Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 серпня: завдяки своєчасним підказкам кожен може змінити хід справ на користь і обійти неприємності

Тарологи рекомендують знайомитися з розкладами для своїх знаків Зодіаку без поспіху, щоб глибше зрозуміти застереження і зіставити їх з подіями з життя.

Овен

Третій тиждень серпня розпочнеться для Овнів з Аркана «Мир». Порада цієї карти – знайти внутрішню рівновагу, щоб завершити необхідні справи, зберегти мир в сім’ї і обійти розбіжності в діловому середовищі стороною.

Карта «Правосуддя» говорить про те, що Овнам в середині тижня варто спиратися на свої кращі риси характеру. Стійкість і вміння протистояти агресії без відповідної злості допоможуть вистояти в непростих ситуаціях.

По карті «Місяць» Овни в кінці тижня можуть випробувати страх і невпевненість в собі, і ці почуття будуть гальмувати розвиток. Порада карти – не боятися невідомості і розібратися з причиною такого стану, щоб впоратися з емоціями і знову відчути позитивний настрій.

Телець

Карта «Зірка» – щасливий знак для Тельців, провідник до мети в обхід перешкод і проблем. Вона вказує вірний напрямок, а значить, початок тижня буде спокійним і без неприємних сюрпризів.

Аркан «Імператор» обіцяє Тельцям фінансове благополуччя, і для того, щоб його досягти, важливо бути обережними і заздалегідь не брати до уваги прибуток. Активність і вміння працювати в команді стануть запорукою благополуччя.

По карті «Суд» в кінці тижня Тельці зможуть розібратися зі складними справами і поставити фінальну крапку. Минуле час відпустити, щоб відкрити для себе нові горизонти і не зациклюватися на тому, що віджило своє.

Близнюки

Карта «Дурень» на початок тижня – заклик до уваги. Близнюки не повинні забувати про свої обов’язки і дані раніше обіцянки, щоб в майбутньому не зупинятися для роботи над помилками.

Аркан «Суд» в розкладі обіцяє Близнюкам справедливі результати праці. За цією карткою чесність винагороджується, а обман – карається, тому представники Знака повинні бути готові до закономірним подій в середині тижня.

Аркан «Помірність» закликає Близнюків не поспішати і не потурати емоціям. За цією карткою вдумлива робота принесе свої плоди, а поспіх, навпаки, може стати причиною промахів і неприємностей як в справах, так і у вирішенні особистих питань.

Рак

По карті «Мир» Раків чекає спокійний початок тижня. Аркан говорить про досягнення гармонії і свого місця під сонцем, завершення труднощів і вирішенні складних питань. З цього Аркану є можливість вирішити конфлікти і прийти до компромісних рішень з близькими і колегами.

Карта «Закохані» говорить Ракам про необхідність вибору, прийняти який потрібно, щоб залучити в життя позитивні зміни. З цього Аркану менше завжди замінюється великим, а значить, не варто боятися нового і незвіданого.

Аркан «Верховна жриця» закликає Раків прислухатися до своєї інтуїції, щоб знайти шлях до щастя і не упустити прихильності долі. Уважне ставлення до передчуттів дозволить обійти пастки.

Лев

По карті «Дурень» Левам на початку тижня не варто сподіватися на щасливий випадок. Порада карти – зважувати кожен крок і кожне слово, щоб не відступитися і не потрапити в неприємності, пов’язані з недбалим ставленням до своїх справ.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що в середині тижня Леви зіткнуться з несподіваними подіями, на хід яких навряд чи зможуть вплинути. Порада карти – дочекатися, поки пил уляжеться, щоб обернути те, що відбувається в свою користь.

По карті «Верховна жриця» Левам не варто покладатися на свій темперамент. Емоційна нестабільність буде шкодити, а не допомагати, а значить, потрібно знайти внутрішню рівновагу, щоб залучити в життя благополуччя.

Діва

Карта «Маг» обіцяє Дівам дуже добрий початок тижня. По ній гармонія між розумом і почуттями допоможе знайти вірні і оригінальні рішення, завдяки яким вийде поставити крапку в складних справах, а також почати щось нове і цікаве.

«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає Дів попрощатися з ілюзіями і діяти рішуче. З цього Аркану з життя йдуть помилкові ідеали, і противитися цьому процесові не має сенсу.

