Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 липня

Овен

Для Овнів тиждень розпочнеться з Аркана «Колісниця», який закликає не зволікати та приступати до справ. По цій карті успіх не забариться, якщо бути активними і не втрачати можливості зробити останній ривок до поставленої мети.

За картою «Верховна жриця» представникам «Знаку» не варто ігнорувати внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе визначитися з вибором і не зайти в глухий кут через поспішні дії. За цим Арканом поспіх буде згубним, тому середину тижня важливо провести розмірено.

Аркан “Маг” завершує липневий тиждень, закликаючи розкривати свої таланти. Використовуючи цю перевагу Овни зможуть досягти запаморочливих успіхів і легко залучити до життя позитивні зміни.

Телець

На початку тижня по карті «Дурень» Тельці ризикують оступитися, якщо недбало ставитимуться до своїх обов’язків або забудуть про дану раніше обіцянку. Відповідальність і увага до дрібниць допоможуть уберегтися від неприємностей.

У середині тижня у Тельців будуть розв’язані руки. Аркан «Маг» символізує нові успіхи та можливості, і для цього представникам Знаку доведеться на славу попрацювати та використати приховані козирі.

Завершує тиждень Аркан «Суд», за яким Тельці зможуть вийти зі стискаючих рамок, звільнитися від проблем та клопоту, а також виявити стійкість. Карта вказує на можливість залишити за спиною заздрісників, якщо діяти чесно.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня не варто боятися активних дій. Карта «Колесниця» віщує успіхи, якщо не сумніватися у своїх силах і діяти без зволікання. Доля дає шанс, яким потрібно користуватися тут і зараз.

Карта «Сила» вторить першому Аркану розкладу, вказуючи Близнюкам необхідність рішучих дій. Настав час змінювати життя, позбавлятися всього, що заважає успіху і щастю.

Гармонійний Аркан “Мир” завершує тиждень, вказуючи Близнюкам на вірний вибір. Представники Знаку можуть спокійно займатися обраною справою та не боятися помилок. На цій карті немає причин для занепокоєння.

Рак

Цей тиждень буде повним приємних сюрпризів для Раків. Аркан «Імператриця» говорить про мудрість та вміння приймати вірні рішення, які зрештою призведуть до нових успіхів.

Карта «Сонце» обіцяє кар’єрне зростання, набуття фінансового благополуччя та можливість зірвати куш. За цим Аркан перешкод на шляху немає, а значить, Раки можуть сміливо діяти і не соромитися своїх талантів.

Невелику сум’яття привнесе Аркан «Колесо удачі», який відповідає за вітер змін. По цій карті події розвиватимуться стрімко, і Ракам буде складно встежити за калейдоскопом. Порада карти – не подаватися паніці і дочекатися, коли пил вляжеться.

Лев

На початку тижня Лев має вибрати напрямок і слідувати йому, не згортаючи. Аркан «Закохані» закликає бути чесними із собою і не діяти необачно. Вибір шляху завершиться перемогою, якщо приймати самостійні рішення та не боятися бути незрозумілими.

«Помірність» у розкладі — карта, яка закликає Левів утихомирити сильні емоції, які будуть згубними як для ведення справ, так і для спілкування з оточенням. Дотримуючись золотої середини у всьому, Леви зможуть досягти успіху.

Карта «Смерть» вказує на час змін, які необхідно впустити в життя. Представники Знаку можуть залишити минуле, що віджило за спиною, щоб почати шлях до нових успіхів і досягнень.

Діва

Аркан «Правосуддя» говорить про можливість відновити чесне ім’я, покласти край ворожнечі із заздрісниками та не боятися діяти активно. Супутником успіху стануть чесність та вміння швидко приймати рішення.

По карті «Закохані» Дівам доведеться зробити серйозний вибір, який допоможе здобути впевненість і втілити в життя мрії. Приймати рішення потрібно самостійно, щоби не вибрати чужих ідеалів.

Завершує тиждень карта «Смерть», за якою Діви зможуть поставити крапку. Аркан символізує готовність до рішучих змін та нових починань. Все, що вже зіграло роль, настав час залишити за спиною.

