fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 липня

Овен

Тиждень починається з карти «Помірність», яка закликає Овнів не покладатися на сильні емоції. Дотримання гармонії у всьому стане запорукою нових успіхів, доброзичливих стосунків із близькими та діловими партнерами.

У середині тижня на карті «Суд» на Овнів чекає довгоочікуване звільнення від труднощів. Аркан обіцяє зростання та розвиток у тому випадку, якщо не пасувати перед труднощами та дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність зосередитись на роботі та питаннях першорядної важливості. Легковажність і потурання миттєвим забаганкам не допоможуть Овнам прийти до успіху і вчасно закінчити важливі справи.

Телець

Цей тиждень буде динамічним, і від Тельців потрібно багато сил для того, щоб взяти долю в свої руки. Аркан «Колесо удачі» говорить про події, які не вдасться відразу взяти під контроль. Представникам Знаку потрібен час, щоб зрозуміти суть того, що відбувається.

По карті «Вежа» Тельці більше не зможуть ховатись від змін. Аркан вказує на необхідність розсунути тісні рамки, сміливо дивитися у майбутнє та не боятися того, що життя змінюється.

Аркан «Маг» завершує тиждень, і по цій карті від Тельців буде потрібна ініціатива. Карта вказує на ідеальний час, коли можна не боятися серйозних проектів, а також нестандартних рішень, які полегшать шлях до успіху.

Близнюки

Цей тиждень буде позитивним та динамічним. Близнюкам важливо розставити пріоритети, про що просить карта «Ієрофант», щоб не прогаяти нічого важливого і не витратити часу даремно на другорядні справи.

Карта «Колесниця» символізує активність, а отже, в середині тижня Близнюки можуть зробити ривок та отримати нагороду за свою працю. Аркан закликає не зволікати та не сумніватися у своїх силах.

Завершує липневий тиждень Аркан «Імператриця», яким Близнюки зможуть знайти щастя в особистому житті, вирішити розбіжності з близькими і знайти шлях до щастя. Поспішати події не потрібно — все йде своєю чергою.

Рак

Для Раків цей тиждень буде напруженим, проте правильні вчинки допоможуть залучити успіх. Аркан «Смерть» говорить про необхідність змінювати життя і не зациклюватись на тому, що вже стало минулим.

Аркан “Диявол” говорить про випробування на міцність. Ракам важливо спиратися на найкращі риси характеру і без жалю розправлятися з токсичними прив’язками. Виховання сили волі допоможе подолати перешкоди на шляху до щастя.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Сонце”. По цій карті Раки можуть сміливо дивитися в майбутнє і не боятися нічого: обрій чистий, а значить, настав час діяти активно, щоб отримати добробут.

Лев

Левам на початку тижня варто сповільнитись, щоб не помилитися з вибором. Аркан «Самітник» закликає взяти паузу, щоб переконатися у вірності прийнятих рішень та відновити запаси енергії. Вона знадобиться для підкорення нових вершин.

По карті «Ієрофант» Левам важливо визначитися з цілями та відокремити важливе від наносного. Така тактика буде виграшною та дозволить швидко виконати необхідну роботу для отримання заслуженої винагороди.

Карта «Правосуддя» обіцяє Левам звільнення від усього, що заважало рухатися вперед. Це може бути виграний судовий розгляд, розрив токсичних прив’язок, здобуття волі від маніпуляторів .

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Сонце», буде чудовим. Позитивна карта відкриває всі шляхи, а значить, Діви можуть без побоювань розпочинати нові справи та втілювати у життя сміливі бажання. Оптимістичний настрій та віра у перемогу допоможуть досягти бажаного результату.

Карта «Дурень» говорить про необхідність усвідомлювати у кожному слові та дії. За цим Арканом Діви не повинні забувати про відповідальність, щоб не зайти в глухий кут через недбале ставлення до того, що відбувається в житті.

Аркан «Вежа» завершує тиждень і говорить про те, що зміни скоро увірвуться в життя Дів. Навряд чи здаватимуться позитивними, проте представникам Знаку потрібно набратися терпіння. Пил уляжеться, і стане зрозуміло, що подія відкриває нові горизонти та шляхи для розвитку.

