Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 січня

Січень плавно підходить до завершення, і вже можна підбивати перші підсумки. Розклади карт Таро допоможуть Знакам Зодіаку дізнатися про те, які події відбудуться наступного тижня, щоб не упустити перспективних можливостей і не звернути на шлях, що веде в глухий кут.

Кожен розклад старших Арканів унікальний, і завдяки їх своєчасним підказкам представники зодіакальних сузір’їв можуть не переживати за своє майбутнє.

Овен

Аркан «Правосуддя» закликає Овнів до чесності і неупередженості. За цією карткою необдумані вчинки або бажання схитрувати обернуться проблемами, і Овнам доведеться витрачати час на роботу над помилками.

Карта «Імператор» говорить про те, що в середині тижня Овни зможуть завоювати авторитет, а також претендувати на нову посаду. Аркан закликає направити емоційну енергію в русло вирішення нагальних питань, щоб привернути успіх в короткий проміжок часу.

По карті «Диявол» Овнам доведеться боротися зі спокусами. Аркан попереджає про неприємності, якщо Овни будуть потурати своїм примхам, забувши про обов’язки і виконання даних раніше обіцянок.

Телець

Карта «Вежа» закликає Тельців відмовитися від ілюзій. Аркан описує ситуацію, коли погоня за нездійсненною мрією призведе до проблем, а значить, Тельцям потрібно переслідувати лише ті цілі, які можна втілити в життя.

По карті «Дурень», яка відлунює першому Аркану розкладу, Тельцям доведеться зіткнутися з неминучими змінами. Противитися тому, що відбувається не варто, інакше удача обійде стороною.

Аркан «Помірність» означає везіння, і для цього Тельцям потрібно стримуватися і не потурати бажанням кинути справу на середині шляху. Уважність і відсутність поспіху допоможуть залучити успіх і впоратися з будь-якими перешкодами.

Близнюки

Карта «Суд» говорить про можливість вирішити проблеми і звільнитися від обставин, які сковували. З цього Аркану чесність і відповідальність приведуть до успіхів. Близнюки також зможуть відновити добру репутацію і залишити за спиною кривдників.

По карті «Пустельник» Близнюки зможуть взяти паузу, щоб в спокійній обстановці скорегувати плани. Аркан говорить про період, коли усамітнення піде на користь, і Близнюки зможуть знайти відповіді на наболілі питання.

Згідно з картою «Імператор», Близнюки в кінці січневого тижня зможуть знайти фінансове благополуччя. Аркан говорить про важливість дотримання правил і відповідальності, завдяки чому вийде притягнути потрібні зміни.

Рак

Початок тижня, судячи по карті «Мир», буде для Раків сприятливим. Аркан говорить про можливість перемогти шкідливі звички, помиритися з близькими і знайти спільну мову з колегами або начальством.

Карта «Помірність» закликає Раків до дотримання обережності. Якщо Раки не поспішатимуть, вони зможуть вирішити складні питання і обійти стороною сумнівні ситуації.

По карті «Суд» Раків чекає позбавлення від неприємностей. Аркан говорить про вміння відстоювати свої права, і Раки зможуть відновити справедливість. Чесність і впевненість допоможуть також завершити спілкування з неприємними людьми.

Лев

Аркан «Закохані» закликає Левів до відповідальності. За цією карткою Леви стоять на порозі нового життя, і для того, щоб зміни були на краще, важливо приймати зважені рішення і прислухатися до себе.

По карті «Диявол» Левам належить боротьба зі шкідливими звичками, які заважають розвиватися. Аркан закликає до відповідальності й зібраності, завдяки яким вийде відмовитися від прокрастинації і потурання слабкостям.

Карта «Зірка» обіцяє Левам звільнення від турбот. Випадаючи на кінець тижня, Аркан говорить про те, що Леви змогли завершити боротьбу з успіхом, і попереду чекає заслужена нагорода.

Діва

Карта «Маг» відкриває тиждень і обіцяє Дівам нові можливості. Творчі пориви не варто стримувати, адже завдяки неординарному підходу до справ вийде полегшити собі життя.

Аркан «Сонце» описує період, коли Діви зможуть поставити крапку в складній справі, насолодитися тріумфом і відпочити. Також карта говорить про можливість залучити матеріальне благополуччя.

