fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 15 по 21 листопада

Овен

На початку тижня за картою «Правосуддя» Овни отримають результат виконаної раніше роботи. Нагорода це буде чи осуд — залежить від дій у недавньому минулому, і Овни мають бути готовими до будь-якого повороту подій.

Карта «Вежа» обіцяє Овнам зміни, які можуть виявитися несподіваними і навіть болючими. Тим не менш, вони будуть на краще, якщо Овни зможуть залишити минуле за спиною і поміняти старі плани, що втратили актуальність, на нові.

Аркан «Смерть» говорить про остаточне перетворення, коли Овнам доведеться звільнитися від пут минулого і залучити до життя позитивні зміни. Спираючись на свої найкращі риси характеру, буде простіше керувати долею та подіями.

Телець

Аркан «Колесо удачі» відкриває тиждень, закликаючи Тельців не пропустити знаки, що вказують на зміни в житті. Спочатку вони будуть непідвладні контролю, проте згодом Тельці зможуть взяти ситуацію під контроль.

«Закохані» в розкладі — карта, яка закликає Тельців прислухатися до себе, щоб знайти відповіді на запитання, що хвилюють. За цим Арканом відбуваються зміни, і щоб вони були на краще, потрібно зробити правильний вибір.

По карті «Мир» Тільці зможуть залучити успіх, якщо переслідуватимуть правильні цілі та відмовляться від прояву негативу. Аркан вказує на вирішення проблем та відновлення дружніх відносин.

Близнюки

Близнюки цього тижня мають час для роздумів. По карті «Верховна жриця» не варто поспішати з прийняттям серйозних рішень, щоб не проґавити важливі нюанси і не зайти в глухий кут через поспіх.

За картою «Ієрофант» Близнюкам важливо дотримуватись плану та розставити пріоритети. Така тактика допоможе досягти успіху і не пропустити нічого значущого. Хороша репутація буде дуже доречною, і Близнюки повинні бути гранично обережні в словах і діях.

Аркан «Смерть» завершує життєвий етап, закликаючи Близнюків слідувати поставленим завданням, щоб змінити життя на краще. Все, що вже зіграло свою роль, настав час залишити в минулому, щоб справи отримали розвиток.

Рак

За картою «Імператор» Раки зможуть набути контролю над обставинами, підвищити свій авторитет та набути фінансового благополуччя. Порада Аркана – чинити мудро і приймати рішення, спираючись на аргументи розуму.

Несподіваний поворот долі чекає Раків, судячи з Аркана «Колесо удачі». Цього тижня події можуть прийняти несподіваний поворот, і втручатися в них не варто, допоки не стане зрозумілим сенс того, що відбувається.

Лев

Аркан «Місяць» закликає Левів відкинути сумніви та розпочати шлях до щасливого життя, в якому немає місця надуманим страхам, сумнівам та невпевненості. По цій карті успіх чекає сильних духом людей, які звикли керувати своїм життям.

По карті «Мир» Левів чекають нові вершини, а отже, настав час діяти. За цією картою проблем і перешкод на шляху не буде в тому випадку, якщо Леви будуть вірні своїм принципам і не хитруватимуть, намагаючись обдурити оточення чи долю.

“Імператор” у розкладі – карта мудрості. Нею Левам під силу очолити командну роботу і мудро правити, залучаючи фінансове благополуччя і заробляючи відмінну репутацію.

Діва

Аркан «Колісниця» закликає Дів не зволікати і втілювати в життя заплановане. По цій карті сміливість, оптимістичний настрій і наполеглива праця допоможуть досягти благополуччя та впоратися з будь-якими труднощами.

Карта «Імператриця» говорить про повільний розвиток подій, проте Дівам не варто панікувати. Події розвиваються у правильному настрої, і можна спокійно займатися своїми справами.

«Сила» у розкладі — карта, яка вказує на можливість упоратися з проблемами та труднощами на своєму шляху. Діви зможуть отримати добробут, якщо навчаться жити в гармонії з собою і не пригнічувати негатив, а трансформувати його в позитивну енергію.

