Таро-прогноз на травень

Овен

На початку травня Овнам важливо не поспішати з діями та обмірковувати кожне рішення. Аркан «Поміркованість» закликає дотримуватись золотої середини у всьому, не потурати слабкостям та виховувати найкращі риси характеру. Така тактика допоможе залучити успіх.

“Колісниця” в розкладі – карта, що символізує період активності. Овни зможуть зробити ривок, щоб знайти те, чого давно прагнули. Тому Аркану не можна сумніватися у своїх силах, але при цьому важливо пам’ятати про відповідальність і розподіляти енергію.

Завершує розклад карта «Верховна жриця». По ній Овни можуть довіритися інтуїції, щоб ухвалити вірні рішення та вчасно розпочати гру. Карта вказує на сприятливий розвиток подій, якщо спиратися на сильні риси характеру та не поспішати, якщо ситуація видається неоднозначною.

Телець

Травень для Тельців починається з карти «Самітник». Згідно з нею буде можливість набратися сил і скласти план дій, щоб провести місяць активно та з користю для себе. Тому згідно Аркану важливо слухати голос серця і діяти самостійно, щоб не стати жертвами маніпуляторів.

Аркан «Зірка» вважається одним із найпозитивніших Арканів. Він символізує вищий захист, що означає правильно прийняті рішення. Тельцям залишається лише пройти обраним шляхом і отримати нагороду за свою працю в його кінці.

Карта «Смерть» завершує травень, вказуючи Тельцям на потрібні зміни. Аркан не несе негативу в тому випадку, якщо не намагатися воскресити минуле і відмовитись від тих завдань, які вже застаріли і лише забирають час.

Близнюки

Близнюкам на початку травня належить зняти рожеві окуляри та подивитися правді у вічі. Аркан «Вежа» визначає ситуацію, коли уявна стабільність руйнується, оголюючи недоліки і підштовхуючи до активних дій. Управляти своїм життям вдасться, якщо навести порядок.

По карті «Сонце» Близнюки зможуть відпочити від потрясінь, відновити сили та насолодитися своїм життям. Аркан вказує на відсутність перешкод, коли активна робота та позитивний настрій допоможуть залучити колосальні зміни та щастя.

Карта «Смерть» символізує завершення чергового етапу життя, коли настав час поставити крапку і зайнятися чимось новим. Близнюкам не загрожує небезпека, якщо не зупинятися у розвитку та досліджувати нові області, залишивши минуле за спиною.

Рак

За картою «Правосуддя» Ракам важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не оступитись і не зайти в глухий кут. Чесність, неупереджена думка та вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом стануть запорукою нових успіхів.

Карта «Вежа» є символом змін, які можуть бути несподіваними та небажаними. Порада Аркана – не чинити опір тому, щоб вчасно побачити недоліки і вирішити їх, поки вони не стали великою проблемою.

За картою «Зірка» Раки зможуть завершити травень на позитивній ноті. Карта вказує на позитивні зміни та виконання заповітних бажань, а отже, можна сміливо займатися обраною справою та не боятися неприємностей.

Лев

Аркан “Маг” відкриває останній місяць весни, закликаючи Левів бути сильними. За цією картою винахідливість та вміння приймати неординарні рішення допоможуть Левам вирішити складні ситуації та залучити успіх.

Карта «Місяць» відображає сумніви та страхи, які заважають розвитку та процвітання. Левам по цій карті важливо прислухатися до інтуїції, щоб знайти вірні рішення і не застрягти в безвихідних сумнівах.

Аркан «Колісниця» обіцяє Левам прорив. За цим Арканом настав час рішучих дій, які призведуть до бажаної мети. Не провалити шлях до успіху вдасться, якщо здорово оцінювати свої сили та діяти чесно.

Діва

Травень, судячи з Арканів, що випали, буде прекрасним місяцем для Дів. Аркан «Мир» обіцяє завершення труднощів і шлях, сповнений нових відкриттів. По цій карті вдасться знайти своє місце під сонцем та стати незалежними від оточення.

«Сонце» у розкладі — ще одна позитивна карта, яка обіцяє Дівам нові шляхи розвитку. За цим Арканом не можна гаяти часу задарма, адже доля не завжди дає можливість розвиватися у всіх напрямках і не зустріти на шляху перешкод.

Аркан «Маг» обіцяє успіху, якщо Діви слідуватимуть не тільки перевіреним шляхом, а й знайдуть у собі сили відхилитися від маршруту. Винахідливість, уміння знаходити незвичайні рішення та розвиток сплячих талантів дозволять набути успіху.