Терези

На початку тижня Терези мають бути готові до боротьби за благополуччя. Аркан “Диявол” попереджає про випробування, які важливо пройти з високо піднятою головою. Вміння чинити опір миттєвим примхам і виховання сили волі допоможуть подолати труднощі.

У середині тижня по карті «Сонце» Терези зможуть відчути свободу. Позитивний Аркан говорить про те, що всі дороги відкриті, а отже, можна сміливо вибирати будь-який напрямок та розвивати свої таланти .

По карті «Закохані» Терезам належить зробити важливий вибір. Аркан попереджає про те, що представники знаку мають обирати серцем, щоб не помилитися і не стати заручниками маніпуляторів.

Скорпіон

Початок тижня буде не найпростішим. Скорпіонам по карті «Місяць» чекає боротьба з забобонами та сумнівами, здатними завести в глухий кут і позбавити волі. Порада Аркана – не сумніватися в собі і слухати свою інтуїцію.

По карті «Колісниця» настає час рішучих дій. Аркан вказує на можливість зірвати куш, якщо не зволікати та вірити у свою перемогу. Скорпіони зможуть досягти бажаної мети, якщо докладуть зусиль.

Карта «Маг» обіцяє Скорпіонам нові можливості. По цій карті немає нічого неможливого, отже, можна сміливо йти до своєї мрії. Представникам Знаку не слід забувати про те, що часом на проблему потрібно подивитися під іншим кутом, щоб знайти нестандартне рішення.

Стрілець

Стрільцям цього тижня важливо пам’ятати про те, що поспіх — головний ворог успіху. Аркан «Помірність» закликає у всьому дотримуватися золотої середини і не поспішати з висновками.

Аркан “Правосуддя” говорить про необхідність заявити про себе. Стрільці зможуть відстояти свою точку зору та очистити репутацію, проте для цього потрібно діяти чесними методами та не опускатися до рівня заздрісників.

Карта «Колесниця» обіцяє швидкий результат та успіхи в тому випадку, якщо Стрільці не сумніватимуться в тому, що роблять. Знання та навички, отримані раніше, допоможуть досягти успіху і не помилитися у складній справі.

Козеріг

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде позитивним. Козероги можуть не сумніватися в тому, що обрали правильний шлях, проте пройти ним потрібно до кінця. Впевненість та позитивний настрій стануть запорукою успіху.

Карта «Смерть» не несе в собі нічого страшного. Козерогам важливо зрозуміти, що життя не стоїть на місці, і для того, щоб до нього увірвалися зміни, потрібно вчасно відпускати минуле . Замість того, що застаріло, прийдуть позитивні події.

Наприкінці липневого тижня на карті «Закохані» Козерогам належить ухвалити важливе рішення. Поспішати не варто: від вибору шляху залежить майбутнє, а отже треба прислухатися до своєї інтуїції.

Водолій

Карта «Суд» закликає Водоліїв не зупинятися та завершити розпочату справу. Бажання досягти успіхів додасть впевненості для подолання тимчасових труднощів на шляху до особистого щастя.

Аркан «Смерть» говорить про те, що життя Водоліїв незабаром зміниться. Зміни будуть на краще, якщо не зациклюватися на тому, що час залишити в минулому. Порада карти – впустити в життя нові події, щоб отримати перспективні можливості.

Наприкінці тижня Водоліям варто пам’ятати про те, що гармонія у всьому принесе свої позитивні результати. Аркан «Помірність» говорить про те, що представникам Знака не варто кидатися з крайнощів у крайність.

Риби

Карта «Ієрофант» закликає Риб розпочати тиждень із розміщення пріоритетів. Завдяки такій тактиці вдасться виконати у строк заплановані справи, а також отримати відмінну репутацію, яка стане візитною карткою.

Аркан “Верховна жриця” говорить про те, що Риб виручить інтуїція. Увага до внутрішнього голосу та відсутність поспіху заощадять час і не дадуть оступитися за хвилину прийняття серйозних рішень.

Кінець тижня ознаменований картою “Повішений”, яка закликає Риб підлаштовуватися під обставини. Якщо якісь із завдань не піддаються швидкому вирішенню, варто змінити діяльність та відволіктися.

You cannot copy content of this page