fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 15 по 21 березня: середина першого місяця весни для багатьох представників зодіакальних сузір’їв буде часом нових перемог і звершень

Середина березня – час активних справ і світлих надій на майбутнє. Впоратися з поставленими завданнями і не зайти в глухий кут допоможуть своєчасні підказки старших Арканів Таро.

Овен

«Диявол» відкриває тиждень, і по цій карті Овнам не можна потурати своїм слабкостям і примхам. Аркан обіцяє успіх, але лише в тому випадку, якщо Овни звернуться до своїх сильних рис характеру і виберуть шлях до світла.

По карті «Маг» в середині тижня у Овнів з’явиться можливість заявити про себе, вийти з тіні і почати особистий шлях до успіху. Знання та навички, набуті раніше, допоможуть впоратися з поставленими завданнями і без зусиль підкорити намічену вершину.

Аркан «Колісниця» обіцяє Овнам прорив, коли не можна зволікати, щоб не втратити своє щастя. В кінці тижня випаде можливість здобути перемогу, якщо не пасувати перед тимчасовими труднощами.

Телець

Карта «Диявол» обіцяє Тельцям проблеми лише в тому випадку, якщо вони не зможуть стримуватися. Аркан говорить про проблеми, які можуть з’явитися, якщо виникне бажання відкласти справи на догоду розваг і дозвілля.

По карті «Місяць» Тельцям важливо прислухатися до себе і не допускати паніки. Аркан описує ситуацію, коли домисли і необгрунтовані страхи можуть стати причиною проблем як у справах, так і в стосунках.

«Помірність» в розкладі говорить про необхідність стримуватися і не діяти необачно. Тельці зможуть інтуїтивно вибрати правильний час для рішучих дій, а поки він не настав, потрібно дотримуватися розумної обережність і не квапити події.

Близнюки

Аркан «Помірність» відкриває цей тиждень березня, і по ньому Близнюкам важливо дотримуватися обережності. Карта описує ситуацію, коли очікування принесе свої плоди, а поспіх, навпаки, віддалить від перемоги і стане джерелом неприємностей.

По карті «Імператриця» Близнюків чекає спокійна і позитивна середина тижня. Карта говорить про розвиток і успіх, до якого Близнюки йшли тривалий час. Незабаром вони зможуть отримати довгоочікувану винагороду за свою працю.

В кінці тижня по карті «Імператор» Близнюки повинні бути готові до відповідальності. Прийняті рішення можуть привести до перемоги, якщо діяти чесно, але також і до проблем, якщо судити упереджено.

Рак

«Місяць» у розкладі – карта, що попереджає Раків про можливі неприємності. З цього Аркану не можна вірити домислам і потурати необгрунтованим страхам, інакше можна зайти в глухий кут, прирікаючи себе на тривалі блукання в темряві.

Аркан «Правосуддя» для Раків – карта, яка закликає діяти по совісті. Аркан говорить про неодмінні успіхи, якщо не брехати собі і оточенню, відмовитися від поганих вчинків і не потурати поганим рисам характеру.

Карта «Імператриця» в розкладі означає, що Ракам не можна квапити події. Успіх прийде вчасно, але якщо поквапитися, то можна оступитися і довгий час усувати наслідки своєї помилки.

Лев

«Пустельник» в розкладі для Левів – карта, яка закликає почати тиждень з відновлення сил і енергії. З цього Аркану у Левів буде час на роздуми і коригування планів, щоб в них не було помилок, що віддаляють від перемоги.

Аркан «Суд» говорить про можливість розібратися зі складними справами, відстояти своє чесне ім’я і отримати гідну винагороду. Порада Аркана – діяти чесно, щоб в майбутньому не виникало непередбачених проблем.

По карті «Маг» Раки зможуть прийти до поставленої мети, якщо перестануть думати стереотипами і йти на поводу у тих, що оточують. Карта говорить про можливість проявити себе і розкрити таланти, необхідні для перемоги.

Діви

Аркан «Дурень» закликає Дів не втрачати пильність, щоб не стати заручниками власної недбалості. За цією карткою важливо помічати деталі, щоб не помилитися в прийнятих рішеннях і не прирікати себе на роботу над помилками.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка вказує Дівам на необхідність діяти чесно. Аркан символізує совість, яка повинна бути чиста, інакше згодом доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей.

