fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 12 по 18 квітня: Тлумачення старших Арканів допоможе представникам зодіакальних сузір’їв відкрити завісу таємниці і заглянути у власне майбутнє

Овен

Овнам по карті «Імператриця» не варто починати тиждень з рішучих дій і надмірної активності. Порада карти – навчитися терпінню і послідовно виконувати справи, щоб не помилитися в кроці від перемоги і не упустити перспективних можливостей через поспіх.

«Ієрофант» в розкладі на середину квітневого тижня – карта, яка закликає Овнів довіритися порадам старшого покоління. Мудрі поради допоможуть набути впевненості і не зробити помилок.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність вибору, який допоможе Овнам залучити в життя позитивні зміни. За цією карткою важливо пам’ятати про те, що скасувати вибір не вийде, а значить, поспішати з прийняттям рішення не варто.

Телець

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли Тельці можуть стати заручниками власних домислів або неперевірених чуток. Карта закликає уважно ставитися до подій і вірити фактам.

По карті «Помірність» Тельцям важливо зберігати оптимістичний настрій і не квапити події. Аркан закликає не поспішати, щоб не упустити знаки, які підкажуть, чи не обраний невірний шлях.

Карта «Закохані» закликає Тельців довіритися своєму серцю і зробити самостійний вибір, який приведе до благополуччя в обраній сфері життя. Рішення може здатися дивним, проте в ситуації, що склалася воно буде кращим.

Близнюки

Аркан «Колісниця» закликає Близнюків почати тиждень активно, але не переоцінювати своїх сил. Зайва самовпевненість може стати причиною промахів і неприємностей. Близнюки повинні усвідомлювати, що наскоком без потрібних знань і вміння не досягти успіху.

По карті «Диявол» Близнюкам важливо відмовитися від помилкових цілей, які заведуть у глухий кут і згубно вплинуть на репутацію. Аркан говорить про випробування волі, коли потрібно вчасно зупинитися, щоб не допустити біди.

Аркан «Верховна жриця» закликає Близнюків довіритися своїй інтуїції і навчитися терпляче чекати слушного моменту для рішучих дій. Така тактика допоможе уникнути прикрих промахів і прискорить шлях до мети.

Рак

Аркан «Мир» відкриває тиждень, і по цій карті Раки зможуть впоратися з обставинами, що заважають розвитку і залучення в життя успіхів. Карта говорить про те, що шлях буде чистий і видно перспективи, а значить, помилок не виникне.

По карті «Маг» Ракам знадобиться рішучість і наполегливість, завдяки яким вийде досягти потрібних результатів і не залишатися в тіні конкурентів. З цього Аркану винахідливість і кмітливість дозволять швидше закінчити розпочату справу і отримати нагороду.

Аркан «Зірка» вказує Ракам на те, що їх активність принесе свої плоди в майбутньому. За цією картою немає перешкод, які можуть віддалити від поставлених цілей, а значить, можна сміливо займатися обраною справою і не сумніватися в успіху.

Лев

Аркан «Пустельник» закликає Левів почати тиждень з роздумів і зануритися в свій внутрішній світ, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання. Порада карти – не поспішати з активними діями до тих пір, поки не будуть усунуті неточності.

По карті «Повішений» Леви повинні бути готові до того, що не всі задумки вдасться втілити в життя. За цією карткою важливо мати запасний план, щоб не витрачати часу і сил на ті справи, які поки неможливо зрушити з мертвої точки.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає Левів залишити в минулому все те, що заважало розвитку. Аркан обіцяє успіх в тому випадку, якщо діяти чесно і не намагатися перекласти відповідальність на оточення.

Діва

Аркан «Правосуддя» говорить про відповідальність, і Дівам важливо дотримуватися обережності, щоб не оступитися і не накликати на себе непотрібних проблем. За цією карткою нагорода не змусить себе чекати, якщо діяти чесно.

По карті «Диявол» Дівам необхідно тренувати силу волі, щоб не піддатися слабкостям, які заведуть в глухий кут. Порада карти – боротися за своє благополуччя чесними методами і протистояти всьому, що тягне назад.

«Смерть» в розкладі – карта, яка передвіщає зміни. Вони будуть позитивними, якщо Діви не будуть чинити опір і залишать спроби воскресити віджиле минуле. Час змін настав, і доля дарує можливість зробити крок у щасливе майбутнє без сумнівів і жалю.

