирішувати питання, які виникають і не ставити себе вище оточення. Така тактика принесе позитивні результати.

Телець

Аркан «Місяць» відкриває цей календарний місяць. Порада карти – престати боятися незвіданого і вірити кожному слову. Навчившись розпізнавати брехню, Тельці зможуть позбутися від безлічі проблем.

Карта «Ієрофант» говорить про мудрість, яка допоможе Тельцям впоратися з важкими завданнями і спланувати справи таким чином, щоб встигнути все, а також досягти благополуччя за рахунок вміння обходити сумнівні ситуації стороною.

По карті «Закохані» Тельцям в кінці листопада належить зробити серйозний вибір, скасувати який не вийде. Аркан обіцяє успіхи, але не без невеликих втрат. Іноді потрібно вміти жертвувати малим, щоб отримати більше.

Близнюки

Близнюкам на початку місяця по карті «Колісниця» вдасться прийти до мети, якщо не зволікати. Необхідні навички та вміння допоможуть впоратися з будь-якими завданнями, тому відкладати в довгу шухляду важливі справи не можна, як і покладатися на волю випадку.

«Повішений» в розкладі – карта вимушеної ізоляції. По ній Близнюки зможуть влаштувати собі перерву, щоб звіритися з планами, знайти відповіді на нагальні питання, а також відновити енергію для подальших перемог.

По карті «Вежа» Близнюкам належить позбутися ілюзій, які заважають оцінити реальну обстановку. Піти і сховатися від вирішення важливих питань не вийде, а значить, потрібно братися за роботу і не боятися зробити крок вперед.

Рак

По карті «Колісниця» Раки зможуть подолати всі перешкоди на шляху до щастя. Все, що потрібно для цього, у них є. Залишається лише повірити в себе і підкріпити впевненість талісманом, який допоможе уникнути неприємностей на шляху до мети.

«Колесо фортуни» в розкладі – карта випадковості. По ній Ракам важливо спочатку зрозуміти, чому ті чи інші події відбуваються, і лише потім братися за справи. Така тактика вбереже від поспішних рішень і подальшої роботи над помилками.

Аркан «Диявол» закликає Раків не втрачати пильності. Перші успіхи можуть окрилити і змусити забути про безпеку, але саме в цей період не можна розслаблятися, інакше потурання миттєвим примхам обернеться трагедією і віддалить від мети.

Лев

Аркан «Імператор» обіцяє Левам продуктивний початок листопада. За цією картою рівновага і мудрість дозволять знайти свою нішу і розвиватися в ній, навіть якщо у конкурентів не все йде так гладко.

Карта «Колесо фортуни» говорить про новий життєвий етап і перерви, які увірвуться в життя в середині листопада. Для Левів цей позитивний Аркан означає прорив в справах, початок чогось нового і цікавого, що як не можна до речі.

«Сила» в розкладі говорить про те, що перешкод на шляху не буде, а якщо і виникнуть складності, то Леви без зусиль з ними впораються. Оптимізм, воля до перемоги і чесність стануть запорукою залучення в життя потрібних змін.

Діва

По карті «Помірність» Дівам не варто починати листопад активно. Згідно Аркану буде час на завершення поточних справ, складання планів і поступовий початок нової роботи. Розміреність і вміння вчасно стримуватися вбережуть від помилок.

Карта «Сонце» говорить про прекрасну середині місяця, коли Діви зможуть втілити сміливі задуми, виконати заповітне бажання і благополучно подолати суперечності як в роботі, так і в особистому житті.

Аркан «Місяць» говорить про інтриги і можливі зради. Поява цієї карти в розкладі вказує на необхідність бути обережними і пильними, не довіряти незнайомцям і не ділитися своїми планами з оточуючими людьми.

Терези

Карта «Зірка» обіцяє Терезам дуже добрий початок місяця, коли до заповітної мети залишається зовсім небагато. Дотримуючись початкового плану і не звертаючи зі шляху, ВТерези зможуть отримати результати і відзначити першу перемогу нового місяця.

