Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 жовтня

Овен

Початок тижня для Овнів буде вирішальним, і по карті «Диявол» важливо залишатися мудрими і неупередженими. Це допоможе уникнути прикрих казусів, що ведуть до великих неприємностей і проблем.

Карта «Смерть» віщує серйозні зміни, і Овни можуть порахувати, що не готові до них, проте це не так. Життя буде зазнавати трансформації, які допоможуть знайти упевненість, попрощатися з минулим і почати шлях до нових вершин.

Карта «Пустельник» говорить Овнам про необхідність провести вихідні в тиші, осмислити те, що відбувається і скласти план дій. Так буде простіше врахувати всі нюанси і не стикатися з проблемами на шляху до поставлених завдань.

Телець

По карті «Імператор» Тельців чекає активний початок тижня, коли буде можливість довести оточенню свою спроможність. За цією карткою Тельці зможуть подолати фінансові проблеми і залучити в життя процвітання.

Аркан «Суд» говорить про перемогу в складній справі, можливості поставити крапку в проекті і отримати заслужену нагороду. Тельцям важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб знайти щастя.

По карті «Маг» Тельцям не можна сидіти на місці. Аркан обіцяє успіх, якщо йти своїм шляхом і не боятися приймати рішення, які відрізняються від звичних. Новаторство і частка ризику дозволять залучити удачу.

Близнюки

Карта «Помірність» закликає Близнюків бути спокійними та впевненими в собі. На початку тижня буде потрібно помірність у всьому для того, щоб досягти потрібних результатів і не стати заручниками імпульсивних вчинків.

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли не можна довіряти чуткам і потурати власним страхам. За цією карткою важливо покладатися на факти, щоб не зайти в глухий кут і не стати жертвою шахраїв.

В кінці тижня по карті «Колесо фортуни» Близнюки опиняться у вирі подій, вплинути на які на перших порах не вийде. Порада карти – не поспішати і оцінити обстановку, щоб зробити правильні кроки і взяти долю у свої руки.

Рак

Аркан «Маг» вказує Ракам на можливість проявити себе, почати нові проекти і керувати ними. За цією карткою винахідливість і цілеспрямованість допоможуть вирішити складні питання і піднятися на новий щабель успіху.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Раків поміркувати про майбутнє, завершити раніше відкладені справи, які заважають новим досягненням. Аркан вказує і на можливість відпочити, щоб набратися сил.

Карта «Правосуддя» описує ситуацію, коли Раки зможуть повернути собі чесне ім’я, поставити на місце кривдників і без зусиль завершити розпочаті справи. З цього Аркану важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб в майбутньому не мати справу з проблемами.

Лев

«Маг» в розкладі для Левів – карта активності і нових можливостей. З цього Аркану не складе труднощів знайти фінансове благополуччя і розібратися зі складними завданнями, якщо проявити ініціативу і не боятися відповідальності.

Аркан «Сила» обіцяє Левам відмінну середину тижня, коли перешкод на шляху до поставлених цілей не буде. За цією картою не можна зволікати, щоб конкуренти не перехопили важливі проекти.

Аркан «Закохані» попереджає Левів про необхідність вибору. За цією картою час піднятися на новий щабель, залишити в минулому страхи і переживання, щоб почати шлях до щастя і процвітання.

Діва

У Дів буде насичена подіями тиждень, який починається з карти «Смерть». З цього Аркану не потрібно відмовлятися від змін, які готові увірватися в життя. Вони будуть на краще, якщо не чіплятися за віджиле минуле.

Аркан «Дурень» закликає Дів відмовитися від поспіху, який буде згубним. За цією картою важливо занурюватися в справи повністю, щоб не упустити деталей і вчасно прийняти важливі рішення.

В кінці тижня по карті «Колісниця» Діви зможуть звільнитися від сумнівів і почати рух до своєї мети. Аркан вказує на період, коли рішучість і оптимізм допоможуть подолати труднощі і поставити крапку в складній справі.

Терези

Карта «Місяць» закликає Терезів довіряти інтуїції і не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. На початку тижня буде безліч неоднозначних ситуацій, впоратися з якими допоможе впевненість і відмова від довіри чуткам.