Аркан «Правосуддя» свідчить, що в кінці тижня Діви будуть пожинати плоди минулого. Їм необхідно вибрати правильний напрям, прислухаючись до внутрішнього голосу, і не йти на поступки перед совістю.

Терези

Аркан «Дурень» закликає Терезів до обережності. За цією карткою поспіх може стати причиною промахів, тому починати тиждень варто з вдумливої ​​і розміреним роботи, щоб не упустити важливі деталі.

Карта “Помірність”вказує Терезам на важливість дотримання міри в усьому. Відсікаючи зайві емоції і стримуючи запал Терези зможуть полегшити собі роботу, а відсутність поспіху допоможе впоратися зі справами без прикрих промахів.

«Мир» в розкладі – карта завершення шляху і досягнення поставлених завдань. З цього Аркану Терези зможуть знайти упевненість в собі і отримати результати недільних зусиль. Також, згідно з цією карткою, настає період, коли проблеми вирішуються і перешкод на шляху до щастя немає.

Скорпіон

Аркан «Сонце» обіцяє Скорпіонам дуже добрий початок тижня. Енергії буде в надлишку, і її потрібно буде направити в русло вирішення важливих питань або нових починань. За цією карткою можна не боятися промахів, якщо налаштуватися на оптимізм.

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам не можна поспішати з висновками і вірити всьому, що вони чують. Розумна обережність убереже від помилок і прикрих промахів. Увага до інтуїції і передчуттів дозволить вчасно уникнути неприємностей.

Аркан «Повішений» символізує тимчасове припинення справ, і для Скорпіонів кінець тижня буде ідеальним часом для переосмислення свого життя, коригування планів і відмови від усього, що застаріло і марно забирає час і сили.

Стрілець

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що на початку тижня Стрільці зіткнуться з завданнями, вирішити які одразу не вийде. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб вникнути в саму суть і вже після приступити до активних дій.

«Помірність» в розкладі – Аркан, який закликає Стрільців стримати запал і не поспішати. Погоня за двома зайцями може виявитися марною тратою часу і сил, а значить, в середині тижня варто виконувати справи поетапно.

Карта «Верховна жриця» говорить про час, коли Стрільці можуть довіритися внутрішньому голосу і завдяки передчуттям з легкістю обійти неприємності стороною. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрям і прийти до успіху без зволікання.

Козеріг

Аркан «Колесо фортуни» говорить про непередбачуваність. Козероги на початку тижня будуть залучені у вир подій, порушувати які не має сенсу. Досить почекати, щоб зрозуміти причину і зробити вірні висновки.

Карта «Імператриця» говорить про те, що справи Козерогів йдуть як належить, а значить, вони рухаються в правильному напрямку. З цього Аркану швидких результатів чекати не доводиться, однак якщо не звертати з шляху, нагорода окупить всі старання.

По карті «Суд» в кінці тижня Козерогів чекає звільнення від вантажу, вирішення складної справи або питання. Карта говорить про те, що мета близька, і для того, щоб прийти до неї, потрібно спиратися на кращі риси свого характеру і при цьому захистити себе від маніпуляторів.

Водолій

Аркан «Диявол» випадає на початок тижня і несе в собі попередження. Водоліям по цій карті важливо залишатися в гармонії з собою і не потурати емоціям, щоб не звернути в глухий кут і не виявитися в жалюгідному становищі.

По карті «Суд» Водолії зможуть подолати будь-які труднощі і звільнитися від обставин, які заважають розвитку. Порада карти – діяти по совісті, щоб не наживати собі ворогів.

Карта «Смерть» говорить про те, що в кінці тижня Водолії підійдуть до закономірного фіналу і зможуть завершити черговий життєвий етап. З цього Аркану противитися змінам не варто, щоб не упускати перспективних можливостей.

Риби

«Закохані» – карта вибору, причому не обов’язково в любовній сфері. Рибам доведеться зважити «за» і «проти», перш ніж кидатися в бій. Поради вони можуть запитати у перевірених людей.

«Сонце» в розкладі – позитивний Аркан, який обіцяє Рибам успіх і процвітання. За цією карткою в середині тижня можна як відпочивати, так і починати щось нове, докладати зусилля для розвитку і не боятися промахів.

Аркан «Дурень» означає ризик проговоритися про чиїсь секрети або випадково образити словом. У зв’язку з цим Риби повинні бути обережні у висловлюваннях, щоб ненароком не зачепити почуття оточуючих.