Таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 липня: дізнайтеся важливі моменти і поради

Кожен розклад карт Таро унікальний і представники Знаків Зодіаку повинні розуміти, що вони носять лише рекомендаційний характер. Зіставивши поради Арканів зі станом своїх справ, кожен зможе скласти план дій на прийдешні сім днів і швидко залучити в життя потрібні зміни. Експерти рекомендують аналізувати розклади в спокійній обстановці і задіяти інтуїцію, щоб глибше зрозуміти сенс кожної з карт.

Овен

Тиждень для Овнів, судячи з карти «Імператриця», почнеться успішно. Аркан повідомляє про сприятливий час, коли Овни зможуть без зусиль досягти бажаної мети, але при цьому не стануть поспішати.

Аркан «Ієрофант» говорить про мудрість і досвід, які допоможуть Овнам приймати правильні рішення і грамотно розставляти пріоритети. Порада карти – не відмовлятися від запропонованої допомоги, яка може прийти несподівано.

По карті «Суд» Овнів чекають прорив і звільнення. З цього Аркану в кінці тижня вийде подолати труднощі і знайти внутрішню гармонію за рахунок правильно прийнятих рішень і припинення спілкування з токсичними людьми.

Телець

На початку тижня по карті «Місяць» Тельцям важливо помічати навіть незначні деталі, щоб уберегтися від промахів. Порада карти – довіряти інтуїції, щоб вчасно звернути зі шляху, який веде до проблем.

Аркан «Повішений» символізує тимчасовий безвихідь, коли справи немов встають на паузу. За цією карткою Тельцям важливо розібратися з тим, що відбувається, а також провести роботу над помилками, щоб зрушити з точки застою.

Карта «Верховна жриця» говорить про необхідність користуватися шостим чуттям, яке добре розвинене у Тельців. Така тактика дозволить уберегтися від підступів недоброзичливців і швидко прийти до успіху з мінімальними витратами сил і часу.

Близнюки

По карті «Повішений» на початку тижня від Близнюків будуть потрібні витримка і вміння помічати деталі. Порада карти – не поспішати, щоб пізніше не проводити роботу над помилками, яких можна уникнути.

«Мир» в розкладі – карта досягнення цілей. З цього Аркану Близнюки зможуть знайти гармонію із зовнішнім світом, виконати заповітне бажання і поставити крапку в складній справі. Також за цією карткою настає період, коли будь-які труднощі будуть по плечу.

Карта «Сонце» говорить про те, що тиждень завершиться на позитивній ноті. Згідно з цим Арканам, Близнюки зможуть як відпочити і відновити сили, так і взятися за втілення в життя сміливих ідей.

Рак

Аркан «Маг» обіцяє Ракам дуже добрий початок тижня, коли можна проявити себе з кращого боку і завоювати авторитет. За цією карткою немає перешкод на шляху до успіху, а значить, Раки зможуть втілити в життя сміливі прогресивні ідеї.

По карті «Колісниця» Раків чекають захоплюючі пригоди, якщо не пасувати перед невідомістю. Порада карти – не зволікати і не сумніватися в своїх силах, щоб удача не відвернулася.

Карта «Диявол» в розкладі закликає до обережності. З цього Аркану Ракам належить боротьба з поганими звичками і впливом маніпуляторів. Увага до деталей і відмова від авантюр вбережуть від неприємностей.

Лев

По карті «Верховна жриця» Левам на початку тижня потрібно бути уважнішими до передчуттів. Аркан говорить про вміння збирати інформацію і відокремлювати важливе від наносного, прислухаючись до внутрішнього голосу. Така тактика вбереже від промахів.

«Пустельник» в розкладі – карта тимчасової і часто вимушеної ізоляції, коли потрібен час на відновлення сил. Левам з цього Аркану варто взяти паузу, щоб побути наодинці з собою і знайти відповіді на нагальні питання.

Аркан «Дурень» говорить про те, що Левам не можна відволікатися і згортати з обраного шляху. Недбале ставлення до своїх обов’язків може спричинити неприємності і навіть стати причиною фінансових труднощів.

Діва

Аркан «Колесо Фортуни» обіцяє Дівам безліч подій, які будуть відбуватися разом і можуть стати причиною здивування. Порада карти – не поспішати з висновками і дати подіям статися, щоб уникнути неприємних промахів.

Карта «Суд» говорить про час, коли Діви зможуть поставити крапку в складній справі і звільнитися від усього, що заважає руху до мети. З цього Аркану успіх в справах прийде, якщо діяти чесно і не намагатися обманом залучити в життя благополуччя.

