Таро-прогноз на тиждень з 2 по 8 серпня: які події зажадають уваги, а що можна відкласти

Овен

По карті «Помірність» Овнам важливо почати тиждень з внутрішньої гармонії. Аркан закликає відмовитися від поспіху, щоб не пропустити значимих подій і не промахнутися з вибором шляху.

«Місяць» у розкладі – карта, яка вказує на сумніви і страхи, які заважають Овнам досягти нових висот. Порада карти – боротися з тривогою, щоб набути впевненості в собі і без зусиль подолати тимчасові труднощі.

По карті «Закохані» в кінці тижня Овнів чекають зміни. З цього Аркану потрібно зробити серйозний вибір, керуючись власними уподобаннями, і тоді майбутнє буде щасливим.

Телець

Карта «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи на прекрасну можливість знайти щастя. Тельцям з цього Аркану не варто переживати за результат справ – удача буде на їхньому боці, а значить, можна сміливо братися за нові проекти і слідувати до особистого успіху.

В середині тижня по карті «Імператор» Тельці зможуть підвищити свій авторитет, приймаючи мудрі рішення і об’єднуючи навколо себе людей. Аркан обіцяє процвітання і можливість побудувати запаморочливу кар’єру.

Завершує цей тиждень серпня Аркан «Зірка». По ньому Тельці можуть не переживати за результат справ: він буде сприятливим, якщо не звертати з обраного шляху і довести роботу до логічного завершення.

Близнюки

Карта «Імператриця» говорить про процвітання і успіху, особливо якщо мова йде про налагодження стосунків. З цього Аркану Близнюки зможуть знайти взаєморозуміння з близькими, а також познайомитися з новими людьми, які відіграють важливу роль в їхньому житті.

Аркан «Сила» закликає Близнюків направити енергію в мирне русло, щоб без зусиль подолати складні ділянки шляху і знайти щастя. За цією карткою сил і умінь вистачить, а значить, потрібно активно боротися за своє благополуччя.

В кінці тижня по карті «Вежа» Близнюкам належить попрощатися з ілюзіями і впустити в життя неминучі зміни. Карта вказує на необхідність зняти рожеві окуляри, які заважають бачити реальну картину того, що відбувається.

Рак

Початок тижня буде відмінним. Карта «Колісниця» вказує на можливість зробити ривок, зрушити справи з точки і досягти мети. За цією картою Ракам не можна зволікати, щоб не упускати можливості досягти успіху.

«Мир» в розкладі на середину тижня – карта, яка закликає Раків боротися зі своїми слабкостями, щоб не закривати собі шляхи в світле майбутнє. Аркан вказує на благополучний період, коли будь-яких цілей можна буде досягти завдяки впевненості і гармонії зі світом.

Карта «Закохані» вказує на необхідність змін. З цього Аркану Раки впритул підійдуть до нового життєвого етапу і зможуть зробити його щасливим, якщо не будуть поспішати і прислухаються до свого внутрішнього голосу.

Лев

Карта «Сила» відкриває тиждень, вказуючи Левам на те, що шлях вільний. Карта закликає не зволікати і приступати до активних дій, щоб досягти поставлених завдань і отримати заслужену нагороду за докладені зусилля.

Аркан «Смерть» вказує на те, що черговий життєвий етап добігає кінця. За цією карткою Левам немає сенсу чинити опір змінам, адже завдяки їм з життя піде все те, що заважає розвитку і стало неактуальним.

По карті «Правосуддя» завершити тиждень важливо в злагоді з собою. діячи чесно, Леви вбережуть себе від помилок і подальшої роботи над ними. Порада карти – залишатися спокійними і непідкупними, діяти чесно і не боятися відповідальності.

Діва

Карта «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Дів не зволікати і впустити в життя зміни. Почати серпень за цим Аркану варто з позбавлення від застарілих планів й ідей, щоб нові події негайно прийшли в життя.

Карта «Місяць» закликає Дів не піддаватися паніці і не вірити чуткам. Аркан обіцяє успіх в тому випадку, якщо не кидати розпочатого і діяти, спираючись на доводи розуму, а не на руйнівні емоції.

По карті «Зірка» Дів чекає спокійне завершення тижня. Аркан говорить про те, що шлях вільний, і пройти його успішно вийде у кожного, хто вірить в свої сили і не змінює напрямку.

