fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 червня

Овен

Овни цього тижня зможуть досягти успіху, якщо будуть уважні до того, що відбувається в їхньому житті. Аркан «Дурень» вказує на швидкі зміни, яких не треба боятися. Нові відкриття та приємні новини не забаряться.

Карта «Зірка» в розкладі – гарна ознака. Аркан говорить про сприятливий час, коли можна сміливо починати серйозну роботу, не боятися труднощів і легко справлятися зі складними справами.

Аркан “Колісниця” завершує тиждень, вказуючи Овнам на можливість зробити завершальний крок до поставленої мети. Карта говорить і про нові досягнення, які стануть можливими завдяки активності та наполегливості.

Телець

На початку тижня Тельці повинні бути готові до того, щоб виявити завзятість. Карта «Сила» говорить про необхідні знання та навички, які допоможуть у боротьбі за благополуччя та стануть захистом від недоброзичливців.

Карта «Повішений» закликає Тельців до стриманості. У середині тижня деякі події можуть піти не так, як було заплановано, і представникам знаку важливо залишатися в стані спокою, щоб ухвалити правильне рішення.

Карта «Правосуддя» принесе ясність і Тельці зможуть вибрати правильний напрямок. Аркан закликає діяти чесно, щоб у майбутньому не займатися роботою над помилками та не втрачати дорогоцінного часу.

Близнюки

Цього тижня Близнюкам необхідно тримати себе в руках і не допускати недбалості. Аркан “Закохані” говорить про необхідність вибору, щоб вийти на новий рівень успіху. На початку шляху представникам Знаку доведеться піти на малі жертви, щоб пізніше окупити свої старання.

Карта “Колісниця” вказує на час, коли не можна зволікати. Близнюкам належить активно працювати, відкривати нові горизонти і не боятися труднощів. Вправи з виховання сили волі допоможуть подолати перешкоди та здобути гідну нагороду за свою роботу.

“Колесо удачі” в розкладі – карта несподіваних змін. Цей Аркан можна сміливо назвати подарунком долі, а отже, Близнюкам не варто переживати. Події розвиватимуться стрімко, і доки пил не вляжеться, робити щось небезпечно.

Рак

Початок тижня буде оманливим спокійним, проте розслаблятися не можна. Карта «Мир» символізує шлях, чистий від проблем та перешкод, проте послаблювати пильність не можна. Увага до дрібниць убереже Раків від неприємностей.

Карта «Дурень» говорить про раптове щастя та успіх. У середині тижня Ракам варто довіритися внутрішньому голосу, щоб не прогаяти свого щастя, а також спробувати удачу і придбати лотерейний квиток.

Наприкінці тижня на карті «Суд» Раків чекає довгоочікувана перемога. По цій карті не важко впоратися зі складними справами, завершити серйозні проекти, а також дати відсіч недоброзичливцям. Успіху буде супроводжувати чесність і дотримання букви закону.

Лев

На початку тижня по карті «Дурень» Левам усміхнеться успіх. З цього Аркану можна сміливо приступати до нових справ і боятися помилок. Позитивний настрій та віра у свої сили допоможуть досягти нових висот.

Аркан «Правосуддя» звільняє від проблем та негараздів. По цій карті Леви зможуть відновити свою репутацію, залишити за спиною пліткарів та заздрісників, а також взятися за нові проекти, які незабаром дадуть свої плоди.

Не найприємнішим буде завершення червневого тижня. Аркан “Диявол” говорить про випробування, які перевірять Левів на міцність. По цій карті важливо усвідомлювати у кожному слові та дії, щоб не наробити помилок.

Діва

Діви цього тижня зможуть досягти запаморочливих успіхів, якщо складуть чіткий план дій і дотримуватимуться чесної боротьби. Аркан «Імператор» обіцяє приємні зміни у діловому середовищі, а отже, приділити увагу потрібно саме роботі.

Аркан «Суд» обіцяє звільнення від давніх проблем та турбот. Діви за належної старанності зможуть поставити крапку в суперечках і розбіжностях, відстояти свою правоту і досягти нових успіхів як у справах, так і в особистому житті.

Наприкінці тижня по карті «Місяць» Дівам не можна довіряти думці оточення і тим більше звертати увагу на чутки. Покладатися потрібно на себе і довіряти передчуттям , щоб оминути неприємності та проблеми.

