fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 2 по 8 травня

Овен

Аркан «Маг» відкриває тиждень, закликаючи Овнів розвивати свій внутрішній світ, щоб стати цілісними та впевненими у собі особистостями. Така тактика допоможе впоратися з хвилюваннями та подолати страхи, що заважають активному розвитку.

По карті «Помірність» Овни повинні пам’ятати про почуття міри у всьому. У середині тижня не можна поспішати — необачні вчинки будуть синонімом програшу, а отже, потрібно стримати запал і дотримуватися золотої середини.

«Помірність» в розкладі — карта, що вказує на час ізоляції. Тому Аркану Овни зможуть віддалитися від зовнішньої метушні, щоб відновити сили, поправити здоров’я і відпочити перед тим, як рухатися до нових успіхів.

Телець

На початку травня по карті «Маг» Тельцям належить виявити винахідливість, щоб справи пішли в гору. Згідно Аркану не можна сумніватися в собі, адже доля надає унікальну можливість подолати труднощі і вийти на новий рівень успіху.

По карті «Вежа» Тельці зіткнуться з неминучими змінами, які можуть здатися негативними. Насправді з життя йде все те, що заважає розвитку, а отже, перешкоджати тому, що відбувається, не має сенсу.

Ближче до вихідних Тельці стоятимуть на роздоріжжі і вибиратимуть шлях. Аркан «Закохані» закликає прислухатися до свого серця і не йти на поводу порадників, щоб не зайти в глухий кут і не стати маріонетками в руках майстерних маніпуляторів.

Близнюки

Близнюків чекає чудовий початок тижня. По карті «Сонце» перешкод на шляху не виникне, а отже, можна сміливо займатися вибраними справами та втілювати у життя сміливі мрії. Також Аркан обіцяє вирішення фінансових труднощів та нові успіхи у діловому середовищі.

Карта «Сила» закликає Близнюків не відкладати важливих справ і розпочати їх негайно. Активність та чесність стануть добрими супутниками для того, щоб втілити в життя сміливі ідеї.

«Суд» у розкладі на кінець тижня – довгоочікуваний знак про звільнення від якихось турбот та проблем. Не виключено, що Близнюки зможуть поставити крапку у складній справі, поставити на місце кривдників або виграти розпочате раніше судове засідання.

Рак

Аркан «Правосуддя» закликає Раків розпочати тиждень із розбору помилок та отримання цінних уроків. По цій карті важливо пам’ятати, що кожне слово і дія визначать подальший результат подій, тому важливо бути обережними і бути чесними перед собою.

Карта «Смерть» закликає Раків переглянути свої плани та відмовитися від усього, що вже застаріло. Аркан описує ситуацію, коли настав час змінювати підхід до справ, прощатися з минулим і сміливо дивитися в майбутнє.

Наприкінці тижня по карті «Самітник» у Раків з’явиться час для роздумів, будівництва планів та відпочинку. Аркан закликає не поспішати з висновками та відмовитися від необачних кроків, які можуть завести в глухий кут.

Лев

На початку тижня по карті «Закохані» Лев має зробити важливий вибір. Згідно Аркану не можна поспішати з прийняттям рішення, адже скасувати його не вдасться. Це означає, що потрібно зважити полюси та мінуси, щоб залучити позитивні зміни.

Карта «Самітник» говорить про тимчасову ізоляцію, яка може бути як добровільною, так і вимушеною. Левів чекає усамітнення, під час якого вони зможуть переглянути подальші плани, поправити здоров’я та набратися сил перед активною роботою.

Аркан “Верховна жриця” в розкладі – карта, що вказує на гарні події. По цій карті увага до інтуїції допоможе не помилитися і вступити в гру в потрібний момент. Знаки долі вкажуть шлях до світлого майбутнього.

Діва

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Дів бути уважними та завбачливими. По цій карті не можна потурати внутрішнім страхам та сумнівам, а також довіряти чуткам, які будуть згубними.

Карта «Правосуддя» обіцяє вирішення складної ситуації на їхню користь у разі, якщо Діви будуть чесні перед собою. За цим Аркан досягти нових вершин успіху не складе труднощів, якщо йти обраним шляхом і не погоджуватися на угоди з совістю.

“Смерть” у розкладі – карта завершення та оновлення. Діви зможуть розпочати новий період життя , в якому не буде місця страхам, сумнівам та маніпуляторам. Порада Аркана – закрити двері минулого, оновити енергетику та сміливо дивитися у майбутнє.

