Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 вересня: дізнайтеся про події прийдешнього тижня, щоб з легкістю втілити в життя сміливі мрії і досягти нових успіхів

Щотижневий прогноз, виконаний за допомогою карт Таро, дає можливість заздалегідь скласти план дій і залучити в життя позитивні події. Знаки Зодіаку зможуть дізнатися про події прийдешнього тижня, щоб з легкістю втілити в життя сміливі мрії і досягти нових успіхів.

Овен

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, вказуючи Овнам на необхідність зосередитися на справах і не поспішати. Знаки долі допоможуть вибрати правильний шлях у разі сумнівів, тому важливо задіяти інтуїцію і не ігнорувати внутрішній голос.

В середині тижня Овни зможуть зробити ривок, щоб досягти поставленої мети. Аркан «Колісниця» говорить про необхідні знання і вміння, які допоможуть здійснити задумане в короткий термін.

Карта «Суд» закриває тиждень, закликаючи Овнів діяти чесно, неупереджено і непідкупно. Така поведінка допоможе залишити за спиною не тільки конкурентів, а й заздрісників, здатних на підлість. Справедливість буде відновлена, якщо Овни будуть спиратися на свої кращі риси.

Телець

Аркан «Мир» вказує Тельцям на відмінний початок тижня. За цією карткою будь-які проблеми будуть вирішені, якщо налаштуватися на перемогу і залучати позитивні думки. Аркан вказує на завершення труднощів, а значить, Тельці можуть не переживати за своє майбутнє.

Аркан «Дурень» символізує нові можливості і Тельцям не можна відмовлятися від привабливих пропозицій. Порада картки – не ставитися халатно до своїх обов’язків і бути уважними, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Смерть» говорить про те, що черговий життєвий етап закономірно добігає кінця. Тельцям залишається лише поставити крапку в поточній справі, а потім перевернути сторінку, щоб почати щось нове і цікаве.

Близнюки

«Маг» в розкладі для Близнюків – карта лідерства та винахідливості. Порада Аркану – не зволікати зі сміливими ідеями, які на початку тижня отримають додатковий імпульс. Близнюки зможуть завоювати відмінну репутацію, якщо не побояться відповідальності й активності.

По карті «Верховна жриця» Близнюкам важливо вірити не тільки тому, що вони бачать, але і своїм передчуттям. Завдяки інтуїції вийде знайти вихід зі скрутного становища, а також вчасно вступити в гру і зірвати куш. Головне – не поспішати.

По карті «Місяць» Близнюкам треба буде пройти випробування. Аркан вказує на можливі проблеми, пов’язані з недоброзичливцями, і Близнюкам важливо бути стійкими, щоб не піддаватися на їх провокації.

Рак

Аркан «Мир» вказує на перемогу над слабкостями, а значить, Раки на початку тижня зможуть знайти вірний шлях до успіху і залишити за спиною сумніви і тривоги. Внутрішня рівновага і позитивний настрій допоможуть швидко прийти до довгоочікуваної мети.

Карта «Закохані» символізує вибір, навіть якщо мова не йде про любовні стосунки. Ракам належить пожертвувати малим, щоб отримати нагороду і можливість розвиватися в обраному напрямку.

По карті «Вежа» Ракам належить попрощатися з ілюзіями і будівництвом повітряних замків. Реальність диктує свої правила, і їм потрібно підкоритися, щоб знайти щастя і процвітання.

Лев

«Сила» в розкладі для Левів – карта перемоги і мужності. По ній Левам належить почати тиждень активно, розвивати свої таланти, а також не відмовлятися від отримання нових знань, щоб досягти успіху.

По карті «Правосуддя» Леви можуть об’єктивно оцінити обстановку і зробити вірні висновки. Порада Аркану – діяти чесно і не поспішати, якщо ситуація здається неоднозначною. Від вибору шляху буде залежати майбутнє.

Карта «Закохані» вказує на необхідність вдумливої ​​роботи. Леви встануть перед вибором, і щоб він був правильним, важливо враховувати кожну деталь, покладатися на себе і не перекладати відповідальність на інших.

Діва

Аркан «Колісниця» закликає Дів почати тиждень активно і залучати позитивні думки. За цією карткою перешкод для розвитку немає, а значить, діяти потрібно рішуче, але не забуваючи про відповідальність.

По карті «Пустельник» Діви зможуть на час усамітнитися, вирішити що тягнуться з минулого питання і звільнитися від них, щоб почати шлях до нових вершин. Аркан закликає залишитися наодинці з собою, щоб відновити сили і чи не піти на поводу маніпуляторів.

