Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 квітня

Овен

На початку тижня Овни зможуть досягти успіху у справах, якщо налаштуються на перемогу, але при цьому дотримуватимуться правил. Аркан «Сила» говорить про вміння приймати вірні рішення та досягати успіхів. Тим, хто потуратиме руйнівним емоціям, досягти мети буде складно.

Аркан “Дурень” закликає Овнsв довіритися передчуттям і не боятися змін. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність та пильність, щоб уникнути неприємностей та невірних рішень.

Телець

На початку тижня по карті «Правосуддя» Тельцям важливо пам’ятати про те, що помилки коштуватимуть дорого, тому важливо залишатися чесними та неупередженими. Спиратися потрібно на найкращі риси характеру, щоб у майбутньому отримати нагороду, а не засудження.

Аркан «Поміркованість» закликає Тельцsв не порушувати правил, щоб не схибити, вирішуючи важливі завдання. По цій карті перешкод на шляху не виникне, якщо не поспішати та розсудливо оцінювати свої можливості.

Наприкінці тижня на карті «Колесо фортуни» на Тельців чекають непередбачені обставини, які неможливо скасувати або вплинути на них. Порада картки – довіритися долі, щоб оцінити все, що відбувається, і лише потім діяти.

Близнюки

Цей тиждень починається з карти «Імператриця», яка обіцяє позитивну розв’язку затіяних справ. Швидкого результату чекати не доводиться, проте Близнюки можуть бути впевнені, що отримають свою нагороду.

Карта «Сила» закликає Близнюків бути стійкими та впевненими у своїх силах. Тому Аркану настав час приступати до складних завдань, які раніше здавались непосильними. Уміння правильно розпоряджатися часом і силами допоможуть дійти чудових результатів.

Аркан «Диявол» є застереженням. Близнюкам не можна потурати слабкостям, щоб не оступитися за крок від перемоги. Обережність та обачність допоможуть вчасно побачити перешкоди та оминути їх стороною.

Рак

Цей тиждень буде успішним для Раків, якщо вони слухатимуть голос розуму. Карта «Імператор» говорить про можливість покращити матеріальне становище та обійняти посаду мрії. Досягти успіхів вдасться, якщо приймати виважені рішення та не відмовлятися від допомоги з боку покровителя.

Аркан «Поміркованість» закликає Раків стримати запал, щоб не опинитися у владі емоцій. По цій карті важливо залишатися в стані душевної гармонії, щоб не порушувати чужих кордонів та не шкодити своїй репутації.

Лев

Початок тижня обіцяє Левам неприємності. Аркан “Диявол” попереджає про неприємності, які можна звести до мінімуму. Головна порада карти — не будувати ілюзій і не кидатися у вир із головою, не подумавши про наслідки.

Аркан «Імператор» слідує за першим Арканом, застерігаючи Левів від спокус. Досягти успіхів можна буде лише чесним шляхом. Будь-яка спроба обдурити або схитрувати обернеться проти представників знаку і зруйнує все те, чого вони прагнули.

Закриває квітневий тиждень карта «Смерть», головний сенс якої – завершення. По цій карті настав час попрощатися з тим, що вже не зіграє ролі в майбутньому. Леви повинні бути готові до того, що деякі події, справи і навіть люди незабаром залишаться у минулому.

Діва

Початок тижня буде перспективним та позитивним. Аркан «Імператриця» обіцяє приємні звістки, налагодження стосунків у сім’ї та успіх у затіяній справі. Порада картки – набратися терпіння і бути більш чуйними, щоб не злякати успіх.

Карта «Вежа» буде серйозним випробуванням для Дів. Цей Аркан говорить про різкі зміни, які готові увірватися в життя, перевернувши все з ніг на голову. Дівам важливо пам’ятати про те, що ховатися за рожевими окулярами не вийде – настав час відповідати за свої вчинки і діяти рішуче.

Кінець тижня буде сприятливим. Аркан «Зірка» обіцяє завершення труднощів та виконання бажань. По цій карті Діви можуть не сумніватися, що вибрали правильний шлях. Тепер важливо не звертати та не квапити подій.

