fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 липня: цей тиждень буде багатий на події, і для того, щоб вони стали позитивними, важливо не тільки прислухатися до порад карт, але і почути себе

Овни

По карті “Колісниця” початок тижня буде вирішальним для Овнів. Аркан вказує на можливість досягти мети і подолати будь-які труднощі на шляху до щастя. Рада карти — приступати до справ, не зволікаючи, і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Аркан “Місяць” віщує період, коли Овни можуть збитися зі шляху, якщо будуть покладатися на домисли і чутки. По цій карті вірити можна тільки фактам, щоб уникнути неприємностей і не помилитися з вибором напрямку.

Карта “Смерть” завершує тиждень, і з вечора п’ятниці Овнам належить розв’язання важливих питань. З цього Аркану настає пора змінити життя, залишивши за спиною все, що заважає щастю і розвитку, включаючи мотлох в житлі, що притягує бідність.

Тельці

Карта “Смерть” вказує Тельцям на необхідність розв’язувати старі питання, щоб звільнити місце для чогось нового. Рада Аркана — без жалю прощатися з ідеями, планами і людьми, які вже зіграли свої ролі.

По карті “Колесо Фортуни” Тельців чекає несподіваний поворот долі, коли діяти навмання не можна. Рада карти — прийняти те, що відбувається як належне, стежити за тим, що відбувається, щоб в потрібний момент взяти долю в свої руки і досягти нових успіхів.

Аркан “Колісниця” завершує тиждень, і по цій карті Тельці зможуть домогтися того, що було в планах. Не можна зволікати і сумніватися: від впевненості буде залежати багато, а значить, настала пора для активних дій.

Близнюки

Аркан “Сила” закликає Близнюків до активних дій. Близнятам не можна зволікати, інакше шанс, дарований долею, буде упущений. Початок тижня буде оптимальним часом для того, щоб зробити прорив.

Середина тижня, судячи з карти “Помірність” повинна пройти в спокійному режимі. Карта вказує на необхідність уповільнити ритм, щоб не упустити важливих деталей і не оступитися в кроці від перемоги через імпульсивні рішення.

Карта “Диявол” обіцяє Близнюкам час випробувань. По цій карті не можна піддаватися бажанню схитрувати, інакше неприємності не змусять себе чекати. Витримка і вміння вчасно зупинитися вбережуть близнят від проблем.

Раки

Початок тижня відповідно до карти “Маг” Ракам важливо бути сміливими і винахідливими. Карта вказує на можливість подолати будь-які труднощі, якщо не боятися нових перспектив і розвивати вроджені таланти.

Карта “Сила” вказує на час, коли Раки зможуть подолати будь-які труднощі, якщо налаштуються на оптимізм і будуть чесно працювати для створення щасливого майбутнього. Аркан закликає боротися зі страхами, щоб вони не завадили домогтися бажаного.

По карті “Колесо Фортуни” Раків чекають непрості вихідні. Аркан вказує на несподівані події, вплинути на які можна буде лише через час. Уміння вчасно зупинитися і не робити імпульсивних дій призведе Раків до успіху.

Леви

Карта “Імператриця” обіцяє Левам відмінний початок тижня. Аркан говорить про зростаючу довіру, коли Леви зможуть знайти гармонію у відносинах, налагодити ділові контакти і знайти шлях, який призведе до нових успіхів.

По карті “Верховна жриця” Леви повинні пам’ятати про те, що поспіх призведе до клопотів і неприємностей. Рада Аркана — довіритися інтуїції і не робити рішучих дій до тих пір, поки не буде повної впевненості.

В кінці тижня Левам належить прийняти важливе рішення, яке змінить їхнє життя на краще. Аркан “Закохані” вказує на необхідність чинити за велінням серця і не йти на поводу у сторонньої думки.

Діви

По карті “Дурень” Дівам важливо дотримуватися обережності і не поспішати з висновками. Навіть якщо здається, що справи рухаються в гору, не можна втрачати пильності, щоб вчасно зреагувати, якщо виникнуть труднощі.

Аркан “Колесо Фортуни” обіцяє Дівам несподівані новини, які можуть вибити з колії. Порада карти — не приймати те, що відбувається близько до серця: доля все розставить по місцях. Дівам не варто втручатися в те, що відбувається, щоб виключити помилки.

