fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 липня: знайдіть підказки і попередження саме для себе

Прогнози карт Таро славляться своєю точністю, тому не поспішайте з тлумаченням старших Арканів. У них містяться не тільки підказки, але і попередження, завдяки яким вийде скласти план дій на прийдешній тиждень і з легкістю обійти неприємності. Зіставивши тлумачення Арканів з тим, що відбувається в житті, буде простіше орієнтуватися в подіях і залучати в життя важливі зміни.

Овен

Друга половина липня для Овнів почнеться з карти «Помірність», значення якої – набуття балансу і золотої середини. Головна порада карти для Овнів – не поспішати і знайти рівновагу, щоб виключити помилки і створення зайвих проблем на шляху до мети або мрії.

Аркан «Пустельник» символізує період, коли Овнам важливо зосередитися на собі і розібратися в нагальних питаннях. З цього Аркану тимчасова ізоляція від зовнішнього світу піде на користь, і Овни зможуть безпомилково знайти вірний шлях.

Карта «Зірка» говорить про приємні перспективи: Овни в кінці тижня зможуть зробити останні кроки назустріч заповітному бажанню або поставленій меті. За цією карткою перешкод на шляху немає, а значить, не варто зволікати з втіленням в життя найсміливіших ідей.

Телець

По карті «Імператриця» Тельці відчують творчий підйом, і це дозволить їм реалізувати свої мрії. Аркан говорить про успіх, але не про миттєвий, а значить Тельцям знадобиться витримка і вміння досягати поставлених цілей.

Карта «Колісниця» обіцяє Тельцям активну середину тижня, коли буде просто вирішувати складні питання і без зусиль переступати через неприємності. Аркан говорить про відповідальність, завдяки якій Тельці зможуть пройти весь шлях до кінця і отримати нагороду.

Аркан «Смерть» в розкладі на кінець тижня – карта, яка вказує на завершення чергового життєвого етапу. З цього Аркану Тельцям доведеться попрощатися з тим, що більше не має значення для майбутнього і лише гальмує розвиток.

Близнюки

Карта «Мир» говорить Близнюкам про те, що черговий тиждень липня розпочнеться з набуття того, що було давньою метою. З цього Аркану мрії збуваються, а сумніви залишаються в минулому. Близнюкам не варто хвилюватися – життя налагоджується, і в ньому не залишається місця для розчарувань.

По карті «Місяць» Близнюки зіткнуться з людьми, які можуть становити небезпеку, а значить, з середи потрібно бути пильними і не присвячувати нікого в свої плани. Захиститися від недоброзичливців допоможе й інтуїція, якій варто довіряти.

Аркан «Закохані» вказує на важливість вибору подальшого шляху. У вихідні дні Близнюки встануть на роздоріжжі, і щоб знайти вірну дорогу, їм доведеться прислухатися до себе.

Рак

По карті «Колісниця» Раки зможуть зробити прорив як в діловому середовищі, так і в справах, що стосуються особистого життя. Аркан говорить про готовність включитися в боротьбу і залучити в життя необхідні зміни.

Аркан «Імператриця» говорить про зміни на краще. Раки зможуть знайти шлях до процвітання і не поспішаючи завершити всі важливі справи. Також карта говорить про період розквіту особистого життя, а значить, цей липневий тиждень відмінно підходить для залучення в життя любові.

По карті «Сонце» Раків чекає прекрасне завершення тижня, коли немає перешкод на шляху до щастя. Аркан обіцяє процвітання і виконання заповітних бажань, період, коли можна братися за нові проекти і швидко ставати на ноги, починаючи нові справи.

Лев

Аркан «Пустельник» говорить про пошуки самотності. Левам по цій карті на початку тижня варто на час відсторонитися від справ, щоб знайти відповіді на нагальні питання, побути наодинці з собою і відновити запас життєвих сил.

Карта «Смерть» означає завершення, і по ній Левам належить розлучитися з частиною справ, які більше ніяк не змінять життя. Залишати за спиною минуле простіше, якщо вибрати для себе нову мету.

«Помірність» в розкладі – карта, яка застерігає Левів. По ній не можна поспішати, щоб не випустити з уваги важливі деталі. Халатність може завести Левів в глухий кут і нашкодити планам.

Діва

Аркан «Правосуддя» відкриває тиждень і обіцяє Дівам відновлення справедливості. За цією карткою Діви зможуть впоратися з наклепом і відновити своє чесне ім’я, звільнившись від тих, хто негативно впливає на життя .

По карті «Ієрофант» з’являється можливість почати нову справу, яка дійсно змінить життя на краще. Дівам залишається лише грамотно розставити пріоритети і не боятися тимчасових труднощів.

