Таро прогноз на січень: почати рік важливо так, щоб везіння не залишало вас усі 12 місяців

Підказки допоможуть знакам Зодіаку зробити правильний вибір і не помилитися при вирішенні важливих завдань.

Почати 2022 рік варто з позитивних думок і впевненості. У січні досягти нових успіхів зможе кожен, хто буде чесним і налаштованим рішуче, а також заручиться підтримкою нового покровителя. Рекомендації розкладів стануть чудовою підмогою і дадуть можливість обминути неприємності.

Овен

Січень почнеться для Овнів з карти «Відлюдник», яка закликає не поспішати з важливими рішеннями. По цій карті важливо зважити всі “за” і “проти” і лише потім робити кроки назустріч майбутньому.

За картою «Імператриця» Овни зможуть досягти відмінних результатів як у справах, так і особистому житті. За цим Арканом справи просуваються неспішно, дозволяючи Овнам вчасно зупинятися і не робити промахів.

Наприкінці січня по карті «Повішений» Овнам доведеться змінити плани або оминути перешкоди, знайшовши інші шляхи. Порада Аркана – не лякатися того, що сталося, і підходити до вирішення завдань творчо.

Телець

Карта «Відлюдник» закликає розпочати новий рік із самопізнання та розставлення пріоритетів. На початку січня Тельці зможуть визначитися з вектором руху, залишити позаду застарілі ідеї та опрацювати новий план, який забезпечить успіх.

По карті «Зірка» Тільці зможуть набути впевненості та йти обраним шляхом. Порада карти на середину місяця — не забувати про те, що результат відповідатиме витраченим зусиллям, тому відлинювати від обов’язків не вдасться.

Наприкінці місяця на Тельців чекає вибір. Аркан «Закохані» говорить про випробування волі, коли доведеться пожертвувати малим, щоб незабаром знайти набагато більше. Нерішучість та сумніви будуть недоречними: вирішувати треба сміливо, але при цьому прорахувати ризики.

Близнюки

Карта «Місяць» відкриває січень, застерігаючи Близнюків. Нею не можна сумніватися у своїх силах і вміннях, щоб не злякати удачу і не залишитися ні з чим. Уміння планувати та не розголошувати своїх планів сприятимуть новим успіхам.

Аркан «Диявол» вторить першій карті розкладу, закликаючи Близнюків відмовитися від залежностей та вибирати шлях до щастя та процвітання, обминаючи сумнівні авантюри та угоди з незнайомцями.

Карта «Смерть» обіцяє переродження. По ній Близнюки наприкінці місяця зможуть остаточно звільнитися від пут минулого, стати незалежними та залучити до життя справді потрібні зміни.

Рак

Карта «Повішений» описує ситуацію, коли Раки будуть сумніватися і стояти на місці. Порада Аркана – взяти себе в руки і зважитися на зміни, щоб не втрачати нових можливостей і не «вимагати» даремно.

По карті «Верховна жриця» Раки повинні бути готові до того, що життя зміниться, і незабаром події набиратимуть обертів. Доки цього не сталося, потрібно залишатися в стані готовності, залишаючись спокійними та уважними.

По карті «Дурень» у життя Раків прийдуть довгоочікувані події, і до них слід поставитися як належне. Все, що відбувається, змінить життя на краще, тому Ракам важливо підлаштовуватися під обставини та підходити до вирішення нових завдань із часткою творчості.

Лев

За картою «Закохані» Леви на початку 2022 року зможуть змінити життя на краще. Аркан говорить про час, коли настав час зробити вибір з наказу серця, щоб у життя прийшли справді потрібні та важливі зміни.

Аркан «Сила» закликає Левів бути зацікавленими та залученими до процесів, щоб поринути у роботу та досягти бажаних результатів. Завзятість, позитивний настрій та довіра інтуїції допоможуть упоратися з будь-якими перешкодами на шляху до поставленої мети.

Наприкінці січня за картою «Суд» Леви знайдуть свободу. Аркан вказує на завершення низки труднощів, можливість відстояти свою думку та залишити за спиною конкурентів у чесній боротьбі.

Діва

За картою «Правосуддя» Діви повинні пам’ятати про чесність, а також приймати самостійні рішення, не дозволяючи нікому втручатися у плани та справи. Непотрібні поради лише заважатимуть, змушуючи сумніватися у собі.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність ухвалити рішення, яке допоможе залучити позитивні зміни. Воно може стосуватися людини чи справи, і приймати її Дівам потрібно самостійно.