Терези

Карта «Сила» закликає Терезів бути активними і шукати у всьому позитив. Тому згідно Аркану вдасться подолати будь-які негаразди і отримати нагороду за свою працю. Порада картки – не піддаватися на провокації та слідувати обраним шляхом, не звертаючи і не шукаючи лазівок.

По карті «Суд» Терезів чекають довгоочікувані зміни. Аркан вказує на можливість вирішити проблеми, що тягнуться з минулого, повернути позичені раніше кошти, а також поставити на місце тих, хто намагався будувати підступи.

Аркан «Дурень» вказує на цілі, які поки що не реалізовані. Терезам варто перейти від планування до дій, щоб якнайшвидше дійти бажаного результату і залучити благополучні зміни.

Скорпіон

Карта «Правосуддя» у розкладі на початок тижня закликає Скорпіонів оцінити обстановку, прорахувати всі ризики та розпочинати заплановані справи тільки після підготовки. Така тактика убереже від помилок та неминучої роботи над ними.

Карта «Повішений» вказує на період, коли Скорпіонам доведеться відкласти деякі справи, які неможливо виконати через обставини, що склалися. Тому згідно Аркану не варто панікувати: є час для роботи над проектами, залишеними до кращих часів.

Карта «Сила» символізує оптимістичний настрій та готовність поборотися за власне щастя. Порада Аркана – не боятися невідомості та приступати до справ. Наполегливість та завзятість виведуть Скорпіонів у лідери.

Стрілець

На початку тижня по карті «Дурень» Стрільці можуть злякатися невідомості, чого не варто робити. Аркан вказує на сприятливі зміни, якщо наважитись зробити крок назустріч незвіданому.

Карта «Повішений» вказує на перешкоди, подолати які з наскоку не вдасться. Порада Аркану – змінити тактику і знайти новий підхід, виявити винахідливість і не сумніватися, що все вийде.

Наприкінці тижня по карті «Помірність» Скорпіонам доведеться сповільнитись. Аркан обіцяє приємні зміни тим, хто не поспішає та читає знаки долі. Вони допоможуть вибрати правильний шлях і здобути щастя.

Козеріг

Цей тиждень буде не найпростішим, і Козерогам доведеться перевірити себе на міцність. По карті «Місяць» перешкоди на шляху не змусять нервувати, якщо довіритися власній інтуїції та приймати самостійні рішення.

По карті «Повішений» Козероги будуть змушені змінити плани та звернути увагу на ті справи, що були залишені раніше. Робота над незавершеними проектами буде кращою та принесе свої плоди.

Наприкінці тижня карта «Імператор» принесе довгоочікувані зміни, і Козероги матимуть можливість активно розвиватися у діловому середовищі. Порада картки — реалізовувати нові проекти та провиявляти себе у своїй сфері.

Водолій

Водоліїв чекає чудовий початок тижня. За картою «Імператриця» можна сміливо розпочинати нові проекти, займатися собою та своєю сім’єю. Швидких результатів чекати не варто, проте вірно обраний напрямок приведе до успіхів.

По карті «Поміркованість» головним ворогом нових досягнень буде поспіх. Водоліям доведеться сповільнити темп, щоб не прогаяти важливих дрібниць, з яких і вибудовуватиметься успіх у обраній сфері.

Аркан «Маг» – карта лідерства та винахідливості. По цій карті Водолії зможуть зайняти свою нішу, якщо використовуватимуть свої навички, а також шукатимуть нові шляхи розвитку. Шлях не буде тернистим, якщо не покладатися на лише удачу і підключати таланти.

Риби

Оптимістичний тиждень розпочнеться з картки «Сила». Риби зможуть здобути щастя, якщо почнуть покладатися на набуті раніше навички. Наполегливість та чесність неминуче приведуть до нових успіхів.

По карті “Верховна жриця” Рибам не можна бути неуважними. Прихований сенс того, що відбувається вдасться зрозуміти, якщо помічати деталі, а також покластися на розвинену інтуїцію.

Аркан «Мир» говорить про сприятливий час, не затьмарений проблемами та перешкодами. По цій карті Риби зможуть досягти потрібних цілей, якщо не згортатимуть зі шляху і покладатимуться на авось.

You cannot copy content of this page