Терези

Цей тиждень буде дуже активним і розпочнеться з Аркану «Імператриця». Карта вказує на позитивні зміни, злякати які Терези можуть, якщо поспішають й ігноруватимуть знаки долі.

Карта «Колісниця» говорить про час, коли потрібно зібратися з силами та зробити останній крок назустріч своїй мрії. Аркан обіцяє порятунок від проблем, якщо мобілізувати свої сили та вірити у благополучне майбутнє.

По карті «Закохані» Терезам належить прийняти рішення, від якого залежатиме майбутнє. Поспішати з висновками не можна, щоб не помилитися і не піти за чужими ідеалами, чужими представникам цього знаку.

Скорпіон

Тиждень починається з карти «Поміркованість», посилання якої — пам’ятати про норму. Скорпіонам для успіху важливо дотримуватися золотої середини, і тоді приємні зміни не забаряться.

Карта Сонце вказує на період, коли немає причин для занепокоєння. Скорпіони зможуть мудро розпорядитися вільним часом: відпочити або братися за серйозні проекти, які допоможуть покращити фінансове становище.

Наприкінці тижня на карті «Диявол» на Скорпіонів чекає випробування. Аркан закликає до обережності та статечності: мудрі рішення допоможуть обійти стороною неприємності, а потурання миттєвим забаганкам, навпаки, заведе в глухий кут.

Стрілець

Цей тиждень почнеться з карти «Колесо удачі», яка попереджає про деякі труднощі. Не всі події будуть підвладні управлінню, проте Стрільцям не варто панікувати — треба довіритися долі , яка все розставить на свої місця.

Карта “Диявол” говорить про спокуси, здатні віддалити Стрільців від мети. Аркан закликає до порядку та обережності, які не дадуть оступитися у відповідальний момент. Випробування будуть пройдені успішно, якщо покластися на аргументи розуму і спиратися на кращі риси характеру.

Завершує тиждень картка «Мир». За цим Арканом труднощі залишаються позаду, настає повна ідилія, а значить, Стрільці зможуть знайти спокій і отримати винагороду за свої праці та роботу.

Козеріг

Цей тиждень принесе Козерогам багато позитивних моментів. Аркан «Сила» говорить про вміння добиватися поставлених завдань, сили та витривалості. Перемога буде за Козерогами, якщо не пасувати та діяти активно.

Аркан «Мир» закликає Козерогів до досягнення внутрішньої рівноваги. У стані спокою простіше приймати рішення і обходити стороною перешкоди на шляху до поставлених завдань.

За картою «Самітник», яка випадає на квітневі вихідні, Козероги зможуть відпочити та заповнити запас енергії. Аркан також закликає зайнятися плануванням, щоб розпочати понеділок активно.

Водолій

На початку тижня по карті «Місяць» Водоліям важливо боротися із сумнівами, які здатні завести в глухий кут. Довіряти потрібно своєму серцю та передчуттям, які вбережуть від промахів та допоможуть вийти із сутінку.

Карта “Мир” говорить про завершення труднощів. Водолії за цим Арканом зможуть знайти спокій і попрощатися з негараздами. Карта говорить про благополучний період, коли будь-які цілі будуть досягнуті без труднощів.

По карті «Самітник» настає час відпочинку та аналізу того, що відбувається. Досягнувши душевної рівноваги, Водолії зможуть отримати цінні уроки і знайти спосіб вирішення поставлених завдань.

Риби

Цей тиждень буде позитивним, і перша карта «Мир» обіцяє Рибам благополучний результат затіяних справ. За цим Аркан вдасться досягти згоди з близькими, а також знайти компромісні рішення в діловому колективі.

Карта «Ієрофант» закликає Риб не поспішати і спочатку розставити пріоритети. Планування допоможе грамотно розподілити час таким чином, щоб встигнути все в належний термін і не втомитися.

Аркан «Колісниця» завершує тиждень і закликає Риб зробити останній ривок. Увага до деталей та відповідальність убережуть від прикрих промахів, а вміння контролювати емоції врятує від конфліктів.