Таро-прогноз на січень 2021 року: Перший місяць нового року пройде успішно, якщо заздалегідь дізнатися про те, які події відбудуться

Розклади карт Таро – відмінний спосіб зазирнути в майбутнє, обійти сумнівні рішення і вчасно знайти шлях, що веде до щастя. Тарологи на початку 2021 року рекомендують зібратися з силами, щоб почати рік з позитиву, а також подивитися на розклади для свого знака Зодіаку. Це допоможе зрозуміти, які саме події відбудуться з більшою часткою ймовірності, скласти план дій і успішно подолати можливі проблеми.

Овен

«Диявол» в розкладі – карта, яка закликає Овнів до обережності. З цього Аркану важливо дотримуватися внутрішньої рівноваги, щоб емоції не нашкодили планам і не стали джерелом конфліктів з оточуючими людьми.

Карта «Місяць» описує ситуацію, в якій Овни можуть стати заручниками власних страхів та ілюзій. Аркан закликає боротися з поганим настроєм, щоб успішно завершити розпочаті справи.

«Колісниця» в розкладі – карта активних дій, яка закликає Овнів не зволікати з рішеннями. З цього Аркану активність і цілеспрямованість допоможуть швидко прийти до потрібних результатів і отримати винагороду.

Телець

Аркан «Суд» обіцяє Тельцям позбавлення від проблем і негараздів. За цією карткою Тельці зможуть попрощатися з токсичними людьми, відновити репутацію і продовжити шлях, наповнений радісними подіями.

Аркан «Колесо фортуни» закликає Тельців в середині січня не лякатися майбутніх змін. Активно діяти не варто: для початку важливо зрозуміти, чому відбуваються ті чи інші події, щоб потім вплинути на них.

Аркан «Смерть» в розкладі вказує на те, що в кінці січня Тельці зможуть завершити черговий життєвий етап, поставити крапку в справах і почати шлях до нових звершень. Чинити опір змінам не варто: чим швидше вийде прийняти те, що відбувається, тим простіше буде залучити успіх.

Близнюки

Карта «Закохані» закликає Близнюків на початку січня зібратися з думками, щоб не упустити можливість залучити в життя фінансовий достаток. Аркан описує ситуацію, коли має бути ухвалене серйозне рішення, яке допоможе стати успішніше.

«Помірність» в розкладі – карта, по якій Близнюкам не можна поспішати. Аркан обіцяє неспішне просування справ, проте в кінці чекає нагорода, а відсутність суєти не дасть Близнюкам помилитися.

Карта «Повішений», що випала на кінець січня, закликає Близнюків заздалегідь скласти запасний план. Якісь із справ можуть зайти в глухий кут, і щоб не втрачати часу дарма, Близнюкам потрібно буде переключитися на іншу роботу.

Рак

Аркан «Вежа» обіцяє Ракам непростий початок січня. За цією карткою потрібно попрощатися з ілюзіями, які довгий час сприймалися Раками за істину. Порада карти – перестати витати в хмарах і подивитися справжньому в очі.

Карта «Помірність» віщує завершення проблем, і для цього Ракам важливо довіряти собі і своїй інтуїції, щоб обійти неприємності стороною, а також не зв’язуватися з шахраями і маніпуляторами.

В кінці січня Раки по карті «Диявол» зіткнуться з проблемами, вирішення яких буде залежати від уміння долати спокуси. Ракам важливо тримати себе в руках, щоб уникнути неприємностей.

Лев

По карті «Диявол» Леви можуть полінуватися і приступити до справ пізніше, однак така тактика може привести до збитків. Левам по цій карті важливо налаштуватися на активну роботу і не забувати про обережність, щоб не піддаватися спокусам.

Аркан «Суд» обіцяє позбавлення від проблем, і по цій карті Леви зможуть поставити крапку в колишніх справах, звільнитися від нав’язаної думки і знайти шлях до щастя. Порада Аркана – нести відповідальність не тільки за дії, але і за слова, щоб не привернути неприємностей.

«Закохані» в розкладі – карта вибору і матеріального достатку. З цього Аркану Левам належить прийняти вольове рішення і, можливо, позбутися малого, щоб в майбутньому отримати набагато більше.

Діва

Карта «Маг» відкриває січень і обіцяє Дівам не тільки душевний підйом, але і позитивні події. За цією карткою важливо братися за справи з оптимізмом, не боятися нововведень і креативу, завдяки якому вийде звести до мінімуму ненависну рутину.

