Таро-прогноз на тиждень з 14 по 20 лютого

Овен

Аркан «Повішений» з’являється в розкладі, попереджаючи Овнів про те, що справи будуть не так, як це було заплановано. Порада картки – не зациклюватися на тому, що не виходить і переключити увагу, щоб не гаяти часу.

У середині лютневого тижня Овни будуть схильні до випробувань. Аркан «Диявол» говорить про те, що потурання слабкостям, лінь і невміння тримати себе в руках будуть приваблювати безліч неприємностей.

По карті «Верховна жриця» Овнам важливо довіряти не лише очам, а й передчуттям. Аркан вказує на час, коли не можна діяти, не оцінивши ризиків, а отже, треба сповільнитися і вичікувати, щоб прийти до успіху і не помилитися під час прийняття відповідальних рішень.

Телець

Аркан «Суд» відкриває тиждень, вказуючи Тельцям на швидке вирішення складної ситуації. По цій карті вдасться повернути репутацію, а отже, робити треба чесно і неупереджено. Тельці зможуть дати відсіч кривдникам та прийти до успіху.

По карті «Вежа» Тельці стоятимуть на порозі змін, від яких не варто відмовлятися. Аркан вказує на період, коли не можна ховатися за ілюзіями – настав час подивитися правді в очі та прийняти умови гри.

Аркан «Самітник» закликає Тельців провести вихідні на самоті, щоб знайти правильне рішення без поспіху. Також карта вказує на можливість відновити сили, щоб розпочати новий тиждень енергійно.

Близнюки

Аркан “Колісниця” говорить про те, що початок тижня буде активним. Близнюки зможуть зробити ривок, що призведе до довгоочікуваної мети. Порада карти – не зволікати, але при цьому відмовитися від ризиків і не робити необдумані кроки.

По карті «Імператор» Близнюки зможуть взяти під контроль усе, що відбувається у житті. Успіх буде на боці тих, хто приймає мудрі рішення і не судить упереджено. По цій карті важливо користуватися отриманими навичками, щоб досягти успіху.

Аркан «Самітник» закликає Близнюків не розкривати всіх карт, щоб виключити вплив з боку недоброзичливців. Плани важливо тримати в таємниці, щоб прийти до успіху в належний термін і не оступитися за крок від перемоги.

Рак

На початку тижня Ракам важливо відмовитися від поспіху та недбалого ставлення до справ. Аркан «Дурень» вказує на період, коли можна обдурити себе, піддавшись помилковому почуттю спокою.

Карта «Суд» вказує на зміни на краще. По ній Раки зможуть вирішити складні питання та набути впевненості. Порада картки — не порушувати перебіг подій, щоб унеможливити промахи.

За картою “Мир” тиждень завершиться вдало. Карта вказує на період, коли все встає на свої місця, і Раки зможуть завершити розпочате, знайти своє місце під сонцем і відсвяткувати перемогу, розділивши радість із близькими.

Лев

Початок тижня за картою «Імператриця» буде сприятливим. Для того, щоб досягти успіху, Левам важливо не поспішати і вирішувати проблеми в міру надходження, щоб уникнути прикрих промахів за крок від перемоги.

Карта «Мир» обіцяє Левам завершення довгого шляху та нагороду за докладені зусилля. За цією картою стає простіше знайти порозуміння, а отже, Леви зможуть примиритися з близькими та знайти компроміси у діловому середовищі.

Аркан “Помірність” вказує на необхідність знайти баланс між почуттями та розумом. По цій карті Леви можуть отримати щастя, якщо не поспішають і прийматимуть рішення, ґрунтуючись на миттєвих забаганках.

Діва

«Імператор» у розкладі початку тижня — карта, яка вказує Дівам на нові можливості. Досягти успіхів допоможе прийняття виважених рішень та вміння працювати у команді, відпрацьовуючи навички керівника.

Аркан «Самітник» закликає Дів приділити увагу деталям. Складаючи плани, важливо враховувати всі фактори, щоб не стикатися з промахами та проблемами, що віддаляться від мети.

Карта «Вежа» у розкладі є попередженням. Згідно з нею Дівам не можна ховатися від дійсності. Настав час прийняти те, що відбувається, щоб знову взяти контроль над своїм життям і прийти до нових успіхів.