Аркан «Помірність» обіцяє Терезам розмірену середину листопада, коли поспіх лише зашкодить справам. Карта каже про остаточне вирішення проблем, тому переживати через те, що справи йдуть не так швидко, не варто.

«Суд» в розкладі – карта успішної боротьби. За нею проблеми залишаються за спиною, і Терезам для кращого результату варто покластися на доводи розуму. Деяка відчуженість дозволить з легкістю впоратися з усім, що заважає на шляху до щастя.

Скорпіон

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє Скорпіонам насичений початок місяця. За цією карткою відбуваються несподівані зміни в кращий бік. Якщо Скорпіони впораються з новим вантажем відповідальності, в подальшому їх чекає успіх.

«Суд» в розкладі – карта, яка вказує на черговий життєвий етап і необхідність відмовитися від застарілих цілей. Скорпіонам доведеться закрити двері в минуле, щоб воно не заважало підкорювати нові вершини.

По карті «Сонце» Скорпіонів чекає позитивне завершення місяця. Аркан говорить про досягнення мети, виконання мрії і радісні події, які наповнять життя сенсом і яскравими фарбами.

Стрілець

Аркан «Правосуддя» символізує відповідальність за слова та вчинки. Стрільцям варто уважно поставитися до виконання обіцянок і не намагатися перекласти відповідальність на інших людей, щоб початок листопада не був затьмарений роботою над помилками і промахами.

«Диявол» в розкладі – карта, що попереджає Стрільців про можливі неприємності. По ній важливо зберігати пильність і обережність, щоб не піддатися на провокації або не опинитися обдуреними власною підсвідомістю.

Аркан «Помірність» символізує стабільність і вимагає терпіння. Стрільцям відкриються привабливі перспективи, але квапити події не варто. Поспіх призведе до розчарувань і може стати причиною невдачі.

Козеріг

«Пустельник» в розкладі на початок листопада – карта, яка закликає Козерогів почати місяць з роздумів, відновлення енергетичного балансу і роботи над помилками, якщо це необхідно. Такий старт забезпечить подальші успіхи.

В середині місяця, судячи з карти «Імператриця», Козерогів чекає успіх. Події за цим Аркану розвиваються повільно, але рухаються в заданому напрямку і при відсутності відхилень від курсу незмінно призводять до перемоги.

Аркан «Вежа» закликає відмовитися від помилкових цілей, щоб звільнити час для нових звершень. Перегляд планів допоможе знайти допущені помилки і залишити безперспективні справи.

Водолій

На початку місяця Водолії зіткнуться з неможливістю просування вперед. Аркан «Повішений» вказує на те, що якась із справ вимагатиме перегляду або навіть припинення. Для того щоб оцінити обстановку, Водолії зможуть взяти паузу і вирішити проблему.

«Ієрофант» в розкладі – Аркан, який відповідає за мудрість і вміння вчасно відмовитися від додаткових справ. Важливо спрямувати сили на завершення того, що на даному етапі є ключовим завданням.

По карті «Пустельник» Водолії в кінці місяця зможуть взяти перерву, щоб оцінити те, що відбувається, завершити справи і скласти план роботи на подальше. Карта не обіцяє неприємностей, якщо уважно поставитися і до того, щоб вчасно заповнювати запас енергії.

Риби

Аркан «Закохані» обіцяє Рибам на початку місяця не тільки радість, а й відповідальність. Їм доведеться зробити вибір, який визначить подальший шлях і долю. Рибам потрібно сила волі для прийняття остаточного рішення.

«Колісниця» в розкладі – карта, яка закликає до активності. Вона говорить про готовність зробити вирішальний ривок і піднятися на ще один щабель до щастя. Рибам потрібно лише йти вперед і не боятися відповідальності.

Аркан «Зірка» обіцяє Рибам відмінне завершення місяця. По ньому потрібно слідувати наміченим шляхом і не забувати про знаки Всесвіту. Вони допоможуть подолати труднощі і вбережуть від помилок.

You cannot copy content of this page