Таро-прогноз на тиждень з 11 по 17 січня: розклади карт Таро дозволяють передбачити майбутнє, спритно ухилятися від ударів долі і вибирати ті напрямки, що ведуть до щасливого життя

Овен

Овнам карта «Колісниця» обіцяє прекрасний початок тижня, який потрібно провести активно. Аркан символізує прорив, коли проблеми залишаються за спиною і вдається залучити в життя позитивні зміни.

По карті «Закохані» Овнам доведеться визначитися з подальшим напрямком, вибрати шлях, який приведе до щастя як в особистому житті, так і в діловому середовищі. Змінити ситуацію після цього не вийде, тому поспішати з рішенням не варто.

Аркан «Зірка» означає приплив творчих сил і натхнення. На вихідних Овни зможуть зайнятися втіленням в життя нових ідей, не побоюючись промахів. Оптимізм і жага діяльності не дадуть зупинитися на середині шляху.

Телець

Тельцям по карті «Сила» варто почати тиждень з думки про те, що будь-яка мета досяжна. Аркан обіцяє успіх і щастя, і Тельці можуть сміливо йти вперед, не боячись розчаруватися. Активність і сила волі допоможуть досягти бажаного в короткий термін.

Карта «Повішений» вказує на швидкі зміни. По ній Тельці можуть опинитися в ситуації, коли потрібно зібратися з силами, відмовитися від застарілих ідей і планів, щоб почати щось нове.

Аркан «Колісниця» означає подолані перешкоди. Тельці до вихідних зможуть визначитися з цілями і йти до них, попутно усуваючи перешкоди на шляху до щасливого життя.

Близнюки

Карта «Імператор» означає силу волі і логічність вчинків. Близнюкам з цього Аркану на початку тижня важливо визначитися з вибором напрямку, щоб пустити всі сили на вирішення першочергових завдань.

Аркан «Смерть» в розкладі передбачає, що Близнюкам належить звільнитися від обмежень і поставити крапку в справах, що зжили себе. Аркан обіцяє зміни на краще, якщо не противитися тому, що відбувається в житті.

Карта «Помірність» говорить про процвітання і гармонію. З цього Аркану Близнюкам важливо відмовитися від поспіху, щоб не упустити щасливих знаків долі. Вони допоможуть прийти до поставленої мети без зусиль.

Рак

Аркан «Маг» обіцяє Ракам дуже добрий початок тижня. За цією карткою Раки зможуть успішно завершити розпочаті справи, а також взятися за щось нове. Енергії буде досить, і її важливо спрямовувати в русло вирішення найважливіших питань.

По карті «Дурень» Раки повинні бути готові до несподіваного повороту подій. Карта описує ситуацію, коли важливо налаштуватися на позитив і не противитися змінам, помічаючи деталі. Увага до дрібниць не дасть помилитися.

Карта «Сила» говорить про здатність справлятися із завданнями і долати труднощі, не намагаючись їх обійти. Ракам з цього Аркану важливо спрямовувати емоційну енергію в позитивне русло, щоб подолати перешкоди на шляху до щастя.

Лев

Аркан «Мир» обіцяє Левам дуже добрий початок тижня. За цією карткою вийде знайти свій шлях, вирішити розбіжності і досягти поставленої мети. Леви повинні бути готові до нових знайомств з корисними людьми.

«Місяць» у розкладі – карта, що попереджає Левів про небезпеку. З цього Аркану в середині тижня є ймовірність зіткнутися з проблемами, найчастіше надуманими. Левам важливо слідувати доводам розуму, щоб не потрапити в пастку.

Аркан «Пустельник» говорить про мудрість і обережність. По ньому Леви зможуть взяти паузу, залишитися наодинці зі своїми думками і розібратися з нагальними питаннями без поспіху і нав’язаної з боку думки.

Діва

Карта «Зірка» обіцяє Дівам період, коли неприємності залишаються позаду і Діви можуть спокійно займатися наміченими справами, прекрасно представляючи перспективу. Аркан обіцяє шлях без труднощів, якщо не відмовлятиметься від втілення задуманого в життя.

«Сонце» в розкладі – позитивна карта, по якій Діви зможуть поліпшити матеріальне становище, отримати нагороду за працю і насолодитися тріумфом, дозволивши собі відпочити перед новими перемогами.

