fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 червня

Овен

Цей тиждень червня буде не найпростішим і вимагатиме від Овнів відповідальності. Аркан «Колесо удачі» вказує на низку подій, які змінять ситуацію. Порада картки – не поспішати з висновками та діями. Аналіз того, що відбувається, допоможе зрозуміти суть і вибрати правильний напрямок.

Карта «Місяць» говорить про те, що Овни зіштовхнуться із сумнівами та невпевненістю, які віддалятимуть від успіху. Тому Аркану важливо виховувати в собі самовпевненість, щоб не опинитися в безвиході через домисли.

По карті «Дурень» Овнам важливо пам’ятати про відповідальність. Аркан попереджає про проблеми в тому випадку, якщо представники Знаку недбало ставляться до своєї роботи і не виконають обіцянок у строк.

Телець

Тиждень починається з карти «Дурень», мета якої – попередити Тельців. Згідно Аркану важливо зберігати пильність навіть якщо здається, що справи просуваються легко. У будь-який момент ситуація може змінитися та вимагати активної участі.

«Закохані» у розкладі – карта вибору, зробити який важливо самостійно. Тельцям важливо пам’ятати, що тимчасові позбавлення окупляться, а значить, не варто лякатися, якщо доведеться пожертвувати малим для щастя.

По карті «Суд» на Тельців чекає довгоочікуване звільнення від проблем. Аркан вказує на період, коли потрібно бути активним, щоб поставити крапку у складних справах. Не вдарити в бруд обличчям вийде, якщо дотримуватись правил і не йти на угоди з совістю.

Близнюки

Близнюкам цього тижня посміхнеться успіх. Карта «Імператор» говорить про те, що в оточенні є впливова людина, яка допоможе вирішити складні питання. Аркан вказує і на просування у кар’єрі, якщо Близнюки будуть активні та відповідальні.

По карті «Імператриця» Близнюки можуть бути впевнені, що розпочата справа завершиться вдало. Порада Аркану – не квапити час та подій, щоб не пропустити знаків долі, що вказують на шлях до щастя.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», згідно з яким Близнюкам важливо прислухатися до внутрішнього голосу. Відсутність поспіху та увага до деталей допоможуть визначитися з найменшими діями та зірвати куш.

Рак

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Раків діяти без зволікання. Страхи та побоювання не допоможуть досягти нових успіхів, а отже, з ними треба боротися, налаштовуючись на хвилю оптимізму.

За картою «Ієрофант» Ракам важливо розставити пріоритети, щоб завершити намічені справи вчасно. Підтримка з боку оточення не буде зайвою, а отже, не потрібно соромитись прохань про допомогу.

Аркан “Правосуддя” закликає Раків до чесності. По цій карті не важко впоратися з будь-якими справами, проте успіх чекає на тих, хто не будує підступи конкурентам і не користується забороненими методами в досягненні поставлених завдань.

Лев

Карта «Мир» обіцяє Левам чудовий початок тижня. По цій карті перешкод на шляху немає, а отже, можна сміливо займатися важливими проектами, вирішувати розбіжності та продовжувати шлях до нових успіхів.

Карта “Суд” говорить про звільнення від труднощів. Аркан закликає Левів зосередитися та зайнятися справами першорядної ваги, щоб звільнитися від турбот. За цим Арканом будь-яка справа завершиться успіхом, якщо представники Знаку не хитруватимуть.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність ухвалити важливе рішення. У непростій справі Левам допоможе не лише напрацьований досвід, а й допомога мудрого наставника. Цінні поради вбережуть від невірних висновків та призведуть до довгоочікуваної мети.

Діва

На початку тижня по карті «Диявол» Дівам доведеться протистояти спокусам та шкідливим звичкам. Сила волі та націленість на результат допоможуть обминути пастки, розставлені долею.

За картою «Правосуддя» Діви зможуть відстояти свою правоту, поставити на місце кривдників та вирішити складні питання. Порада картки – діяти чесно та не відступати від своїх принципів, щоб не потрапляти під вплив маніпуляторів.

Карта «Вежа» завершує тиждень, вказуючи Дівам на швидкі зміни у житті. Події розвиватимуться стрімко, проте втручатися в їхній хід загрожує неприємностями. Порада картки – почекати, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і знову взяти кермо влади в свої руки.