«Мир» в розкладі – карта досягнення цілей і знаходження гармонії з собою і зовнішнім світом. За нею Діви до вихідних зможуть знайти спокій і умиротворення, а також наблизити потрібні зміни.

Терези

Аркан «Диявол» застерігає Терезів від неприємностей. За цією карткою не можна потурати слабкостям, інакше в житті будуть відбуватися зміни далеко не в кращу сторону. Аркан обіцяє успіх тим, хто зможе обійти неприємності стороною завдяки витримці.

По карті «Верховна жриця» Терези зможуть інтуїтивно вибрати напрямок до успіху, обійти пастки і уникнути спілкування з людьми, здатними на каверзи. Порада Аркана – слухати внутрішній голос і не ігнорувати попередження від Всесвіту.

Карта «Колесо Фортуни» обіцяє Терезам набуття мудрості. З цього Аркану події можуть розвиватися не за планом, однак витримка і вміння вичікувати дозволять швидко розібратися з тим, що відбувається в житті і вибрати вірний шлях до процвітання.

Скорпіон

За Арканом «Диявол» Скорпіонам варто почати тиждень не з активних дій, а з контролю над емоціями. Порада карти – не поспішати і не потурати слабкостям, щоб виключити прикрі промахи.

По карті «Помірність» Скорпіонів чекає розмірена середина тижня, коли поспіх краще виключити. Вдумлива робота приведе до швидких і позитивних результатів, якщо не відволікатися від основних справ і не перемикати увагу на дрібниці.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на успіхи і початок періоду, коли будь-яке починання буде успішним. Порада Аркана – не зволікати, щоб не упустити сприятливого часу для залучення в життя потрібних змін.

Стрілець

Аркан «Сила» говорить про те, що на початку тижня Стрільці зможуть активно братися за важливі справи і завершувати їх без особливих зусиль. За цією карткою не важко подолати будь-які труднощі, якщо не пасувати і не сумніватися в своїх силах.

Карта «Місяць» нагадує про необхідність помічати деталі, щоб в справах не було затримок. Аркан попереджає про те, що Стрільцям необхідно охопити всю картину подій, щоб уникнути неприємних наслідків.

Аркан «Імператриця» символізує зростання і розвиток, а значить, в кінці тижня справи підуть в гору. Стрільцям не варто сподіватися на миттєвий результат, тому важливо набратися терпіння і не звертати з обраного шляху.

Козеріг

Карта «Маг» обіцяє Козерогам відмінний початок тижня, коли кожен крок може привести до відмінних результатів, якщо не боятися проявляти себе і привносити в життя корисні нововведення.

Аркан «Правосуддя» говорить про благополучний збіг обставин, при якому Козероги зможуть здійснити будь-які ідеї. Відсутність поспіху і увага до деталей дозволять виключити неточності.

«Верховна жриця» в розкладі – карта інтуїції і нових можливостей. По ній Козероги зможуть знайти вихід з будь-якій важкій ситуації, якщо стануть покладатися не так на поради з боку, а на власні відчуття.

Водолій

Карта «Ієрофант» відкриває тиждень, і по ній Водолії зможуть знайти вихід з будь-якої непростій ситуації, якщо приймуть допомогу від наставників і не посоромляться попросити поради. Аркан говорить і про те, що успіх не за горами – для того, щоб прийти до нього швидко, важливо грамотно розставити пріоритети.

По карті «Правосуддя» Водолії зможуть оцінити результати роботи, побачити недоліки і виправити їх. Ця карта обіцяє виправдання тим, хто піддався наклепу, відновлення репутації і перемогу над заздрісникам.

«Імператриця» в розкладі – карта, що пророкує швидкий успіх. Для того, щоб не помилитися, Водоліям не можна поспішати і звертати з обраного шляху. Також Аркан говорить про налагодження сімейних відносин і про набуття гармонії із зовнішнім світом.

Риби

Карта “Верховна жриця” говорить про нові перспективи і удачі в починаннях. Рибам варто прийняти допомогу від знайомих, щоб швидко і без помилок виконати все, що заплановано. Порада Аркана – приймати обдумані рішення.

По карті «Вежа» Рибам належить поміняти плани і на час попрощатися зі стабільністю. Аркан говорить про зміни, необхідних для залучення благополуччя і позбавлення від застою. Відмовившись від застарілих планів і цілей, Риби зможуть з новими силами взятися за втілення актуальних справ.

«Зірка» в розкладі – карта досягнення цілей і виконання заповітних бажань. З цього Аркану перешкод на шляху немає, а значить, в кінці тижня Риби зможуть досягти всього, що було в планах, якщо не звернуть з обраного маршруту.