Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 травня

Овен

Аркан “Зірка” відкриває тиждень, вказуючи Овнам на вірно обраний шлях. Доля надасть нові можливості та подарує щастя, якщо не звертати з маршруту та не кидати розпочатого.

Аркан «Правосуддя» закликає Овнів спиратися на знання і розкривати кращі риси характеру. Примхлива фортуна буде прихильною, якщо не поспішати з рішеннями і не намагатися перехитрити долю.

По карті «Помірність» Овнам важливо дотримуватись правил. Дотримання норми в усьому убереже від прикрих промахів. Для набуття щастя та успіху важливо зберігати самовладання та боротися зі шкідливими уподобаннями.

Телець

Карта «Колісниця» закликає розпочати тиждень активно і не сумніватися у собі. Тому згідно Аркану Тельцям належить взяти під контроль те, що відбувається в житті і міцно тримати штурвал. Уміння мислити нестандартно та приймати швидкі рішення допоможуть прийти до успіху.

У середині тижня по карті «Маг» Тельцям не варто забувати про сміливі ідеї. Творча робота принесе не тільки задоволення, а й допоможе розкрити нові грані талантів, досягти успіху у справах і знайти додаткове джерело доходу.

Аркан «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Тельцям на успіхи, славу та шану. За цією картою немає причин для занепокоєння та сумнівів — Тельці зможуть збільшити фінансовий потік та здобути незалежність.

Близнюки

На початку тижня активним Близнюкам доведеться стримати запал. Карта «Помірність» закликає сповільнити біг, щоб не проґавити важливих знаків долі. Вони допоможуть вибрати правильний шлях і залучити до життя благополуччя.

У середині травневого тижня Аркан «Колісниця» говорить про можливість зробити ривок і дійти поставленої мети. По цій карті Близнюки зможуть знайти все, що було в сміливих мріях, якщо будуть здорово оцінювати свої сили та прийматимуть самостійні рішення.

Аркан “Маг” завершує тиждень, вказуючи Близнюкам на чергові успіхи. За цією картою щастя не забариться, якщо вийти з тіні конкурентів і заявити про себе. Активність, позитивний настрій та творче мислення допоможуть залучити позитивні зміни.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Сила», буде активним. Раки мають багато роботи, а значить, потрібні вправи з швидкого відновлення сил і енергії. Впевненість та вміння протистояти внутрішнім страхам допоможуть залучити нові успіхи.

Карта “Правосуддя” говорить про час, коли Раки отримають результати своєї роботи. Вони можуть бути як позитивними, так і такими, що потребують роботи над помилками. Аркан закликає до чесності та відповідальності, щоб у майбутньому не допустити промахів та не залишитися ні з чим.

По карті «Повішений» Раки мають бути готовими до того, що деякі справи доведеться відкласти на невизначений термін. Така ситуація не повинна лякати — настає час, коли потрібно переключитися на інші завдання, щоб не гаяти часу задарма.

Лев

Тиждень відкриває Аркан «Ієрофант», який закликає Левів скласти план дій та розставити пріоритети. Така робота полегшить працю та допоможе спрямувати енергію у потрібне русло. Набути впевненості допоможуть і наставники — їх мудрі поради не повинні залишатися поза увагою.

Аркан «Місяць» описує страхи та сумніви, які заважають Левам жити щасливо. По цій карті необхідно боротися з будь-яким негативом і виховувати самовпевненість , щоб досягти успіху.

Завершує тиждень карта «Смерть», яка має на меті підготувати Левів до нового життєвого етапу. Тому згідно Аркану Левам не варто засмучуватися про те, що життя змінюється: минуле має залишитися за спиною, щоб у житті з’явилися нові перспективи.

Діва

На початку тижня по карті «Колісниця» Дівам не варто відкладати сміливих ідей. Аркан закликає до активних дій, коли кожен крок наближатиме до довгоочікуваної мети. Головне — не переоцінити своїх сил і не розголошувати своїх планів.

Аркан «Мир» обіцяє Дівам довгоочікуваний успіх. По цій карті проблеми залишаються в минулому і на їхнє місце приходить спокійна впевненість у своїх силах. Порада картки – не зволікати із втіленням сміливих ідей.