Тиждень завершується картою “Маг”, порада якої — проявити себе і не заривати таланти в землю. Діви зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо перестануть мислити стереотипами і знайдуть в собі сили бути індивідуальними.

Терези

Аркан “Імператор” відкриває тиждень, закликаючи Терезів подбати про свій добробут. Карта символізує успіхи в діловому середовищі, але для цього важливо приймати самостійні рішення і діяти, не зволікаючи.

В середині тижня Терезів чекають несподівані події, на які вказує карта “Колесо Фортуни”. Аркан описує ситуацію, коли Терези повинні покластися на долю і не діяти поспішно. Розібравшись в тому, що відбувається, буде простіше взяти ситуацію під контроль.

Аркан “Ієрофант” закликає Терезів розставити пріоритети, щоб займатися дійсного важливими справами, а не втрачати час даремно. За цією картою успіх прийде, якщо діяти за планом, складеним заздалегідь.

Скорпіони

“Зірка” в розкладі для Скорпіонів — карта, що символізує позбавлення від проблем. За цією картою на початку тижня Скорпіони зможуть спокійно займатися своєю роботою, знаючи, що успіх прийде вчасно.

Карта “Дурень” закликає не допускати недбалості і вірити тільки фактам. Аркан обіцяє позитивний розвиток подій, якщо не перекладати відповідальності на сторонніх і діяти, покладаючись на свої знання і навички.

По карті “Смерть” Скорпіонів чекає довгоочікуване звільнення від проблем і турбот. Аркан вказує на зміни, чинити опір яким не має сенсу: доля все розставить по місцях, і Скорпіонам залишиться лише залишити віджиле за спиною.

Стрілець

Аркан “Маг” обіцяє Стрільцям активний початок тижня. Карта закликає діяти без зволікання і обов’язково проявляти винахідливість, щоб знайти нові способи для розв’язання нагальних питань.

По карті “Смерть” Стрільцям доведеться попрощатися з минулим. Не варто брати в майбутнє старі ідеї, відносини що зжили себе і застарілі плани.

По карті “Ієрофант” Стрільцям важливо залишатися вірними собі і слідувати чесним шляхом. По цій карті позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо не поспішати, приймаючи відповідальні рішення.

Козероги

Аркан “Місяць” відкриває тиждень, обіцяючи Козерогам неприємності лише в тому разі, якщо вони продовжать потурати надуманим страхам. Рада карти — почати шлях позбавлення від тривоги і сумнівів, що заважають щасливому життю.

Випробування Козерогів не завершаться швидко. Аркан “Диявол” говорить про перевірку на міцність: на шляху будуть зустрічатися спокуси. Козерогам важливо зберігати пильність, щоб не вибрати шлях, що веде в глухий кут.

В кінці тижня по карті “Вежа” від Козерогів будуть потрібні чесність і вміння дивитися правді в очі. Аркан говорить про позбавлення від ілюзій, які заважали розглянути справжній стан справ.

Водолії

По карті “Дурень” Водоліям важливо бути обачними, щоб ненароком не сказати зайвого і не образити близьких людей недоречними висловлюваннями. Навіть невинний жарт може стати причиною конфлікту.

Карта “Колісниця” обіцяє Водоліям швидкий старт. З цього Аркану Водолії повинні прийняти правила гри і діяти рішуче, щоб не упустити свій шанс і досягти поставленої мети.

По карті “Закохані” Водоліїв чекає прекрасне майбутнє, але для цього доведеться потрудитися. Аркан говорить про необхідність піти на малі жертви, щоб відкрити для себе нові перспективи.

Риби

Карта “Колісниця” описує ситуацію, коли події будуть розвиватися стрімко, і Риби повинні будуть підлаштовуватися під обставини миттєво. По цій карті успіх чекає рішучих і впевнених в собі.

Аркан “Відлюдник” вказує на період, коли Риби можуть відпочити після активної роботи, скорегувати плани і прибрати все зайве, щоб в майбутньому ніщо не відволікало від головного завдання.

По карті “Колесо Фортуни” Риб чекає неспокійне завершення тижня. З цього Аркану події якийсь час не можна буде контролювати, проте переживати не має сенсу. Риби можуть покластися на долю і перший час плисти за течією, аналізуючи те, що відбувається.

You cannot copy content of this page