fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 грудня: завершити 2021 рік успішно та поставити крапку у намічених справах буде легше, якщо знати заздалегідь про те, як розвиватимуться події

Овен

Тиждень починається з карти «Імператор», яка обіцяє Овнам добрі стосунки в колективі та можливість заробити відмінну репутацію. Уміння приймати мудрі рішення та працювати в команді допоможе завоювати довіру та залучити фінансову удачу.

“Закохані” в розкладі – карта вибору, зробивши який, Овни не зможуть нічого змінити. Порада Аркану — не поспішати з рішенням, доки ситуація не проясниться і вибір не стане очевидним.

По карті «Вежа» настає час попрощатися з колишнім світоглядом, відмовитися від застарілих ідей і подивитися правді у вічі. Напередодні Нового року Овнам важливо змінитись внутрішньо, щоб залучити позитивні зміни.

Телець

Аркан «Ієрофант» закликає Тельців мудро розпоряджатися знаннями та переймати досвід старшого покоління. Карта обіцяє наставника, який допоможе впоратися з труднощами та знайти потрібні знання.

Аркан «Вежа» закликає Тельців залишити погані звички у році, що минає, щоб вони не заважали залученню щастя. По цій карті важливо зосередитися на своєму благополуччі і позбавитися всього, що уповільнює просування до успіхів.

По карті «Сила» Тельці зможуть діяти рішуче та не сумніватися у своєму успіху. Спрямовуючи енергію в русло вирішення важливих питань, Тельці зможуть досягти нових вершин та завоювати популярність.

Близнюки

Аркан «Колесо удачі» віщує різкі зміни в житті. Близнюкам важливо зосередитися на тому, що відбувається, але не робити рішучих дій доти, доки ситуація не проясниться.

Карта «Дурень» вторить першому Аркану розкладу, закликаючи Близнюків не поспішати. Рішення потрібно приймати з холодною головою, не довіряючи емоційним поривам і не слухаючи порад із боку.

Карта Сонце вказує на завершення проблем. Аркан обіцяє успіх і процвітання, а отже, можна сміливо займатися серйозними справами, приймати відповідальні рішення та насолоджуватися тим, що все під контролем.

Рак

Аркан “Диявол” відкриває тиждень, закликаючи Раків відмовитися від потурання шкідливим звичкам. По цій карті випробування на міцність потрібно пройти з гідністю, щоб не спричинити неприємності.

За картою «Верховна жриця» Раки можуть довіритись своїй інтуїції та внутрішньому голосу. Карта обіцяє успіх у тому випадку, якщо не поспішати та вдумливо аналізувати ситуацію, приймаючи зважені рішення.

Карта «Зірка» вказує на благополучні зміни. Тому по Аркану Раки можуть сміливо займатися запланованими справами і не боятися неприємностей. Головне — не звертати з обраного шляху.

Лев

Аркан «Мир» говорить про відсутність проблем та неприємностей. По цій карті Леви можуть спокійно займатися своїми справами і не перейматися їхнім результатом. Порада картки – вірити в краще і не потурати слабкості.

По карті «Колесо фортуни» події розвиватимуться стрімко, і Левам важливо пам’ятати про те, що необдумані дії можуть посилити ситуацію, що склалася. Аркан закликає не поспішати та оцінити обстановку, щоб прийняти вірні рішення та залучити удачу.

Наприкінці тижня по карті «Поміркованість» Леви зможуть здобути щастя та виконати необхідні справи, якщо не будуть відволікатися та піддаватися бажанню схитрувати. За цією картою чесність і відсутність поспіху допоможуть здобути успіх.

Діва

Аркан «Правосуддя» закликає Дів бути чесними та уважними. По цій карті будь-яка дія відіб’ється в майбутньому, і якщо були допущені недоліки, то Діва має працювати над помилками.

Аркан «Сонце» говорить про сприятливий час, коли у Дів не буде перешкод на шляху до поставлених завдань. Карта обіцяє перемогу в будь-яких починаннях і завершення фінансових труднощів, якщо докласти зусиль і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

«Вежа» у розкладі – карта, яка вказує на необхідність змін. Дівам настав час відмовитися від застарілих планів і змінити світогляд, щоб не зупинятися в розвитку. Карта закликає чинити чесно.