Терези

Початок тижня буде не найпростішим для Терезів. Аркан «Диявол» описує ситуацію, коли на шляху чекатимуть випробування, пройти які важливо з високо піднятою головою. Мінімізувати ризики вдасться, якщо не потурати поганим звичкам.

Карта «Маг» говорить про те, що Терези зможуть просунутися вперед завдяки внутрішньому потенціалу. Розвиток нових граней таланту дозволить розпочати шлях до щастя та набути впевненості у своїх силах.

Наприкінці тижня по карті «Колесо фортуни» Терезів чекають події, які можуть стати несподіваними і навіть лякаючими. Порада Аркана — довіритися долі і почекати, щоб зрозуміти суть того, що відбувається.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Імператриця» Скорпіонів чекають позитивні зміни події. Аркан вказує на зростання і розвиток, а отже, треба бути пильні і залишити поспіх, щоб залучити успіх.

Карта «Ієрофант» говорить Скорпіонам про можливість вирішити складні питання завдяки допомозі впливової людини. Аркан обіцяє набуття наставника, який поділиться життєвим досвідом, необхідним для подолання тимчасових перешкод на шляху до щастя.

Карта «Диявол» виступає попередженням. Скорпіонам важливо пам’ятати про власну гідність і не пускатися у всі тяжкі, сподіваючись отримати прибуток або успіх. Чесність та вміння обходити стороною спокуси допоможуть залучити щастя.

Стрілець

Тиждень для Скорпіонів розпочнеться з карти «Самітник». Аркан невипадково з’являється у розкладі — його метою стає попередження. Поспіх і необдумані рішення заведуть у глухий кут, а значить, потрібно зосередитися на плануванні та виключенні прикрих промахів.

Карта «Імператор» обіцяє Стрільцям набуття свого місця під сонцем, можливість проявити лідерські риси та створити власну справу. Очікування виправдаються, якщо чинити чесно та мудро правити своїм життям.

“Мир” у розкладі – карта завершення труднощів. За цим Арканом справджуються сміливі мрії, а значить, Стрільці зможуть здобути щастя. Також карта обіцяє мирне вирішення конфліктів і успіх у всіх починаннях.

Козеріг

По карті «Помірність» Козерогам не можна починати тиждень із поспішних дій. Карта закликає вгамувати запал і уважно стежити за подіями, що відбуваються. Знаки долі допоможуть вибрати правильний напрямок і дійти бажаної мети.

Аркан «Повішений» описує ситуацію, коли Козерогам важливо переключити увагу на другорядні завдання. По цій карті важливо здорово оцінювати свої можливості та коригувати плани, якщо основна робота зайшла в глухий кут.

Завершує тиждень картка «Вежа». Згідно Аркану Козероги зіткнуться з тим, що не всі плани вдасться втілити в життя. Це не означає, що всі ідеї потрібно залишити в минулому — треба лише змінити підхід і не зупинятися у розвитку, щоб не проґавити нових можливостей.

Водолій

Аркан «Закохані» обіцяє Водоліям позитивні зміни в особистому житті. За цією картою завдяки виваженим рішенням Водолії зможуть подолати складний період та здобути своє щастя.

Карта «Зірка» вважається не просто позитивною, а й символом найвищого захисту. Це означає, що Водолії вибрали правильний напрямок і можуть спокійно займатися наміченими справами, не боячись промахів та невдач.

Карта “Диявол” вказує на випробування, пройти які потрібно з гідністю. Відмова від шкідливих звичок та імпульсивних дій допоможуть Водоліям виключити великі проблеми та самотужки впоратися з тимчасовими труднощами.

Риби

Аркан “Сила” відкриває тиждень, вказуючи Рибам на необхідність активної роботи. Стійкість, впевненість у собі та чесність дозволять Рибам швидко дійти намічених цілей. По цій карті успіх прийде, якщо не лінуватися і не відкладати нові ідеї у довгий ящик.

Аркан “Ієрофант” – карта мудрості. По ньому Рибам важливо розставити пріоритети, щоб швидко залучити успіх і не оступитись на шляху до власного щастя. Також карта вказує на допомогу з боку мудрої людини.

«Правосуддя» у розкладі наприкінці тижня – карта, яка закликає Риб залишатися чесними та неупередженими. Будь-яке відхилення від маршруту чи спроба обдурити долю у майбутньому приваблять неприємності.

You cannot copy content of this page