fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 квітня: середина весни – прекрасний час для змін і нових успіхів

Овен

Початок тижня для Овнів пройде в позитивному ключі. Аркан «Зірка» символізує ясний шлях і досягнення мети. За цією карткою важливо лише не звертати з шляху, щоб отримати нагороду і знайти щастя.

«Вежа» в розкладі – карта, що символізує позбавлення від зайвого баласту. Події в середині тижня можуть потрясти Овнів, проте ситуація проясниться, і стане зрозуміло, що зміни закономірні і ведуть до кращого життя.

Аркан «Сила» завершує тиждень, закликаючи Овнів боротися за своє щастя. Порада карти – навчитеся втихомирювати енергію і направляти її в мирне русло, не піддаючись спокусі обдурити або зшахраювати.

Телець

Аркан «Вежа» описує ситуацію неминучої трансформації, яка допоможе Тельцям залишити в минулому застарілі ідеї та плани. Необхідні зміни допоможуть здобути незалежність і свободу, навчитися самовиражатися, вийшовши за рамки. які раніше стримували.

По карті «Маг» Тельцям важливо пам’ятати, що готовність до рішучих дій – це ще не перемога. Важливо знайти гармонію між свідомістю і підсвідомістю, щоб керуватися й інтуїцією, і доводами розуму для отримання кращого результату.

Аркан «Закохані» закликає Тельців визначитися з подальшими кроками, зробити вибір на користь щасливого майбутнього. Навіть якщо доведеться піти на деякі жертви, в майбутньому позбавлення окупляться з лишком.

Близнюки

На початку тижня по карті «Диявол» Близнюкам не можна поспішати і потурати руйнівним емоціям. Карта говорить про необхідність зібрати волю в кулак і пройти випробування з високо піднятою головою

По карті «Правосуддя» в середині тижня Близнюків чекає закономірний підсумок дій, які вони скоїли раніше. Аркан попереджає про те, що в разі, якщо Близнюки вели нечесну гру, їм доведеться провести роботу над помилками.

Аркан «Місяць» застерігає Близнюків. За цією картою можна піддаватися паніці і негативним думкам, які здатні завести в глухий кут і позбавити волі. Близнюкам важливо налаштуватися на позитив, щоб подолати тимчасові труднощі.

Рак

На початку тижня по карті «Місяць» Ракам можна піддаватися паніці і вірити чуткам. Аркан попереджає про проблеми, які виникнуть, якщо не контролювати себе і діяти на поводу руйнівних емоцій.

Аркан «Ієрофант» вказує на необхідність рішучих кроків, які приведуть до перемоги. Однак Ракам потрібно пам’ятати про те, що час потрібно присвячувати дійсно важливим справам, щоб не упустити можливостей.

«Диявол» в розкладі – карта, що обіцяє неприємності в тому випадку, якщо Раки стануть потурати слабкостям і почнуть робити необдумані дії. У цьому випадку їм загрожує втрата репутації і фінансові труднощі.

Лев

Карта «Верховна жриця» закликає Левів почати цей тиждень з обережністю. Карта вказує на те, що зараз потрібно сповільнитися, щоб не упустити важливих знаків, які вкажуть на вірний шлях до успіху.

По карті «Пустельник» Левам варто ще раз обдумати ситуацію, відмовитися від застарілих цілей і звільнити розум від блоків, що заважають подальшому розвитку. Порада карти – відпочити і набратися сил після розумової роботи, щоб потім зробити рішучий крок назустріч мрії.

Аркан «Вежа» закликає Левів не зупинятися в розвитку і без жалю прощатися з застарілими ідеалами. Карта віщує події, які можуть здатися неприємними, проте Леви через час зрозуміють, що все відбувається на краще.

Діва

«Імператриця» в розкладі на початок тижня – оптимістична карта, по якій Діви можуть не сумніватися в тому, що отримають нагороду за свою працю. Потрібно діяти неспішно і покластися на долю, щоб вчасно прийти до поставленої мети.

По карті «Правосуддя» Дівам належить отримати результати своєї праці. У разі, якщо вони діяли по совісті, нагорода не змусить себе чекати. Також Аркан закликає Дів до чесності, щоб в майбутньому не мати справу з проблемами через спроби шахрайства або схитрувати.

Аркан «Помірність» говорить про те, що Діви повинні дотримуватися заходів, щоб виключити неприємності. Може йтися і про фінансові витратах, і про кількість споживаної їжі, і про час, проведений на роботі.