Карта «Смерть» вказує Дівам на неможливість дій. З цього Аркану важливо залишити в минулому все те, що застаріло, щоб не стояти на місці. Розвиток можливий лише при русі вперед, а значить, настала пора поставити крапку і почати новий період життя.

Терези

Аркан «Диявол» вказує на ситуацію, коли Терези можуть потрапити в пастку через власну недбалість. Потурання миттєвим примхам може привести до проблем як з грошима, так і в спілкуванні.

Аркан «Колісниця» символізує рішучий ривок вперед, коли Терези зможуть прийти до поставленої мети, якщо не будуть зволікати і сумніватися в своїх силах.

По карті «Пустельник» Терезам найкраще залишитися наодинці з собою, взяти паузу, щоб оцінити те, що відбувається і знайти краще рішення. Далеко від повсякденної суєти буде простіше визначити істинні потреби і цілі.

Скорпіон

Аркан «Імператор» вказує Скорпіонам на можливість зайняти нову посаду. Для цього важливо відмовитися від упередженого судження. Самодисципліна і організованість допоможуть не оступитися і мудро правити.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Скорпіонів на якийсь час зупинити біг, щоб поміркувати в спокійній обстановці, намітити подальші цілі і розібратися з нагальними питаннями.

Карта «Ієрофант» вказує Скорпіонам на необхідність присвячувати час лише усвідомленій праці, яка веде до благополучного життя. Активна робота у вихідні допоможе створити міцний фундамент для майбутніх перемог.

Стрілець

По карті «Ієрофант» Стрільцям належить бути чесними перед собою і оточенням. Дотримання моральних і соціальних угод призведе до виконання всіх бажань.

«Маг» в розкладі – карта активності і нововведень. По ній Стрільці зможуть втілити в життя сміливі ідеї, зайнятися творчою роботою і впровадити нововведення, щоб швидше справлятися з обов’язками.

Аркан «Смерть» означає завершення колишньої ситуації і початок нового життєвого етапу. В кінці тижня Стрільцям належить поставити крапку в якійсь справі, щоб залишити її в минулому і почати шлях до нових перемог.

Козеріг

«Імператриця» в розкладі для Козерогів – карта, яка вказує на приємні перспективи. Аркан обіцяє зростання і розвиток як в діловому середовищі, так і в особистих стосунках. Козерогам потрібно подолати нерішучість, щоб втілити в життя всі задуми.

«Закохані» – карта вибору. Козерогам доведеться приймати важливі рішення, які не вдасться потім змінити. Порада карти – не поспішати і зважувати кожен крок, щоб не опинитися в пастці.

По карті «Місяць» Козерогам не можна залишатися в світі ілюзій, відкидаючи реальність. Якась важлива ситуація вимагає рішучих дій, і Козерогам важливо поставити крапку в цьому питанні, покладаючись на себе.

Водолій

Аркан «Маг» символізує вміння вести справи. Водоліїв чекає прорив, якщо не зволікати і не упускати шансу залучити в життя позитивні зміни.

«Дурень» в розкладі – карта, яка закликає не боятися змін. З цього Аркану в життя приходять нові події, і для того, щоб вони привели до щастя, Водоліям варто бути уважними та обачними у своїх діях.

По карті «Суд» відбуваються зміни на краще. Водолії повинні бути готові до активної роботи, відповідальності і рішучості, щоб залучити в життя потрібні зміни.

Риби

Аркан «Повішений» попереджає Риб про те, що не все із задуманого вийде втілити в життя на цьому тижні. Риби повинні бути готові поміняти плани, щоб не втрачати дорогоцінного часу, якщо вони зіткнуться з неможливістю продовжити розпочате.

По карті «Верховна жриця» Рибам важливо прислухатися до внутрішнього голосу і відмовитися від поспіху. Знайти відповіді на хвилюючі питання не складе труднощів, якщо довіритися інтуїції, а не думці з боку.

«Імператор» в розкладі – карта, яка закликає Риб до відповідальності. З цього Аркану вдасться зберегти репутацію, якщо приймати зважені рішення, а не потурати миттєвим примхам.