По карті «Дурень» Дівам не можна втрачати пильності. Удавана безтурботність може притупити увагу, і Діви ризикують зайти в глухий кут. Порада Аркана – не перекладати відповідальність і уважно ставитися до виконання своїх обов’язків.

Терези

Аркан «Сонце» позначає життєлюбність і прагнення до нових вершин. По ньому Терези на початку тижня зможуть взятися за нові справи і з легкістю подолати будь-які складнощі. Порада карти – не втрачати часу і втілити в життя сміливі мрії.

Карта «Ієрофант» в розкладі говорить про те, що Терезам потрібно розставити пріоритети, щоб не присвячувати час безглуздим речам, які віднімають час. За цією карткою в житті відбуваються зміни, і можна знайти наставника в особі незнайомої людини.

Карта «Колесо фортуни» обіцяє Терезам несподіваний поворот справ, коли поспішати з висновками не можна. Аркан говорить про те, що потрібен час, щоб зрозуміти причину подій і не поспішаючи знайти вихід з ситуації, що склалася.

Скорпіон

Карта «Смерть» в розкладі для Скорпіонів не обіцяє нічого небезпечного. З цього Аркану з’являється можливість поставити крапку в справах і почати новий життєвий етап. Позбувшись від усього, що гнітить і не дає розвиватися, Скорпіони зможуть почати щось нове і цікаве.

По карті «Суд» Скорпіони зможуть звільнитися від турбот або проблем, а також припинити спілкування з тими людьми, що мають поганий вплив. «Суд» – це позбавлення від всього, що заважає і не сприяє розвитку особистості.

Аркан «Сила» говорить про оптимізм і готовність до боротьби за своє благополуччя. За цією карткою в кінці тижня Скорпіони зможуть досягти поставленої мети, зірвати куш і залучити в життя позитивні зміни.

Стрілець

Карта «Колесо фортуни» обіцяє Стрільцям непередбачені обставини, які можна використовувати з користю для себе. Порада Аркана – не поспішати з висновками, щоб не помилитися і відкрити двері, що ведуть до благополучного життя.

«Повішений» в розкладі – карта, що попереджає Стрільців про тимчасове припинення справ. З цього Аркану справи сповільнюються, і з’являється можливість провести роботу над помилками, виправити неточності і поставити крапку в складних питаннях.

Аркан «Смерть» обіцяє перехідний період, коли Стрільцям важливо провести межу між минулим і сьогоденням. За цією карткою важливо залишити за спиною все, що віджило, порвати токсичні зв’язки і перестати залежати від сторонніх людей.

Козеріг

Аркан «Маг» обіцяє Козерогам відмінний час, коли можна сміливо братися за нові проекти і не боятися оступитися. За цією карткою на початку тижні не буде перешкод, а значить, потрібно використовувати надані долею можливості по повній.

Карта «Зірка» вказує Козерогам на приємні перспективи і вільний шлях, по якому можна без зусиль прийти до поставленої мети і отримати винагороду. Козерогам знадобиться витримка, щоб досягти потрібних результатів.

«Суд» в розкладі – карта, що обіцяє позбавлення від труднощів. По ній Козероги зможуть відновити репутацію і викрити своїх кривдників. Чесність і вміння контролювати емоції дозволять швидко впоратися з проблемами, що виникають.

Водолій

Аркан «Сонце» обіцяє Водоліям відмінний початок тижня, коли вони зможуть сміливо починати нові проекти. За цією карткою перешкод на шляху немає, а значить, потрібно мобілізувати сили, щоб закласти фундамент майбутніх перемог.

Аркан «Колісниця» свідчить про те, що будь-які труднощі вирішаться швидко, якщо Водолії не будуть зволікати і відкладати вирішення важливих питань на потім. Аркан обіцяє кар’єрне зростання і фінансове благополуччя, а значить, кінець липня буде перспективним.

Аркан «Імператор» вказує на логіку і владу, розпорядитися якими Водоліям потрібно з властивою їм чесністю. Карта обіцяє просування по кар’єрі і підкорення нових вершин, але для цього важливо вміти працювати в колективі.

Риби

По карті «Сонце» Риби можуть бути впевнені в своїй правоті і в тому, що вибрали вірний шлях. На початку тижня активність і позитивний настрій допоможуть обійти стороною неприємності і заздрісників.

По карті «Верховна жриця» Рибам не можна ігнорувати інтуїцію. Внутрішній голос допоможе впоратися з виникаючими питаннями, а передчуття не дадуть оступитися і потрапити в незручну ситуацію.

«Суд» в розкладі – карта звільнення. Риби зможуть залишити позаду турботи і проблеми, вирішити важливі питання і знайти в собі сили для підкорення нових вершин. Порада Аркану – не зволікати і з вдячністю приймати подарунки долі.

Позначки:
facebook