Терези

Карта «Ієрофант» закликає Терезів не зупинятися на досягнутому, отримувати нові знання і не відмовлятися від мудрих порад. На початку тижня вийде вирішити складні питання, якщо підійти до справи відповідально, але без фанатизму.

По карті «Закохані» Терезам варто відмовитися від суєти і поспіху при прийнятті відповідального рішення. Аркан обіцяє зміни на краще, якщо діяти, а не чекати слушної нагоди, потураючи власній нерішучості.

По карті «Імператор» Терезів чекають справи, здатні привести до нових досягнень. Аркан обіцяє кар’єрне зростання і збільшення добробуту, якщо мислити об’єктивно і діяти обачно, враховуючи не тільки свої інтереси, а й побажання оточення.

Скорпіон

Аркан «Зірка» закликає Скорпіонів почати тиждень з творення. За цією карткою не виникатиме проблем, якщо йти обраним шляхом, не відхиляючись від маршруту, але при цьому здраво розцінювати свої можливості і не намагатися діяти необачно.

Карта «Місяць» закликає боротися зі страхами, які заважають щасливому життю. Скорпіони зможуть зробити значний ривок вперед, якщо повірять в себе, перестануть покладатися на чутки і домисли.

По карті «Імператор» Скорпіонам не потрібно відкладати ті справи, які можна виконати тут і зараз. Уміння зосередитися на справах принесе свої плоди, а також допоможе знайти відмінну репутацію і залучити фінансове благополуччя.

Стрілець

Карта «Місяць» описує ситуацію, коли потрібно діяти обережно. Стрільці повинні розуміти, що не всі події будуть їм підвладні, тому важливо бути обачними, щоб не зробити згубних помилок, що ведуть в глухий кут.

Аркан «Сила» закликає Стрільців бути активними, використовувати набуті навички для досягнення нових успіхів. Для того, щоб робота приносила не тільки прибуток, але і задоволення, не можна відмовлятися від реалізації своїх талантів.

По карті «Зірка» Стрільці можуть впевнено рухатися назустріч мрії. Аркан закликає бути чесними і радіти тому, що є, не забуваючи при цьому, що досягти якомога більше, якщо не лінуватися і не потурати своїм слабкостям.

Козеріг

По карті «Сила» Козерогам важливо почати тиждень активно, діяти з повною самовіддачею, але при цьому оцінювати свої сили об’єктивно і не намагатися нажитися за чужий рахунок. Позитивний настрій, доброзичливість і вміння розставляти пріоритети приведуть до безсумнівної перемоги.

Аркан «Повішений» вказує на ситуацію, коли Козерогам важливо пожертвувати чимось для досягнення нових висот. Випадаючи в розкладі, карта нагадує про те, що розвиток повинен бути всебічним, а значить, в гонитві за заробітком не можна забувати про духовне зростання.

В кінці тижня по карті «Закохані» Козерогам доведеться зробити серйозний вибір, принести малу жертву, щоб пізніше отримати гідну винагороду. Потрібно діяти чесно і судити об’єктивно, щоб уникнути неприємностей.

Водолій

По карті «Помірність» Водоліям варто почати тиждень з набуття контролю над емоціями. Аркан обіцяє швидке вирішення труднощів, якщо діяти творчо, уникати конфліктів і не провокувати оточення на агресивні дії.

Карта «Сила» вторить першому Аркану розкладу і закликає Водоліїв знайти гармонію між розумом і емоціями, направивши сили на вирішення проблем мирним шляхом. За цією карткою середина тижня повинна пройти активно.

Аркан «Мир» в розкладі говорить про те, що до вихідних Водолії отримають довгоочікувану винагороду. Карта описує досягнення мети, набуття щастя і гідну винагороду за виконану роботу.

Риби

По карті «Помірність» Рибам важливо зрозуміти, що творення і відповідальність допоможуть досягти мети набагато швидше. Аркан закликає почати тиждень з завершення поточних справ, не залишати на потім те, що можна зробити відразу і отримати нагороду.

Аркан «Дурень» закликає Риб знайти свободу, бути відкритими і готовими до змін. Для цього важливо звільнитися від блоків свідомості, але при цьому не забувати про те, що необачні вчинки можуть призвести до проблем.

Карта «Повішений» завершує тиждень, і її порада – шукати нові шляхи для вирішення питань. Рибам не можна діяти напролом – краще вибрати нестандартний маршрут і не забувати про помилки минулого, щоб не повторювати їх і не заганяти себе в глухий кут.

You cannot copy content of this page