Терези

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, закликаючи Терезів бути обережними та обачними. Розумна обережність допоможе обминути неприємності і не потрапити під вплив маніпуляторів.

«Суд» у розкладі – карта щасливої ​​розв’язки. По ній Терези зможуть звільнитися від турбот та проблем, відстояти свою думку та поставити на місце тих, хто намагається ними маніпулювати. Карта обіцяє успіх, якщо діяти чесно.

По карті «Колесо фортуни» Терезів наприкінці тижня чекають несподівані події та звістки. Порада картки – не робити рішучих дій доти, доки ситуація не проясниться. Така тактика убереже від помилок і допоможе ухвалити правильні рішення.

Скорпіон

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, і по ньому Скорпіони зможуть зайнятися будь-якими важливими справами. Карта вказує на час, коли доля прихильна, отже, не можна зволікати і боятися зробити перший крок.

Аркан «Мир» говорить про завершення труднощів та можливості вирішити розбіжності з близькими людьми. По цій карті Скорпіонам важливо спиратися на найкращі риси характеру, щоб залучити щастя.

Аркан «Суд» закликає Скорпіонів до рішучих дій. По цій карті наприкінці тижня можна братися за складні справи, щоб завершити їх вчасно, а також відстоювати свою думку та звільнятися від будь-яких токсичних прив’язок.

Стрілець

Аркан «Правосуддя» закликає Стрільців бути чесними та відмовитися від сумнівних засобів для досягнення нових успіхів. У цьому випадку нагорода не забариться, а життя зміниться на краще.

Аркан «Закохані» вказує на період, коли Стрільцям належить ухвалити рішення, і діяти потрібно самостійно. Вибір подальшого шляху має бути свідомим, щоб у майбутньому не довелося шкодувати про свою поспішність.

Аркан «Дурень» у розкладі — карта, що закликає Стрільців не втрачати пильності. Безтурботність, що здається, може відразу змінитися необхідністю діяти активно, і Стрільці повинні бути готові.

Козеріг

По карті «Поміркованість» Козерогам важливо знати міру у всьому: у харчуванні, спілкуванні, покупках. Це пов’язано з тим, що Козеріг може не розрахувати сил і потрапити в неприємну ситуацію, яка вимагатиме серйозної роботи над досконалими помилками.

Аркан «Правосуддя» закликає Козерогів бути чесними, порядними та неупередженими, щоб залучити до життя позитивні зміни. За цією картою залучити успіх буде нескладно, якщо не потурати слабкостям і не намагатись перехитрити долю.

“Сила” в розкладі – карта, що закликає Козерогів не зволікати. Тому Аркану перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо займатися запланованими справами і не відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні.

Водолій

По карті «Повішений» Водоліям важливо бути напоготові. Деякі справи доведеться поставити на паузу, і щоб не гаяти часу, Водоліям важливо переключити свою увагу на інші обов’язки.

По карті «Зірка» Водоліїв чекає сприятливий час, коли можна займатися тим, що важливо, і не боятися помилок. Порада карти – налаштуватися на оптимізм і довіряти своїм передчуттям, щоб залучити щастя.

Карта «Сонце» є одним із найпозитивніших Арканів, і Водоліїв чекають позитивні зміни. На цій карті можна сміливо займатися серйозними проектами, а також розібратися з фінансовими труднощами.

Риби

Карта «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Риб не зволікати. Згідно Аркану рішучий ривок допоможе завершити необхідні справи, залучити в життя благополучні зміни і звільнитися від турбот.

Аркан “Закохані” закликає Риб зосередитися, щоб зробити правильний вибір. Карта говорить про те, що зміни вже на порозі, і для того, щоб вони були на краще, важливо прислухатися до себе.

По карті «Вежа» на Риб чекають серйозні зміни. Аркан вказує на те, що життя змінюється, і для успішного майбутнього важливо відмовитись від старих планів, слухати себе та не піддаватися на провокації.

You cannot copy content of this page