Терези

По карті «Дурень» Терезам варто звернути увагу на помилки, скоєні раніше, щоб витягти цінні уроки і в майбутньому не стикатися з подібними ситуаціями. З цього Аркану важливо знайти контроль над своїм життям, щоб впевнено рухатися до щасливого майбутнього.

Аркан «Смерть» говорить Терезам про необхідність змінити життя, переступити межу і насолодитися новими можливостями. Зміни на краще не змусять себе чекати, якщо залишити події минулого за спиною.

Карта «Колісниця» обіцяє Терезам нові можливості, але для цього важливо діяти рішуче, розраховувати сили, щоб через самовпевненість не завітати в глухий кут. В цьому випадку Аркан символізує швидке досягнення результату.

Скорпіон

По карті «Вежа» Скорпіони повинні бути готові до того, що стабільність впаде. Аркан обіцяє зміни на краще, якщо перестати озиратися назад і намагатися взяти в майбутнє події минулого, які тягнуть назад і заважають розвитку.

Аркан «Мир» обіцяє гармонію і спокій після потрясінь на початку тижня. За цією карткою Скорпіони зрозуміють причини того, що відбувається і зможуть змінити ситуацію в потрібну сторону без особливих зусиль.

В кінці тижня по карті «Маг» від Скорпіонів будуть потрібні винахідливість і цілеспрямованість. Карта повідомляє про прекрасну можливості проявити себе, скористатися своїми талантами для того, щоб досягти щастя і процвітання.

Стрілець

По карті «Верховна жриця» Стрільців чекає успіх, але для цього доведеться випробувати себе на міцність. Порада карти – бути в стані очікування, вичікуючи слушний момент для рішучих дій.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає Стрільців не довіряти чуткам і домислам, боротися з внутрішніми страхами і блоками свідомості, щоб не блукати в темряві в пошуках виходу тривалий час.

Аркан «Суд» вказує на прорив, і по цій карті Стрільці зможуть впоратися з будь-якими труднощами. Важливо лише діяти чесно, щоб репутація залишалася бездоганною, а совість – чистою.

Козеріг

Карта «Закохані» говорить про необхідність зробити вибір. Не виключено, що Козерогам доведеться пожертвувати чимось, щоб досягти успіхів, і ця мала жертва буде виправдана в майбутньому.

Аркан «Вежа» символізує крах планів і всього, що здавалося стабільним. Така ситуація не повинна лякати, адже головна порада карти – дивитися в майбутнє з оптимізмом і без жалю прощатися з усім, що заважає розвитку.

«Зірка» в розкладі – карта вірного вибору і ясних перспектив. Незважаючи на те, що результати докладених зусиль будуть доступні в майбутньому, Козероги вже зараз можуть впевнено йти вперед, знаючи, що нагорода не змусить себе чекати.

Водолій

Карта «Мир» вказує Водоліям на набуття гармонії і свого місця в житті. За цією карткою немає перешкод на шляху, а значить, можна займатися улюбленою справою, отримуючи не тільки задоволення, але і хороші гроші.

Аркан «Маг» закликає Водоліїв досягти гармонії між розумом і підсвідомістю, щоб у вирішальний момент не піддатися емоціям і не зробити помилку в кроці від успіху. За цією карткою важлива винахідливість, завдяки якій вдасться знайти нові способи розвитку.

По карті «Помірність» Водоліям можна поспішати, навіть якщо хочеться прискорити хід подій. Така пауза піде на користь, і Водолії зможуть потренувати силу духу і витривалість, а також отримати гідну нагороду.

Риби

Аркан «Маг» закликає Риб взяти ініціативу в свої руки. За цією карткою важливо користуватися отриманими раніше навичками і тренувати нові здібності, щоб досягти великих успіхів і отримати гідну нагороду.

По карті «Повішений» Риби будуть змушені призупинитися, щоб ще раз осмислити те, що вони роблять, усунути недоліки і зі спокійною душею продовжити розпочате. Така тактика вбереже їх від прикрих промахів.

«Диявол» в розкладі – карта, що попереджає про можливу небезпеку. Риби повинні відмовитися від спокус, щоб виключити неприємності, втрату репутації і навіть значної частини своїх накопичень.

You cannot copy content of this page