fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 10 по 16 травня: Провести чергову неділю травня успішно і не оступитися в кроці від заповітної мети вийде, якщо прислухатися до порад карт Таро

Овен

Овнам карта «Імператриця» обіцяє процвітання і успіх. З цього Аркану важливо залишити поспіх і довіритися внутрішньому голосу, щоб побачити знаки Всесвіту, що вказують на шлях до щастя.

Карта «Колісниця» закликає Овнів до рішучих дій. Аркан говорить про те, що в середині тижня буде можливість зробити ривок, досягти мети або завершити складна справа і отримати заслужену нагороду.

По карті «Повішений» Овнам доведеться розбиратися з тим, що відбувається в їхньому житті, на час сповільнитися, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання і поставити крапку в старих справах, які заважають розвитку.

Телець

Тиждень у Тельців почнеться з необхідності змінити життя. Аркан «Смерть» вказує на те, що минуле час відпустити, щоб відкрити двері в щасливе майбутнє.

«Сонце» в розкладі – карта довгоочікуваного успіху. Аркан вказує на стабільність у всіх сферах життя, матеріальне благополуччя і можливість завоювати нові вершини.

По карті «Колісниця» в кінці тижня Тельці зможуть досягти нових цілей, знайти щастя і гармонію не тільки з собою, але і з навколишнім світом.

Близнюки

Карта «Зірка» закликає Близнюків не відмовлятися від поставленого завдання. Шлях вільний, і його потрібно пройти до кінця, щоб отримати нагороду за свою працю.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Близнюків провести середину тижня в спокійному ритмі, відмовитися від поспіху і ризикованих дій, щоб не втратити репутацію.

Аркан «Диявол» випадає на вихідні, і по цій карті Близнюкам доведеться пройти перевірку на міцність. Порада карти – відмовлятися від спокус, якими б вони не були, щоб не завітати в глухий кут.

Рак

Аркан «Маг» відкриває тиждень, і по цій карті Ракам необхідно прийняти нові правила гри. Карта вказує на можливість зайняти позицію лідера, але для цього знадобляться сміливість і рішучі дії.

Аркан «Зірка» вказує Ракам на вірно прийняті рішення і шлях, вільний від проблем і неприємностей.

По карті «Верховна жриця» Ракам варто покластися на інтуїцію. Внутрішній голос допоможе не промахнутися і опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Лев

По карті «Повішений» на початку тижня Левам важливо відмовитися від помилкових цілей і ілюзій, які не допоможуть розвитку, а лише заведуть у глухий кут.

Карта «Колесо Фортуни» закликає Левів покластися на долю. Аркан вказує на швидкі зміни, які відбудуться в будь-якому випадку, але якщо Леви будуть чинити опір, то перехід на новий життєвий етап буде болючим.

По карті «Верховна жриця» у вихідні дні Левам варто довіряти своїм передчуттям. Вони допоможуть вчасно зупинитися і не зайти в глухий кут.

Діва

Аркан «Колісниця» відкриває цей тиждень травня, і по ньому у Дів з’явиться можливість взяти кермо влади в свої руки, змінити ситуацію в свою користь і досягти бажаної мети.

По карті «Місяць» Дівам важливо попрощатися з внутрішніми сумнівами і страхами, які заважають щастю і не дають розвиватися.

Аркан «Зірка» говорить про благополучне завершення тижня. Діви вибрали вірний шлях, але лише пройшовши його до кінця, вони зможуть отримати гідну винагороду.

Терези

Аркан «Закохані» закликає Терезів на початку тижня зробити важливий вибір, який допоможе залучити в життя позитивні зміни. За цією карткою Терези зможуть попросити підтримки у близьких, проте рішення доведеться прийняти самостійно.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка вказує на закономірний результат діяльності. По ній Терези отримають заслужену нагороду, якщо чинити чесно, або ж осуд і роботу над помилками, якщо в недавньому минулому намагалися схитрувати або перекласти з себе відповідальність.

По карті «Маг» у вихідні дні до Терезів можуть прийти нові ідеї, які допоможуть вийти на новий рівень успіху. Аркан вказує на можливість змінити життя на краще, якщо не боятися відповідальності.

Скорпіон

Аркан «Імператор» закликає Скорпіонів зосередитися. За цією карткою є можливість показати себе з кращого боку і заслужити відмінну репутацію, стати лідером в команді або в особистому житті.

В середині тижня по карті «Помірність» Скорпіонам не можна поспішати. Аркан вказує на період, коли потрібно дотримуватися рівноваги у всьому. Така тактика вбереже від поспішних і невірних дій.

Завершує травневий тиждень карта «Смерть». По ній Скорпіони зможуть закрити двері минулого, звільнитися від усього, що тягне вниз, і почати новий період життя, наповнений яскравими фарбами.

Стрілець

По карті «Правосуддя» Стрільцям важливо бути обережними, щоб не зробити дій, які можуть завести в глухий кут. В кінці тижня Стрільцям доведеться відповісти за кожну дію, а значить, діяти потрібно чесно.

Аркан «Зірка» говорить про можливість змінити хід подій на свою користь, якщо налаштуватися на успіх і не боятися робити кроки в невідомість. Карта говорить про сприятливий період, коли удача буде на боці тих, хто налаштований оптимістично.

По карті «Диявол» Стрільцям потрібно бути обачними, щоб не попастися на виверти шахраїв або недоброзичливців. Аркан закликає не говорити про свої плани і не потурати руйнівним емоціям.

Козеріг

Аркан «Імператор» обіцяє Козерогам успіх і процвітання. За цією карткою допомога прийде з боку владної людини, і від неї не варто відмовлятися.

По карті «Дурень» Козерогам важливо зосередитися на роботі, навіть якщо здається, що все гладко. Увага до деталей і відповідальність не дозволять помилитися і зробити прикрі промахи в кроці від успіху.

В кінці тижня по карті «Колесо Фортуни» Козерогам варто покластися на долю і якийсь час плисти за течією, помічаючи найменші зміни. Інтуїтивно вийде зрозуміти, коли настане момент для активних дій.

Водолій

Аркан «Закохані» відкриває тиждень, і по ньому Водоліям доведеться зробити серйозний крок, який покращить поточний стан. Не виключено, що для цього доведеться пожертвувати чимось малим, щоб в майбутньому отримати гідну нагороду за докладені зусилля.

Аркан «Пустельник» вказує на період, коли Водолії зможуть на час відійти від справ, зануритися в себе і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Карта «Диявол» вказує на неспокійні вихідні, коли Водолії повинні тримати себе в руках, щоб не звернути з шляху, що веде до благополуччя. Аркан вказує на спокуси, потурання яким буде погано впливати на хід подій.

Риби

Аркан «Суд» відкриває тиждень, і по цій карті в життя приходять позитивні зміни. Риби зможуть попрощатися з усім, що заважало щастю, і почати новий етап, наповнений радістю.

По карті «Повішений» Риб чекає вимушена зупинка справ. Порада карти – розібратися з тим, що відбувається і усунути помилки на початку шляху, щоб потім не стикатися з серйозними проблемами через недбалість або недалекоглядність.

Карта «Місяць» закликає Риб не довіряти чуткам і пліткам, які можуть виявитися згубними. З цього Аркану важливо боротися з тривогою і страхами, щоб не закривати собі шлях до розвитку та процвітання.

You cannot copy content of this page