Терези

По карті «Верховна жриця» Терезам важливо прислухатися до інтуїції, щоб знайти вихід з важкої ситуації. Порада Аркана – не поспішати з висновками і вчитися терпляче чекати, щоб вчасно вступити в гру і зірвати куш.

Карта «Мир» говорить про те, що шлях чистий, і Терези можуть не переживати за результат започаткованих справ. З цього Аркану настає взаєморозуміння в діловому середовищі і особистому житті, в життя приходять позитивні зміни.

Аркан «Колесо фортуни» завершує тиждень, вказуючи на те, що події можуть розвиватися не за планом. Терезам залишається покластися на долю і не поспішати з рішучими кроками. Так вийде зрозуміти причину того, що сталося і без зусиль взяти кермо влади в свої руки.

Скорпіон

Аркан «Мир» відкриває тиждень, вказуючи Скорпіонам на те, що їх мета близька, і незабаром вони зможуть отримати нагороду. За цією карткою важливо зберігати спокій і оптимістичний настрій, щоб виключити неприємності.

По карті «Закохані» Скорпіонам належить зробити вибір, і він повинен бути самостійним. Аркан вказує на переломний момент, коли можна запросто змінити життя на краще завдяки зваженим і мудрим рішенням.

Аркан «Сила» вказує на можливість подолати будь-які труднощі і залучити в життя процвітання. За цією карткою Скорпіонам не можна зволікати: доля дає прекрасну можливість спіймати удачу за хвіст, якщо не лінуватися.

Стрілець

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, вказуючи Стрільцям на можливість поправити фінансове становище і заслужити авторитет. Порада карти – використовувати отримані знання для розвитку.

«Смерть» в розкладі – карта, яка вказує на необхідність щось міняти. Стрільці зможуть відкрити двері в щасливе майбутнє, якщо знайдуть у собі сили відмовитися від усього, що вже застаріло.

По карті «Суд» Стрільцям належить активне завершення тижня. Карта вказує на можливість зробити прорив, вийти зі скрутного становища і досягти всього, що було в планах, якщо діяти чесно.

Козеріг

Початок тижня, судячи по карті «Верховна жриця», буде неспішним. Аркан закликає Козерогів не поспішати і ще раз проаналізувати події, підключивши інтуїцію. Підказки внутрішнього голосу допоможуть убезпечитися від проблем.

Аркан «Помірність» вторить першій карті розкладу, вказуючи на важливість вдумливої ​​роботи без поспіху. Неуважність може стати причиною безлічі негараздів, а значить, важливо сповільнитися і не працювати абияк.

Аркан «Суд» говорить про зміни на краще, коли Козероги зможуть зробити ривок і поставити крапку в розпочатій справі. Карта вказує на перемогу над слабкостями, а також можливість відстояти право на особисту думку.

Водолій

Карта «Ієрофант» закликає Водоліїв зайнятися духовним розвитком, щоб жити в гармонії з собою і світом, що не оступатися і приймати зважені рішення. Це дозволить досягти запаморочливих успіхів і без зусиль залучити щастя.

По карті «Помірність» Водолії можуть бути впевнені в тому, що справи будуть розвиватися в правильному напрямку. Порада карти – не квапити події і не поспішати, щоб уникнути промахів, які будуть гальмувати на шляху до успіху.

Аркан «Зірка» вказує на прекрасне завершення тижня, коли Водолії зможуть отримати нагороду, поліпшити фінансове становище і знайти сили для втілення в життя найсміливіших ідей. Порада Аркана – докласти зусиль, щоб досягти потрібного результату.

Риби

Аркан «Правосуддя» закликає Риб бути відповідальними, щоб не допустити прикрих промахів, які доведеться виправляти, втрачаючи час і сили. Вдумлива робота і увага до деталей дозволять швидко завершити розпочате.

Карта «Помірність» вказує на необхідність зберігати спокій і не поспішати. Так Рибам буде простіше справлятися з наміченими справами і не упустити щасливих знаків долі, які вказують на шлях до успіху.

Карта «Зірка» символізує шлях, не затьмарений проблемами і переживаннями. За цією карткою Риби зможуть завершити тиждень на позитивній ноті, якщо не будуть міняти планів і продовжать йти наміченим шляхом.