Терези

На початку тижня Терезам належить розставити пріоритети, щоб не гаяти часу задарма. Аркан «Правосуддя» закликає до чесної боротьби за успіх, і Терезам важливо розуміти, що будь-які невірні рішення та кроки в майбутньому вимагатимуть роботи над помилками.

Карта «Закохані» говорить про те, що Терезам потрібно звернути увагу на особисте життя, а також зробити серйозний вибір. Приймати його потрібно самостійно, щоб щастя та нові успіхи не змусили на себе чекати.

Наприкінці тижня по карті «Диявол» Терезів чекає боротьба з вадами та шкідливими уподобаннями, які заважають щасливому життю. Вміння захищатися від недоброзичливців також гратиме на руку і вбереже від проблем.

Скорпіон

На початку тижня по карті «Помірність» Скорпіонам важливо розуміти, що поспіх не приведе ні до щастя, ні до нових успіхів. Аркан закликає стримуватись і не вплутуватися в авантюри, здатні відштовхнути не лише удачу, а й фінансове благополуччя.

Карта «Диявол» вказує на випробування, які пройдуть Скорпіони. Спокуси чекатимуть у найнесподіваніших місцях, тому насамперед представникам Знаку потрібно тренувати силу волі і не поспішати з рішеннями.

Непростий тиждень завершується позитивним Арканом. По карті «Імператор» Скорпіонів чекають зміни на краще і можливість просунутися кар’єрними сходами. Супутниками успіху стануть чесність, мудрість та вміння працювати в команді.

Стрілець

Цей тиждень буде багатим на події, і Стрільцям знадобиться багато сил для того, щоб не прогаяти свого щастя. Аркан «Імператор» говорить про можливість змінити життя на краще, поправити матеріальне становище та розпочати свій бізнес.

Аркан «Колісниця» закликає Стрільців не чекати біля моря погоди та діяти. Аркан закликає використати отриманий раніше досвід, щоб заявити про себе та досягти поставлених завдань єдиним ривком.

Сплутати карти наприкінці тижня можуть власні домисли. Аркан «Місяць» закликає Стрільців не довіряти чуткам і боротися з внутрішніми сумнівами, здатними завести в глухий кут і позбавити волі до перемоги.

Козеріг

«Колесо фортуни» відкриває тиждень, і по цій карті Козерогам не варто втручатися у події, що відбуваються. Зміни будуть на краще, якщо почекати, зрозуміти суть і вже потім активно працювати на досягнення благополуччя.

Аркан “Самітник” в розкладі – карта усамітнення. По цій карті Козероги зможуть взяти тайм-аут, залишитися наодинці з собою, відновити сили та розставити пріоритети. Така пауза піде на користь і допоможе визначитись із вектором руху.

Аркан «Верховна жриця» закликає Козерогів уважно дивитися на всі боки. Знаки долі допоможуть вийти із скрутного становища, а інтуїція не дасть помилитись при прийнятті важливих рішень.

Водолій

Водоліям для реалізації планів важливо пам’ятати, що позитивне мислення, яке веде до найкращих результатів. Аркан «Імператриця» обіцяє зростання та розвиток, і прогрес буде значним, якщо не зациклюватись на дрібних поразках.

Аркан «Колісниця» говорить про відвагу та сміливість, які необхідні для досягнення поставлених завдань. Водоліям важливо пам’ятати про те, що активна робота на власнеу зможуть досягти запаморочливих висот.

Риби

На початку тижня по карті «Колісниця» Рибам представиться шанс досягти нових успіхів. Для того, щоб не упускати нових можливостей, представникам знаку не можна зволікати та сумніватися у своїх силах.

Аркан “Закохані” вказує на необхідність змінити життя. Відповідальне рішення не можна приймати поспіхом, а також довіряти оточуючим свої секрети. У тиші та спокої Риби зможуть знайти вірний спосіб залучення щастя.

Аркан «Колесо удачі» відкриває нові перспективи, і Рибам доведеться визначитися з напрямком шляху. Події розвиватимуться стрімко, і щоб не помилитися, потрібно бути відповідальними та активними.

You cannot copy content of this page