По карті «Сила» Дів чекає рішучий ривок, який допоможе звільнитися від будь-яких залежностей, розірвати порочне коло, де заздрісники, маніпулятори або погані звички диктують свої правила.

Аркан «Пустельник», який випав на кінець місяця, дає Дівам можливість на час відійти від справ, відновити сили і проаналізувати пройдений шлях, усунути неточності, щоб з новими силами братися за роботу.

Терези

Аркан «Колісниця» символізує прорив і звільнення від усього, що заважало йти до щасливого життя. За цією карткою Терези на початку місяця зможуть досягти того, про що мріяли, а значить, настала пора діяти активно і не боятися невідомості.

По карті «Пустельник» з’явиться можливість взяти паузу і приділити увагу особистим потребам. Терези зможуть відпочити, і така перерва піде їм на користь. Завдяки цьому вийде відновити сили і енергію.

Аркан «Сонце» символізує прекрасний час, коли Терези можуть не переживати за результат затіяної справи. За цією карткою приходять хороші новини, перспективні справи і привабливі пропозиції.

Скорпіон

По карті «Диявол» Скорпіонів чекає випробування волі. Аркан вказує на спокуси, опір яким допоможе подолати складності і вийти переможцем з будь-якої боротьби. За цією карткою Стрільцям важливо звернутися до своїх кращих рис і пригнічувати агресію.

По карті «Маг» Скорпіони зможуть зайняти лідерську позицію завдяки своїй винятковій працездатності. Успіх не буде повним, якщо не задіяти творчий підхід. Нововведення зіграють ключову роль і позбавлять від рутини.

«Сонце» в розкладі на кінець січня – карта, що символізує успіх і досягнення бажаної мети. За цією карткою Скорпіонів чекають приємні звістки, а також нові перспективні справи, що приносять хороший дохід.

Стрілець

Аркан «Повішений» на початок січня символізує неможливість активної роботи. За цією карткою Стрільцям потрібно провести роботу над помилками або проаналізувати події, щоб позбутися від перешкод .

«Дурень» в розкладі – карта, по якій можна допускати недбалості. Відповідальність і активна робота над власним благополуччям допоможуть Стрільцям швидко прийти до успіхів і уберегтися від промахів.

Карта «Вежа» вказує на те, що в кінці січня Стрільцям належить попрощатися з колишніми цілями, знайти в собі сили закрити двері минулого і почати жити справжнім, не гріючись в променях колишньої слави.

Козеріг

Початок тижня буде динамічним, і перед Козерогами відкриються нові перспективи. По карті «Колесо Фортуни» життя зробить різкий поворот, і не завжди зрозуміло, що буде за ним. Проте Аркан закликає до спокою, щоб збільшити шанси на перемогу.

Аркан «Помірність» вимагає від Козерогів пильності і терпіння. За цією карткою важливо аналізувати інформацію і лише потім починати діяти. Така тактика забезпечить Козерогів хорошими шансами на перемогу.

По карті «Місяць» Козерогам належить битися з забобонами і суперечностями. В кінці січня може здатися, що обставини проти Козерогів, але при детальному розгляді багато побоювань виявляться надуманими.

Водолій

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає Водоліїв почати Січень із рішучих дій. Аркан обіцяє звільнення від усього, що заважало наближенню щастя, і Водолії зможуть з легкістю залишити проблеми за спиною.

Аркан «Дурень» закликає Водоліїв відмовитися від поспіху і халатного ставлення до справ. За цією карткою уважність і відповідальність дозволять швидко знайти шлях до щасливого життя, а необачні вчинки можуть призвести до фінансових труднощів.

По карті «Імператриця» Водоліїв очікує зростання і розвиток. Випадаючи на кінець січня, Аркан вказує на перемоги і успіхи незабаром, але події не потрібно квапити. Розміреність буде оптимальною тактикою для залучення позитивних змін.

Риби

Аркан «Імператриця» вказує Рибам на відмінний початок року. Карта символізує приємні перспективи і розвиток, і Риби можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний напрямок.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що Риби можуть завершити справу, якщо будуть рішучими і не стануть зволікати. Оптимізм і наполегливість будуть відмінними супутниками успіхів на обраному терені.

«Маг» в розкладі говорить про те, що місяць завершиться вдало, якщо Риби будуть застосовувати знання і навички на практиці, не боячись нововведень. Впевненість в своїх силах і відповідальність дозволять швидко отримати бажане.