Терези

Карта «Імператриця» відкриває останній місяць весни, обіцяючи Терезам сприятливі зміни. Справи будуть просуватися неспішно, проте такий стан справ насправді вдалий: Терези зможуть спокійно займатися справами і не проґавлять важливих деталей.

За картою «Колесо удачі» в життя Терезів увірвуться події, керувати якими відразу не вийде. Порада картки – не поспішати з висновками та активною роботою, почекати час і зрозуміти сенс того, що відбувається.

Аркан «Смерть» завершує травень, закликаючи Терезів почати новий етап життя. По цій карті з життя йдуть ті події та люди, які вже зіграли свою роль. Для позитивних змін Терезам важливо переслідувати нові цілі.

Скорпіон

Аркан “Сила” закликає Скорпіонів повірити в себе і не боятися труднощів. Оптимізм, активна робота та правильно розставлені пріоритети не дадуть помилитися з вибором шляху та приведуть до нових досягнень.

«Маг» у розкладі – карта винахідливості. За цим Арканом Скорпіонів чекають нові відкриття та можливість зайняти лідерські позиції. Настав час вийти з тіні конкурентів і показати себе у всій красі.

По карті «Правосуддя» Скорпіони ризикують оступитися, якщо діятимуть гаряче. Порада картки – бути чесними і неупередженими, щоб у майбутньому не зіткнутися з роботою над помилками.

Стрілець

Аркан «Маг» говорить про те, що Стрільці зможуть взяти кермо влади у свої руки, керувати не лише долею, а й стати лідерами в колективі. По цій карті вітаються несподівані рішення, які у майбутньому стануть основою успіху.

На карті «Закохані» Стрільців чекають зміни, які можуть стати як позитивними, так і несприятливими. Все залежатиме від вибору шляху, тож поспішати з рішеннями не можна. Важливо зважити плюси та мінуси, щоб знайти шлях до процвітання.

“Верховна жриця” в розкладі – карта, яка закликає Стрільців сповільнитися. Тому згідно Аркану треба спостерігати за подіями, щоб вчасно вступити в гру і зірвати куш. Увага до інтуїції допоможе не прогаяти моменту.

Козеріг

Аркан «Колісниця» описує ситуацію, коли не можна сумніватися у собі. Козероги на початку місяця зможуть набути впевненості, необхідної для активної роботи над власним благополуччям. Синонімами успіху стануть активність, відповідальність та оптимістичний настрій.

Карта «Зірка» обіцяє позитивні зміни, проте Козерогам важливо бути наполегливими. По цій карті потрібно помічати таємні знаки та символи, які допоможуть відповісти на нагальні питання та вказати шлях до успіху.

Аркан «Смерть» говорить про трансформацію, яка проходитиме менш болісно, ​​якщо не чинити опір подіям, що відбуваються. Козерогам важливо розуміти, що життя не стоїть на місці, і на зміну тому, хто віджив, завжди приходить щось нове і перспективне.

Водолій

Аркан «Правосуддя» у розкладі початку травня — голос совісті. Водоліям важливо аналізувати кожен крок і не поспішати з діями. Спокій, впевненість у собі та чесність допоможуть подолати будь-які негаразди.

Карта «Сила» відриває активний період місяця, коли Водолії зможуть дійти особистого щастя. Наслідуючи перший Аркан розкладу, карта закликає зробити висновки і на їх основі зайнятися тими справами, які піднімуть на новий щабель успіху.

«Повішений» у розкладі — карта, що приховує подвійний сенс. Водолії можуть зайти в глухий кут, не знаючи, куди застосувати отримані знання, а можуть переключити увагу зі справ, які не даються, на інші завдання.

Риби

На початку травня Рибам на карті «Закохані» належить зробити вибір найбільшої важливості. Не завжди йдеться про стосунки — Аркан вказує на можливість подальшого розвитку в будь-якій сфері життя лише в тому випадку, якщо приймати зважені рішення та залишатися чесними перед собою.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість та владу. Риби зможуть правити своїм життям і покращувати його день за днем, якщо відмовляться від егоїзму та гордині. Боротьба з поганими рисами характеру дасть свої позитивні результати найближчим часом.

Карта «Правосуддя» закликає Риб не поспішати. Кожен крок, слово та дії повинні бути пропущені через особисту цензуру та неупереджену думку. Чисті помисли, вміння вчасно сповільнитись і не йти на угоди із совістю стануть запорукою нових успіхів.