Терези

Терезам на початку тижня доведеться визначитися з напрямком і не звертати зі шляху. Аркан «Закохані» говорить про те, що представникам Знаку доведеться піти на малі жертви, щоб у майбутньому здобути гідну нагороду за докладені зусилля.

По карті «Сила» настає момент істини. Терези зможуть отримати успіх, якщо не побояться рішучих кроків. Наполегливість, уміння швидко реагувати на події та впевненість допоможуть дійти бажаної мети.

Аркан «Імператор» говорить про можливість стати на чолі команди, втілити в життя сміливі ідеї та здобути відмінну репутацію. Втриматися на п’єдесталі Терезам допоможе вміння бути чесними та неупередженими.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Маг», буде дуже цікавим. Скорпіонам важливо бути ініціативними, шукати нестандартні рішення та не боятися стати першопрохідниками. Нові ідеї не повинні залишатися на папері — настав час втілити їх у життя.

Аркан «Місяць» описує внутрішні сум’яття та страхи, які заважають розвитку. Скорпіонам важливо боротися із сумнівами, щоб не закривати собі шлях до успіху та не блокувати власну енергетику.

По карті «Колесо удачі» Скорпіони будуть втягнуті в низку подій, вплинути на які не вдасться. Аркан закликає не поспішати з активними діями та спостерігати, щоб не помилитися з ухваленням рішення.

Стрілець

Аркан “Сила” вказує Стрільцям на можливість зайнятися роботою, пов’язаною з фізичними навантаженнями. Це може бути довгоочікуваний ремонт чи переїзд, відвідування групових тренувань чи активні прогулянки на свіжому повітрі.

Карта “Правосуддя” говорить про боротьбу за свій добробут. По цій карті Стрільці зможуть відстояти свою думку та поставити на місце кривдників. Супутниками успіху стануть уміння тримати себе в руках та гранична чесність.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Стрільців поставити крапку у справах, які готові стати минулим. По цій карті немає сенсу перейматися тим, що щось йде з життя: попереду чекають нові захоплюючі пригоди.

Козеріг

Цей тиждень буде дуже непростим. Аркан «Диявол» говорить про невміння стримувати емоції, що може спричинити великі проблеми. Козерогам важливо спиратися на найкращі риси характеру, щоб подолати труднощі та досягти успіху.

Карта «Колісниця» говорить про те, що Козероги зможуть приступити до справ, які раніше здавалися непосильними. Тому Аркану до успіху прийде той, хто вірить у свої сили і не боїться випробувань.

По карті «Дурень» Козерогам не можна допускати недбалості стосовно справ. Залучити успіх вдасться, якщо довіряти своїм передчуттям і не відволікатися від першорядних справ, потураючи миттєвим бажанням.

Водолій

На початку тижня Водоліям не варто поспішати з висновками та діями. Аркан «Помірність» закликає сповільнитися, щоб не прогаяти важливих деталей і не зайти в глухий кут через бажання отримати все і відразу.

Карта «Колесо удачі» говорить про те, що доля надасть відмінну можливість. Щаслива випадковість може стосуватися будь-чого: везіння в особистому житті, покупка виграшного лотерейного квитка, несподівана пропозиція щодо роботи з прекрасними перспективами.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», яким Водоліям важливо розставити пріоритети. Вміння відокремлювати важливе рот наносного допоможе не займатися справами, які можуть зачекати, і направити всі сили на вирішення першочергових завдань.

Риби

Риб чекає не найпростіший початок тижня. Карта «Місяць» описує ситуацію глухого кута, в який представники Знаку можуть потрапити через домисли та необґрунтовані висновки. Тому Аркану важливо бути неупередженими і відповідальними, щоб виключити помилки.

Карта «Закохані» вказує на необхідність вирішення питань, пов’язаних із особистим життям. Риби мають прийняти серйозне рішення, яке визначить подальший розвиток подій.

Завершує тиждень Аркан “Смерть”. Поява цієї карти в розкладі не повинна лякати: тринадцятий Аркан лише попереджає про зміни, які змінять життя на краще. Рибам важливо лише усвідомити, що деякі речі настав час залишити в минулому.