Таро-прогноз на лютий: Провести останній місяць зими вдало і прийти до поставлених цілей допоможуть своєчасні підказки

Овен

Аркан «Колесо фортуни» відкриває місяць і обіцяє Овнам зміни на краще. Події будуть розвиватися стрімко, і Овнам важливо набратися терпіння, щоб не зробити необачних вчинків.

Аркан «Зірка» говорить про завершення труднощів. За цією картою Овни можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний напрямок, і їм потрібно пройти шлях до кінця. Також карта символізує виконання заповітних бажань.

По карті «Повішений» Овни в кінці місяця можуть зіткнутися з тим, що незавершені справи знову дадуть про себе знати. Овнам доведеться поставити на них крапку, щоб минуле більше не заважало і не забирало дорогоцінного часу.

Телець

Карта «Верховна жриця» закликає Тельців відмовитися від поспіху, щоб не упустити важливих знаків долі . Увага і відповідальність допоможуть прийти до мети і не оступитися в кроці від перемоги.

Аркан «Зірка» обіцяє Тельцям приємні новини і події. В середині лютого Тельці зможуть втілити в життя мрії або зайнятися новими проектами, не боячись оступитися.

По карті «Місяць» Тельцям не можна потурати своїм страхам і вірити чуткам. В кінці місяця важливим буде вміння відділяти правду від брехні, щоб уникнути неприємностей, а також боротися з тривожними думками.

Близнюки

Карта «Сонце» говорить про те, що лютий для Близнюків почнеться з позитивних новин і сюрпризів. Цей Аркан символізує щастя і успіхи, а значить, Близнюки можуть сміливо займатися новими проектами і налагоджувати фінансову складову життя.

По карті «Смерть» в середині лютого у Близнюків буде час для того, щоб зібратися з силами і думками, відпустити минуле і взятися за нові справи, які приведуть до нових успіхів.

Аркан «Пустельник» говорить про час ізоляції. Близнюкам доведеться знайти час для того, щоб в спокійній обстановці скорегувати плани, виконати роботу над помилками, якщо вона потрібна, і вже після прийматися за активне будівництво щасливого майбутнього.

Рак

Початок місяця, судячи з карти «Суд», буде для Раків активним. Аркан обіцяє звільнення від проблем, прорив в справах і повернення чесного імені. Порада Аркана – не боятися відповідальності і не поспішати, приймаючи серйозні рішення.

Карта «Зірка» говорить про те, що Раки вибрали вірний напрямок, і їх мета скоро буде досягнута. Аркан також обіцяє позитивні зміни для тих, хто не зверне з обраного шляху і буде вірити в свої сили.

Аркан «Правосуддя» завершує лютий, і по цій карті Раків чекають нові успіхи. Порада карти – діяти чесно і не намагатися обманом досягти благополуччя, інакше весь березень буде ускладнений роботою над помилками.

Лев

Карта «Сонце» відкриває останній місяць зими, і по ній Леви зможуть насолоджуватися своїми успіхами. Аркан вказує на можливість підкорення будь-яких вершин і успішний період, коли мрії можуть стати реальністю, якщо не сидіти склавши руки.

По карті «Верховна жриця» в середині лютого Левам не можна поспішати з висновками і довіряти чуткам. На першому місці буде інтуїція. Вона допоможе обійти стороною сумнівних людей і не проводити збиткові угоди.

Аркан «Імператор» говорить про кар’єрний ріст і успіхи в діловому середовищі. Левам важливо діяти розумно і не потурати емоціям. Хороша репутація забезпечена тим, хто діє обачно і не хвалиться своїми досягненнями.

Діва

По карті «Сонце» Дів чекає відмінний початок лютого. Аркан говорить про час, коли будь-які починання завершаться успіхом, а значить, настає пора діяти активно і не боятися відповідальності.

Аркан «Сила» обіцяє прорив і нові можливості. За цією карткою Діви зможуть позбутися перешкод на шляху, а також припинити спілкування з токсичними людьми. Сил вистачить для виконання всіх обов’язків.