Аркан «Сонце» завершує тиждень, вказуючи на досягнення цілей та отримання нагороди за свою працю. Діви зможуть відпочити, відзначити свою перемогу серед близьких людей, а також втілювати нові плани.

Терези

«Самітник» у розкладі для Терезів — карта, що закликає не починати тиждень з активної роботи. Тому Аркану важливо залишитися наодинці зі своїми думками, щоб скласти план дій, відпочити і накопичити сили для активної роботи.

“Мир” у розкладі – карта удачі. По ній Терези зможуть отримати впевненість у своїх силах і легко досягти успіху. Аркан обіцяє перемогу над страхами і набуття порозуміння з оточуючими людьми.

Аркан “Диявол” закликає до обережності. По цій карті наприкінці тижня Терези зіткнуться із спокусами, які потрібно обходити стороною. Сила волі та чесність допоможуть уникнути прикрих промахів та проблем, що настають за ними.

Скорпіон

На початку тижня Скорпіонам по карті «Самітник» не варто поспішати з діями. Аркан закликає зважити полюси та мінуси, відновити сили та бути гранично обачними. Яка тактика вбереже від промахів та невдач.

Аркан «Вежа» говорить про зміни, які готові увірватися у життя. Скорпіони повинні пам’ятати, що ситуація може бути неоднозначною, тому поспішати з активними діями не можна.

Карта «Помірність» говорить про необхідність дотримуватися правил. Скорпіонам наприкінці травневого тижня не можна поспішати та слухати порадників. Розміреність та вміння бачити знаки долі допоможуть прийти до нових успіхів.

Стрілець

Тиждень відкриває карта «Закохані», за якою Стрільцям належить зробити важливий вибір. Йдеться не лише про питання, пов’язані з особистим життям, і поспішати з рішеннями не варто.

Аркан “Дурень” закликає Стрільців бути уважними. По цій карті безтурботність і халатне ставлення до справ можуть стати причиною безлічі проблем, тому так важливо зосередитися і не забувати про дрібниці.

Аркан «Зірка» завершує тиждень і обіцяє Стрільцям довгоочікуване звільнення від проблем та перешкод. По цій карті Стрільці зможу дійти кінцевої мети, якщо не зупинятимуться на середині шляху.

Козеріг

“Суд” починає тиждень, і по цій карті Козероги зможуть вирішити складні питання. Карта говорить про необхідність залишатися чесними та неупередженими, щоб вийти переможцями та залишити конкурентів за спиною.

По карті «Мир» Козероги зможуть вирішити розбіжності з близькими або діловим оточенням, здобути впевненість та отримати гідну нагороду за свою працю. Аркан обіцяє здобуття свого місця під сонцем і подарунки долі.

По карті «Правосуддя» Козерогам не варто забувати про те, що кожна дія чи слово відображається у майбутньому. Це означає, що робити треба чесно і не йти на угоди зі своєю совістю.

Водолій

“Смерть” у розкладі для Водоліїв – карта завершення. За цим Арканом черговий життєвий етап завершується, і Водоліям доведеться залишити в минулому застарілі плани. Попрощавшись з тим, що вже зіграло свою роль, Водолії відкриють для себе нові можливості .

Аркан Башта говорить про те, що ситуація не стабільна. Ідучи за першим Арканом, ця карта закликає Водоліїв не нервувати і спокійно прийняти те, що відбувається в житті. Пил уляжеться, і Водолії зможуть продовжити шлях до успіху.

Тиждень завершує Аркан “Сонце”, порада якого – насолодитися тим, що відбувається в житті. По цій карті перешкод на шляху немає, а отже, можна сміливо втілювати в життя плани, досягати нових успіхів та не боятися проблем.

Риби

Тиждень відкриває карта «Імператриця», яка обіцяє Рибам сприятливий розвиток подій. З цього Аркану не варто чекати швидких результатів, проте Риби можуть бути впевнені в тому, що отримають нагороду наприкінці шляху, і вона не розчарує.

Аркан «Колесо удачі» обіцяє несподівані зміни, які давно назрівали. Риби повинні залишатися в стані спокою і не робити активних дій, щоб не злякати свого успіху.

Наприкінці тижня по карті «Дурань» Риби ризикують оступитися через поспіх або вплив сторонніх людей. Порада картки – бути зосередженими і нікому не розголошувати плани, щоб уникнути проблем.