Карта «Зірка» випадає на кінець тижня і вказує Дівам на те, що труднощі вже позаду. Залишилося зробити лише кілька кроків, щоб досягти поставленої мети або виконати заповітну мрію.

Терези

По карті «Пустельник» на початку тижня у Терезів буде час на неквапливі роздуми, складання планів і відновлення сил. Аркан закликає не поспішати, щоб не зіткнутися з проблемами в подальшому.

Аркан «Колесо фортуни» описує ситуацію, коли від Терезів буде потрібно витримка. Карта говорить про непередбачені події, на які не можна вплинути, і Терези повинні дозволити їм трапитися, щоб потім взяти ініціативу в свої руки.

Карта «Дурень» закликає Терезів до відповідальності і уважності. За цією картою важливо не обдурити себе і не стати заручниками недбалого ставлення до подій в житті.

Скорпіон

«Пустельник» в розкладі для Скорпіонів – карта, що попереджає про необхідність уповільнити біг. На початку тижня у Скорпіонів буде час на те, щоб ще раз скорегувати плани, відмовитися від застарілих ідей і поповнити запас сил для подальшої боротьби, спрямованої на досягнення благополуччя.

Аркан «Ієрофант» символізує мудрість і можливість духовного розвитку. За цією карткою Скорпіони зможуть стати наставниками або отримати мудрі поради, які допоможуть подолати труднощі на шляху до щасливого життя.

По карті «Дурень» Скорпіонам не можна халатно ставитися до своїх обов’язків і даних раніше обіцянок. Аркан говорить про важливість дотримання обережності у всьому, щоб не накликати на себе біди.

Стрілець

Аркан «Мир» в розкладі – карта, яка вказує на завершення труднощів. По ній Стрільці зможуть почати тиждень з досягнення поставлених завдань, знайти гармонію і впевненість в тому, що мета буде досягнута найближчим часом.

Карта «Помірність» закликає Стрільців працювати вдумливо і не поспішати з рішеннями. Кожна дія має бути зваженим, щоб уберегтися від помилок, неминучих при поспіху.

По карті «Диявол» Стрільцям важливо стримувати емоційні пориви, щоб уникнути неприємностей. Аркан закликає зберігати тверезий розум, щоб не потурати миттєвим примхам, які цілком можуть привести до плачевних наслідків.

Козеріг

Аркан «Дурень» закликає Козерогів до обачності. При уявному спокої справи можуть піти не так, як заплановано, і буде потрібна відповідальність, щоб уникнути неприємностей через недбале ставлення до цих подій.

По карті «Місяць» Козероги можуть опинитися в глухому куті через довіру чутками і потурання безпідставним страхам. Аркан закликає Козерогів до розсудливості і боротьби з ілюзіями, щоб вони не нашкодили.

Аркан «Верховна жриця» говорить про незаперечний успіх, який вже не за горами. Козерогам залишилося лише почекати і довіритися внутрішнього голосу, щоб не упустити перспективні можливості.

Водолій

«Сонце» в розкладі на початок тижня – карта, що відкриває позитивні перспективи. З цього Аркану Водолії зможуть отримати гідну винагороду, насолодитися своїм тріумфом і продовжити шлях до нових вершин.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про непередбачені події, на які не можна вплинути. Карта закликає довіритися долі і якийсь час плисти за течією, щоб розібратися в тому, що відбувається, і отримати контроль над ситуацією.

По карті «Дурень» в кінці тижня Водоліям важливо залишатися пильними і обачними. При уявному затишші можуть виникнути непередбачені обставини, які зажадають швидких і рішучих дій.

Риби

Карта «Повішений» на початку тижня закликає Риб не починати активних дій до тих пір, поки не буде повної впевненості в їх правильності. Аркан дає можливість скорегувати плани без поспіху і усунути помилки.

По карті «Смерть» Риб чекає закономірний перехід на новий життєвий етап, коли важливо залишити в минулому застарілі ідеї та плани. Позбувшись від зайвого вантажу, Риби зможуть залучити в життя позитивні зміни.

«Зірка» в розкладі – карта надій і приємних перспектив. Слідуючи за картою «Смерть», цей Аркан обіцяє Рибам шлях до успіхів, не затьмарений перешкодами.

You cannot copy content of this page