Аркан «Імператор» говорить про наполегливість, мудрість і тверезий погляд на речі. Діви зможуть залучити успіх завдяки активній роботі та вмінню відокремлювати важливе від незначного та заважає просуванню.

Терези

Аркан «Вежа» закликає Терезів залишити в минулому все те, що заважало розвитку. Шкідливі звички, застарілі погляди та старі плани ніяк не допоможуть здійснити мрії та залучити благополуччя.

По карті «Смерть» Терези зрозуміють, що в їхнє життя незабаром прийдуть зміни. Порада Аркана — не чіплятися за минуле та розвиватися, щоб уже на початку 2022 року залучити до життя благополуччя та процвітання.

Аркан «Сонце» обіцяє Терезам нові перемоги, а також нагороду за докладені раніше зусилля. По цій карті немає проблем і в житті настає період, коли можна без особливих зусиль набути щастя.

Скорпіон

“Маг” у розкладі на початок січня – карта, що закликає Скорпіонів розвивати свої таланти. Після новорічних свят буде час на себе, щоб визначитися з тим, чим займатись протягом усієї зими, і який дар потрібно розвивати для досягнення благополуччя.

По карті «Місяць» Скорпіонам варто йти вперед без страху та сумнівів. Аркан вказує на необхідність звернутися до себе, щоб глибше пізнати свої потреби та не залежати від чужої думки.

Аркан «Вежа» вказує на проблеми лише в тому випадку, якщо Скорпіони чіплятимуться за старі ідеї та принципи, яким уже немає місця у теперішньому. Настав час змінитись і підлаштуватися під нові обставини.

Стрілець

По карті «Колісниця» у Стрільців буде чудовий шанс діяти. Доля буде прихильною, тому не варто зволікати — настав час втілювати в життя сміливі мрії і йти назустріч світлому майбутньому.

Аркан «Імператор» закликає Стрєльців не поспішати із серйозними рішеннями та прислухатися до себе. Є ризик іти шляхом, який нав’язало суспільство. Це призведе лише до розчарування.

Наприкінці місяця за картою «Закохані» Стрільці зможуть ухвалити важливе рішення, яке допоможе їм вийти на новий рівень. Приймати його потрібно самостійно і не поспішаючи, щоб пізніше не шкодувати про вчинене.

Козеріг

Аркан «Верховна жриця» відкриває місяць, і по ньому Козероги зможуть довіритися своїй інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти вірні рішення і легко досягти поставленої мети.

Аркан “Правосуддя” означає, що важливо приймати обдумані рішення. Чесність і відсутність поспіху вбережуть Козерогів від прикрих промахів та роботи над помилками. Ця карта обіцяє процвітання тим, хто відповідально ставиться до своїх вчинків та слів.

Карта «Колесо удачі» вказує на несподівані зміни, вплинути на які не вдасться. Життя змінюється, і Козерогам доведеться підлаштуватися під обставини, прийняти те, щоб знову керувати своєю долею та життям.

Водолій

Аркан “Зірка” вказує Водоліям на сприятливий час для роботи. На початку місяця не буде перешкод на шляху до виконання сміливих планів, тому братися за справи потрібно якнайшвидше.

Карта “Смерть” говорить про необхідність перетворення. За цим Арканом Водолії зможуть залишити в минулому не лише застарілі ідеї та плани, а й звички, що ведуть до бідності та невдач.

По карті «Колесо удачі» Водоліїв чекає несподіваний поворот долі. Події будуть розвиватися зі стрімко і призведуть до кращого життя, якщо не втручатися в процеси, а постаратися зрозуміти те, чому вони відбуваються і як ними керувати.

Риби

«Поміркованість» у розкладі початку січня — карта, яка закликає Риб не поспішати. Тому по Аркану прийняті поспіхом рішення заведуть у глухий кут або стануть у найближчому майбутньому причиною тривалої роботи над помилками.

Аркан «Дурень» говорить про необхідність усвідомлювати кожну дію та вчинок. По цій карті успіх прийде до тих, хто належить до своїх обов’язків чесно і не намагається перекласти відповідальність.

За картою «Сонце» Риби досягнуть успіхів та зможуть отримати нагороду за свою роботу. Карта символізує початок білої смуги, коли успіх прихильний, і Риби зможуть запросто залучити успіх.