Карта «Мир» завершує тиждень, і по ній Діви зможуть не тільки набути впевненості, але і досягти поставленої раніше мети. Аркан описує період, коли труднощі завершуються, і попереду чекають тільки успіхи.

Терези

Аркан «Мир» обіцяє Терезам завершення труднощів і дуже добрий початок тижня, коли будь-які ідеї можна втілити в життя, не боячись перешкод на шляху. Карта каже і про час, коли вдається вирішити розбіжності.

По карті «Імператриця» середина тижня пройде у Терезів прекрасно. Аркан обіцяє зростання і розвиток, а також завершення неприємностей в особистому житті. Доброзичливий настрій і активність допоможуть Терезам притягнути в життя потрібні зміни.

Карта «Закохані» вказує на ситуацію, коли Терезам потрібно буде прийняти серйозне рішення, яке допоможе змінити життя на краще. Не виключено, що доведеться пожертвувати малим, щоб отримати пізніше набагато більше.

Скорпіон

Аркан «Сонце» символізує досягнення мети, виконання бажань і зміни на краще. У Скорпіонів будуть всі шанси залучити в життя все те, що робить їх щасливими, і насолодитися своїми успіхами.

Карта «Пустельник» повідомляє про можливість взяти перерву, щоб відновити сили, скорегувати плани і в спокійній обстановці знайти відповіді на нагальні питання.

Аркан «Мир» говорить про те, що Скорпіони в кінці тижня зможуть досягти однієї із запланованих цілей. Це може бути виконання одного з бажань, загаданих на новий рік. Карта також символізує період, коли вдається вирішити суперечки і знайти взаєморозуміння з оточенням.

Стрілець

«Зірка» в розкладі – карта виконання надій. По ній Стрільці зможуть наблизитися до поставленої мети вже незабаром, якщо не стануть звертати з обраного шляху і поспішати даремно.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Стрільцям необхідно виконувати свою роботу чесно, інакше доведеться виправляти помилки, і це займе чимало часу і віддалить від успіху.

Карта «Ієрофант» обіцяє Стрільцям процвітання, однак досягти його вийде тільки в тому випадку, якщо присвячувати себе виконання дійсно важливих справ. Погоня за двома зайцями не приведе до успіхів.

Козеріг

По карті «Помірність» Козерогам не варто поспішати. Початок тижня, проведене розмірено, дасть можливість не помилитися у прийнятті важливих рішень і не допустити фатальних помилок, що ведуть до бідності.

Карта «Колесо фортуни» віщує непередбачені обставини, вплинути на які не вийде. Порада аркана – дати події статися, а щоб зрозуміти причину того, що відбувається, Козерогам належить проаналізувати те, що трапилося без поспіху.

Аркан «Мир» говорить про досягнення мети, успіху і щастя. За цією картою Козероги зможуть зайняти своє місце під сонцем, насолодитися тріумфом і спокійно продовжувати розпочате, знаючи, що попереду чекають нові перемоги.

Водолій

Карта «Імператор» на початок тижня обіцяє Водоліям можливість досягти успіху в діловому середовищі, залучити матеріальне благополуччя за рахунок активності і цілеспрямованості. Також Аркан говорить про можливу підтримки з боку покровителя або впливової людини.

По карті «Закохані» Водоліям доведеться зважитися на рішучий крок, який змінить їхнє життя на краще. Вибір подальшого шляху потрібно робити самостійно, щоб прийти до своєї мети, а не переслідувати чужі ідеали.

По карті «Верховна жриця» в кінці тижня Водолії зможуть досягти успіху в будь-якій справі, якщо прислухаються до інтуїції. Внутрішній голос допоможе зробити правильний вибір, який приведе до перемоги і не дасть оступитися при прийнятті важливих рішень.

Риби

По карті «Диявол» Риби на початку тижня зіткнуться з спокусами, яким необхідно протистояти. Сила волі і бажання досягти поставлених завдань допоможуть Рибам не попасти в пастку.

Карта «Маг» говорить про можливість досягти успіху в справах, і в цьому Рибам допоможе винахідливість, а також вміння використовувати свої приховані таланти.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Риб відмовитися від поспіху. З цього Аркану позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо не потурати миттєвим примхам і не відкладати вирішення важливих питань в довгий ящик.