Аркан «Правосуддя» говорить про позбавлення від чорної смуги, і в кінці лютого Діви зможуть залучити в життя позитивні зміни. Карта говорить про необхідності діяти чесно, щоб удача не відвернулася.

Терези

Аркан «Маг» закликає почати останній місяць зими активно. Порада карти – шукати себе в творчих напрямках і мислити креативно, щоб рутина перестала бути стомлюючою і не забирала гарний настрій.

«Зірка» в розкладі – карта, яка закликає Терезів не поспішати. Вибір зроблено правильний, і Терези йдуть правильним шляхом, звертати з якого не має сенсу. Також за цією карткою Трези зможуть наблизитися до своєї мрії, якщо будуть уважно стежити за подіями.

Карта «Помірність» вторить другий карті розкладу, що закликає відмовитися від поспіху. З цього Аркану успіх прийде вчасно, а нетерплячі Терези можуть допустити промахи, на виправлення яких буде йти дорогоцінний час.

Скорпіон

«Повішений» в розкладі для Скорпіонів – карта, яка закликає почати лютий не з нових подвигів, а з завершення поточних або раніше відкладених справ.

Карта «Сонце» віщує період, коли проблеми залишаються позаду, і Скорпіони зможуть без сумнівів приступати до складних, але перспективних проектів. Аркан також символізує прибуток.

По карті «Помірність» кінець лютого Скорпіонам варто провести без поспіху. Згідно з цим Арканом, успіх безпосередньо залежить від уміння вичікувати і не квапити події.

Стрілець

По карті «Пустельник» Стрільцям на початку лютого належить завершити незакінчені справи, щоб пізніше вони не стали причиною труднощів і не завадили рухатися до поставлених цілей.

По карті «Сила» Стрільцям будуть даватися складні справи без особливих зусиль, а це значить, що середина місяця буде найбільш плідною. Настає час закладати міцний фундамент для майбутніх перемог.

Аркан «Повішений» говорить про те, що якийсь із задумів не був втілений в реальність, і Стрільцям належить переглянути плани. Можливо, частина цілей вже не актуальна, і їх пора замінити на нові.

Козеріг

Аркан «Імператриця» відкриває лютий, і по ньому Козероги можуть не переживати за результат започаткованих справ. Карта говорить про зростання і розвиток, які неможливі без уваги і відповідальності, а також доброзичливого спілкування з оточенням.

По карті «Смерть» Козерогів чекає звільнення від давніх проблем. Представники цього Знака стоять на порозі нових відкриттів, а значить, минуле пора залишити за спиною, щоб воно не заважало підкорювати нові вершини.

«Колісниця» в розкладі – карта активності і руху вперед. По ній Козерогам не можна зволікати, якщо вони хочуть швидко прийти до мети і отримати гідну нагороду за докладені зусилля.

Водолій

Аркан «Вежа» закликає Водоліїв не витати в хмарах і відмовитися від ілюзій. На початку місяця зміни будуть відбуватися стрімко, і до них неможливо буде підготуватися. Проте вони будуть на краще, якщо їм не чинити опір.

Аркан «Імператриця» говорить про зростаючу довіру, коли Водолії зможуть знайти спільну мову як в діловому середовищі, так і з близькими людьми. Карта також вказує на те, що Водолії зможуть отримати допомогу в складних справах.

Карта «Помірність» попереджає Водоліїв про дотримання обережності. Помірність у всьому стане запорукою успіху, а поспіх і неуважність віддалить від перемоги і завершення важливих справ.

Риби

По карті «Маг» Риби зможуть почати новий життєвий етап, в якому немає місця страхам і сумнівам. Винахідливість допоможе обійти стороною більшість проблем, а також дозволити питання завдяки неординарному підходу до них.

Карта «Імператриця» обіцяє Рибам підтримку з боку близьких. Аркан говорить про час, коли важливо приділяти увагу сім’ї і зміцнювати родинні зв’язки, щоб не віддалятися від тих, хто палко любимо.

«Імператор» в розкладі – карта наполегливості, лідерства та мудрості. Вона обіцяє Рибам кар’єрний ріст і хорошу репутацію, але лише в тому випадку, якщо Риби не піддадуться гордині і не стануть ставити себе вище оточення.