«Суд» в розкладі – карта тріумфу і довгоочікуваної перемоги. З цього Аркану важливо розуміти, що чесність і непідкупність допоможуть швидко прийти до успіху, а спроби схитрувати залучать непотрібні клопоти і проблеми.

Терези

Аркан «Диявол» вказує Терезам на ризик оступитися. З цього Аркану не можна йти на поводу у примх і поганих звичок, які заведуть у глухий кут. Терези повинні бути зібраними і уважними, щоб пройти випробування з честю.

Аркан «Мир» символізує досягнення мети. За цією карткою Терези зможуть насолодитися перемогою, набути впевненості в завтрашньому дні, а також вирішити тимчасові труднощі, якщо прислухаються до внутрішнього голосу.

Аркан «Місяць» знову вказує на перешкоди, які Терези зможуть подолати, якщо будуть уважні до того, що відбувається. Не блукати в сутінках і знайти вихід з положення, що склалося можна повчиться, якщо довіряти фактам, а не чутками.

Скорпіон

Аркан «Зірка» – одна з найбільш позитивних карт колоди. Скорпіонам ця карта обіцяє процвітання, якщо не звертати з обраного шляху і не поспішати з активними діями, якщо є сумніви.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо залишатися дуже пильними. Дотримання правил і увагу до подій допоможуть не помилитися в кроці від перемоги і залишити заздрісників ні з чим.

Аркан «Місяць» говорить про приховані небезпеки, які будуть чекати тих, хто недбало ставиться до своїх обов’язків. Скорпіонам важливо довіряти собі і своїм передчуттям, а також не вплутуватися в авантюри, щоб не накликати на себе проблем.

Стрілець

«Дурень» в розкладі на початок тижня – карта, яка вказує на необхідність залишатися зібраними. Навіть якщо справи йдуть без затримок, Стрільцям не можна втрачати пильність. Халатність може стати причиною промахів і фінансових проблем.

Аркан «Диявол» вказує на спокуси, потурання яким не приведе Стрільців ні до чого позитивного. За цією карткою важливо вірити в свої сили і залишатися непідкупними, щоб залучити в життя позитивні зміни.

Карта «Сила» говорить про довгоочікуване звільнення від проблем. Аркан обіцяє розвиток, а значить, Стрільці зможуть активно працювати над створенням успішного майбутнього і отримати винагороду за свою працю.

Козеріг

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, і з цього Аркану Козероги зможуть насолодитися прекрасними взаєминами з близькими, знайти точки дотику з оточенням і без зусиль знайти шлях до процвітання.

В середині тижня по карті «Закохані» Козерогам належить ухвалити важливе рішення, яке змінить їхнє життя на краще. Самостійність і уміння прислухатися до своїх потреб допоможуть не помилитися з вибором.

Карта «Сонце» вказує на тріумф. З цього Аркану проблеми і негаразди йдуть, змінюючись відмінним настроєм і винагородою. Козероги зможуть розділити свої успіхи з близькими, а також почати щось нове і цікаве.

Водолій

Аркан «Колесо фортуни» відкриває тиждень, вказуючи Водоліям на події, які неможливо контролювати. Доля розставить все по місцях, а значить, робити активних дій не варто, поки не стане зрозумілий сенс того, що відбувається.

Карта «Пустельник» говорить про необхідність віддалитися від шуму і суєти, щоб оцінити своє становище, звіритися з внутрішнім голосом і розставити крапки у відкритих питаннях. Водоліям варто взяти паузу, щоб визначитися з подальшими цілями і розставити пріоритети.

Карта «Вежа» говорить про крах ілюзій, а значить, Водоліям доведеться подивитися правді в очі і знайти новий шлях. Колишні ідеї більше не актуальні, і їх потрібно замінити новими цілями, досягнення яких приведе до благополучного життя.

Риби

Аркан «Місяць» вказує Рибам на можливі проблеми через заздрісників або таємних ворогів. Уникнути проблем вийде, якщо не поспішати і звірятися з внутрішнім голосом. Інтуїція допоможе обійти проблеми стороною.

Аркан «Сонце» говорить про перемогу. Риби зможуть набути впевненості, залишити за спиною сумніви і страхи, якщо повірять в себе і навчаться бути самостійними. З цього Аркану перешкод немає, а значить, можна сміливо йти назустріч своїй мрії.

Аркан «Пустельник» закликає Риб провести вихідні в розміреному режимі, побути наодинці з собою, щоб визначитися з новими цілями, розставити пріоритети і відновити енергію, витрачену на робочому тижні.