По карті «Сонце» Терези зможуть подолати будь-які труднощі і досягти тріумфу. Карта вказує на час, коли немає причин для занепокоєння, і можна сміливо втілювати в життя плани, не сумніваючись у своєму успіху.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Терезів стримати запал і не поспішати. Позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо довіряти собі і не потурати сумнівам, здатним призвести до розчарувань і невірним діям.

Скорпіон

По карті «Дурень» Скорпіонам не можна халатно ставитися до своїх справ. Скорпіони ризикують оступитися, якщо будуть легковажні і спробують ухилитися від відповідальності. Вдумлива робота і прийняття зважених рішень збережуть для них удачу.

Аркан «Зірка» обіцяє Скорпіонам вільний шлях. З цього Аркану мета близька, і досягти її вийде, якщо не звертати з обраного шляху. Карта обіцяє нові перемоги у всіх сферах життя, якщо Скорпіони будуть відповідальні.

Аркан «Сила» обіцяє Скорпіонам відмінне завершення тижня, коли можна сміливо братися за грандіозні плани. Карта говорить про подарунок долі, коли немає перешкод на шляху до поставлених завдань, і успіх прийде, якщо не зволікати і активно працювати.

Стрілець

По карті «Сила» Стрільці зможуть подолати труднощі і зібратися з силами, щоб прийти до успіху. З цього Аркану не можна зволікати, щоб конкуренти не змогли зашкодити і перехопити значущі проекти.

Аркан «Імператриця» говорить про можливість налагодити особисте життя, знайти гармонію у стосунках, а також з легкістю подолати перешкоди на шляху до поставлених цілей. За цією карткою можна поспішати, навіть якщо здається, що справи просуваються повільно, – успіх прийде вчасно.

Аркан «Дурень» завершує тиждень, закликаючи Стрільців не розслаблятися. Поспіх призведе до промахів і невдач, і навіть якщо здається, що все йде як по маслу, не можна втрачати пильності.

Козеріг

Аркан «Зірка» обіцяє Козерогам відмінний початок тижня. За цією картою труднощів на шляху не буде, якщо не змінювати плани і стежити за знаками. Вони допоможуть знайти вірний шлях до успіхів і не оступитися в кроці від поставленої мети.

По карті «Диявол» Козерогів чекає боротьба зі спокусами, здатними доставити безліч клопоту. Аркан вказує на боротьбу з внутрішнім «я», яку важливо виграти, щоб знайти шлях до процвітання.

По карті «Сила» Козероги зможуть подолати будь-які труднощі. Карта закликає залишатися оптимістичними і не відмовлятися від сміливих планів: втілити їх в життя вдасться, якщо не опускати рук.

Водолій

«Дурень» в розкладі для Водоліїв – карта, яка закликає зосередитися і не поспішати з рішеннями. Вдумлива робота і відповідальність вбережуть від невірних кроків, що ведуть до бідності та проблем.

Аркан «Мир» говорить про перемогу і завершення труднощів. З цього Аркану Водолії зможуть знайти спільну мову з близькими, поставити крапку в складній справі, насолодитися щастям і залучити удачу в будь-якій справі.

Аркан «Суд» вказує на повернення чесного імені, завершення складних проектів і можливість поставити на місце кривдників, повернувши своє чесне ім’я. За цією картою Водоліям важливо діяти чесно, щоб залучити благополуччя.

Риби

Початок тижня пройде по карті «Смерть», яка не несе нічого поганого. Аркан попереджає Риб про те, що настав час змінювати плани, залишати в минулому застарілі ідеї та відкривати нові двері.

По карті «Колесо фортуни» Риб чекають грандіозні зміни, які спочатку можуть здатися непотрібними. Порада Аркана – не вживати ніяких дій до тих пір, поки ситуація не проясниться.

Карта «Сила» вказує Рибам на можливість подолати будь-які труднощі на шляху до поставлених завдань. Оптимістичний настрій і воля до перемоги допоможуть знайти те, до чого прагнули представники знаку.