Терези

Карта «Сила» закликає Терезів повірити в себе і не боятися невідомості. По цій карті впоратися з труднощами та проблемами буде в рази простіше, якщо не боятися та діяти, знаючи, що чесність та активність призведуть до успіхів.

По карті «Мир» Терезів чекає спокійна середина тижня, коли все стане на свої місця. Аркан говорить про можливість залучити все, що потрібно для щастя, але для цього важливо слухати своє серце і не обманювати ні себе, ні оточення.

По карті «Сонце» Терезів чекає тріумф. Аркан обіцяє успіхи, якщо вірити в себе і не сумніватися у своїх силах. Терези зможуть здобути щастя, якщо виявлять сміливість і не злякаються нової відповідальності.

Скорпіон

Аркан «Повішений» вказує на можливе зупинення справ, і Скорпіонам доведеться заздалегідь розробити план дій. З його допомогою буде можливість зайнятися чимось іншим, доки ситуація не налагодиться.

Карта “Вежа” вказує на період, коли Скорпіони зможуть вийти за рамки, що обмежують їх дії. По Аркану час залишити старі пріоритети і знайти свій власний шлях, прислухаючись до свого серця.

Аркан «Верховна жриця» закликає Скорпіонів довіряти інтуїції. Внутрішній голос підкаже правильне рішення, щоб залучити позитивні зміни та оминути сумнівні ситуації.

Стрілець

Стрільцям цього тижня важливо відмовитися від ризику та потурання емоційним поривам. Карта «Диявол» говорить про те, що необережність може призвести до серйозних проблем, тому важливо бути обережними в словах і діях.

По карті «Помірність» Стрільцям допоможе вміння стримуватись і не потурати бажанню діяти на авось. Карта говорить про успіхи, якщо підходити до роботи вдумливо та помічати деталі.

“Смерть” у розкладі – карта неминучих змін. Тому Аркану важливо позбутися всього, що заважає залученню позитивних змін, у тому числі шкідливих звичок, що блокують енергетику.

Козеріг

«Вежа» у розкладі для Козерогів — карта, що попереджає про постійні зміни. Колишній світ руйнуватиметься, оголюючи голу правду, до якої Козероги можуть бути не готові.

За картою «Правосуддя» Козероги мають бути обачними. Аркан вказує на необхідність чесної роботи та уваги до деталей. Кожен крок і кожне слово в майбутньому виручать Козерогів, якщо вони будуть вірні букві закону.

Увага до передчуттів виручить Козерогів наприкінці тижня. Аркан “Верховна жриця” попереджає про неоднозначні ситуації, коли діяти без повної впевненості в виправданості своїх рішень не можна.

Водолій

За картою «Закохані» Водоліїв цього тижня чекає непростий вибір, який важливо прийняти самостійно. Вірно розставлені пріоритети та вміння слухати своє серце не дадуть помилитися.

Аркан “Суд” говорить про можливість завершити важку справу, а також відстояти чесне ім’я. Карта обіцяє благополучне завершення судового процесу, отримання прибутку та відновлення справедливості.

Наприкінці тижня по карті «Смерть» Водолії повинні зрозуміти, що настав час відпустити минуле, щоб не втрачати нових можливостей у теперішньому. Карта не обіцяє неприємностей тим, хто вміє вчасно зачиняти двері та відкривати нові.

Риби

На початку тижня на карті «Смерть» на Риб чекають зміни, які давно назрівали. Сховатися і тікати від них немає сенсу, і Рибам варто підкоритися долі. Згодом стане зрозуміло, що вони на краще.

Аркан «Мир» говорить про стабільне становище, коли запросто досягається мета, відбувається примирення з близькими чи колегами і попереду чекають приємні перспективи. Порада карти – насолоджуватися своїм становищем і ситуацією, налаштуйтеся на оптимізм і вірити в успіх.

Аркан “Місяць” закликає Риб до обережності. Наприкінці тижня виникатимуть неоднозначні ситуації, які вимагатимуть ретельного аналізу. Увага до інтуїції та вміння бачити знаки долі допоможуть Рибам знайти правильне вирішення проблеми.

You cannot copy content of this page