Терези

Тиждень починається з карти «Сонце», яка вважається однією з найпозитивніших у колоді Таро. Терези зможуть отримати впевненість і сміливо взятися за ті справи, які не давалися раніше, а також поправити матеріальне становище за рахунок нових ідей.

Аркан «Маг» говорить про те, що Терезам потрібні винахідливість і наполегливість, щоб завершити розпочаті справи. По цій карті перешкоди не лякатимуть, якщо дивитися на них не як проблему, а як нові можливості для розвитку.

Карта «Закохані» вказує Терезам на необхідність зробити вибір. Згідно Аркану причин для занепокоєння не буде, якщо приймати виважені рішення, покладаючись на себе і діючи самостійно.

Скорпіон

На початку тижня Скорпіони можуть стикатися з проблемами, пов’язаними з відсутністю витримки та сили волі. Карта «Диявол» служить застереженням та закликає до роботи над собою та тренування сили волі.

Карта «Дурень» вторить першому Арканові розкладу, закликаючи Скорпіонів до обережності. згідно з нею халатне ставлення до своїх обов’язків і необачність можуть призвести до несподіваних проблем, на вирішення яких піде час.

Наприкінці тижня велику роль у житті Скорпіонів гратиме інтуїція. Аркан «Верховна жриця» закликає відмовитися від поспіху та довіритися передчуттям, щоб ухвалити вірні рішення, що ведуть до успіхів.

Стрілець

«Дурень» у розкладі початку тижня — карта, яка застерігає Стрільців від необачних вчинків. Потрапивши в неоднозначну ситуацію, Стрільцям потрібно покладатися на аргументи розуму, щоб емоції не завадили прийняти правильне рішення.

Аркан «Мир» говорить про те, що проблеми вирішаться, і Стрільці не матимуть перешкод на шляху до мети. По цій карті настає час, коли можна легко вирішити труднощі, якщо набути внутрішню гармонію і утихомирити емоції.

Аркан «Імператор» закликає Стрільців навести лад у житті. Мудрі рішення допоможуть впоратися з труднощами, а також позбавлять жалю та сумнівів, які заважають подальшому розвитку.

Козеріг

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи на період, коли можна сміливо братися за нові проекти та підкорювати вершини. Козероги зможуть досягти успіху в будь-якій справі, а значить, не треба зволікати.

Аркан “Повішений” говорить про те, що Козероги зможуть переключити увагу з тих справ, завершити які в даний момент не виходить. Така тактика допоможе не втрачати дорогоцінного часу та дійти правильних висновків у ході роботи над другорядними справами.

Карта «Зірка» говорить про те, що шлях чистий, а значить, Козероги легко завершать розпочаті справи і отримають гідну нагороду за свою роботу. Згідно Аркану виконуються найсміливіші мрії, якщо вірити в себе і не відмовлятися від своїх бажань.

Водолій

“Сила” в розкладі для Водоліїв – карта, що закликає боротися за своє щастя. Згідно Аркану не можна зупинятися, якщо на шляху виникли перешкоди — їх подолання допоможе виховати силу волі і підвищити авторитет в очах оточення.

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що Водолії будуть залучені в кругообіг подій, повиляти на які не вдасться. Порада карти – прийняти ситуацію, щоб знову керувати своїм життям.

Наприкінці тижня за картою «Імператриця» Водоліїв очікують зміни на краще. По цій карті вдасться знайти гармонію у відносинах, а також отримати впевненість. Швидких результатів у роботі чекати не варто, проте причин для занепокоєння немає: Водолії обрали правильний шлях.

Риби

Аркан «Ієрофант» з’являється в розкладі, коли потрібно визначитися з подальшими цілями та пріоритетами. Рибам важливо скласти план дій, який допоможе вчасно завершити справи та отримати нагороду.

По карті «Самітник» Рибам варто залишитися наодинці зі своїми думками, щоб розібратися з тим, що відбувається в житті. Період ізоляції піде на користь і допоможе розставити крапки в питаннях, що хвилюють.

Аркан “Імператор” говорить про те, що Риби повинні покладатися на логіку, а не на почуття, щоб не оступитися. Порада карти – діяти об’єктивно і не дозволяти емоціям керувати тим, що відбувається.