fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 грудня: Передноворічна суєта здатна не кращим чином позначитися на справах, тому так важливо заздалегідь знати про те, які події можуть відбутися. Підказки таро допоможуть знакам Зодіаку зібратися з силами і завершити 2020 рік на хвилі успіху

Передостанній тиждень грудня буде сповнений подіями, і тарологи рекомендують заздалегідь дізнатися про те, до чого варто підготуватися. Поради старших Арканів дозволять представникам знаків Зодіаку охопити картину того, що відбувається, щоб прийняти правильні рішення і не завітати в глухий кут.

Овен

По карті «Пустельник» Овнам не варто кидатися з головою в роботу або стосунки. Карта вказує на період, коли важливо зупинитися і поміркувати, скорегувати плани і набратися сил перед ривком назустріч щасливого життя.

«Дурень» в розкладі – карта змін. По ній Овни зможуть почати все з чистого аркуша, залишивши гнітюче минуле за спиною. Порада карти – не відмовлятися від змін, які приготувала доля, адже в житті все відбувається вчасно.

Аркан «Суд» обіцяє Овнам звільнення. За цією карткою виходить впоратися зі складною ситуацією, відновити справедливість і звільнитися від усього, що заважає руху вперед і залученню позитивних змін.

Телець

Аркан «Колісниця» закликає Тельців не зволікати і не боятися оступитися. Карта винахідливості і активності віщує добрий початок тижня, коли сил в надлишку, і їх потрібно направити в русло вирішення нагальних питань.

Карта «Закохані» має на увазі вибір, і для Тельців настає новий етап життя, до якого потрібно поставитися серйозно. Скасувати рішення не вийде, а значить, час прислухатися до своєї інтуїції.

«Пустельник» в розкладі символізує тимчасову неможливість продовжувати розпочату справу. За цією карткою Тельцям важливо розібратися в ситуації, виконати роботу над помилками, якщо це необхідно, або на час переключити увагу на інші завдання.

Близнюки

«Пустельник» в розкладі на початок тижня вказує Близнюкам на час, коли важливо залишитися наодинці з собою. Таку паузу важливо заповнити відновленням енергії, роботою над помилками або плануванням, щоб з упевненістю зробити крок у світле майбутнє.

По карті «Верховна жриця» важливо усвідомлювати свої цілі, щоб впевнено рухатися вперед. В іншому випадку краще почекати, щоб зрозуміти, що відбувається, і які саме дії приведуть до успіху. Важливою буде і увагу до інтуїції – передчуття допоможуть уникнути казусів.

Аркан «Маг» вказує на можливість контролювати обставини і вибирати будь-які напрямки для розвитку. Близнюки за цією карткою повинні бути наполегливими і винахідливими, щоб не упускати вигоди.

Рак

Аркан «Помірність» закликає Раків відмовитися від поспіху і почати тиждень зі знайомих справ. За цією карткою важливо усвідомлювати відповідальність і не переоцінювати свої сили, щоб в кінці року не стикатися з помилками і не витрачати час на їх усунення на шкоду основній роботі.

Карта «Сила» відкриває період, коли не можна зволікати, сумніватися і відступати. З цього Аркану Раки зможуть зробити ривок, звільнитися від сковували обставин і отримати довгоочікуване винагороду.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає провести вихідні в спокійному режимі. Для Раків це буде час неспішного планування, відновлення сил і енергії, відпочинку після активної роботи.

Лев

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, і по цій карті Леви зможуть піднятися по кар’єрних сходах, заслужити повагу оточуючих і збільшити фінансові потоки. Порада карти – діяти чесно і відмовитися від поверхневих суджень.

По карті «Сила» Леви зможуть попрощатися з неприємностями і розірвати порочне коло проблем, якщо перестануть озиратися назад. Досвід, навіть сумний, важливо використовувати собі на благо і продовжувати рух вперед.

«Смерть» в розкладі – карта, яка закликає Левів поставити крапку і почати щось нове. Цей Аркан говорить про те, що в життя потрібно пускати зміни, не зациклюючись на застарілих ідеях, які заважають розвитку.

Діва

Аркан «Ієрофант» обіцяє Дівам спокійний початок тижня, коли можна не сумніватися в своїх силах. За цією карткою можлива допомога з боку покровителя, який у важку хвилину протягне вам руку.

Аркан «Помірність» вказує на успіх, але не найближчим часом. За цією карткою справи рухаються не так швидко, як хотілося б, але при такому розкладі буде складно допустити помилки, які стануть перешкоджати просуванню до мети.

По карті «Сила» Дів чекають випробування, які важливо пройти з честю. Активність і відповідальність допоможуть без зусиль подолати труднощі на шляху до щасливого життя та отримати гідну винагороду.

Терези

По карті «Ієрофант» Терезів чекають нові знайомства, від яких не варто відмовлятися. Серед нового кола спілкування можуть виявитися люди, здатні допомогти у вирішенні складних питань.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Терезів відмовитися від поспіху. З цього Аркану шлях до мети буде безпечним, якщо вчасно помічати зміни і обходити стороною сумнівні пропозиції.

Карта «Мир» обіцяє дозвіл труднощів і знаходження щастя. Аркан обіцяє Терезам відмінне завершення грудневого тижня, коли все встає на свої місця, сварки припиняються, а перешкоди на шляху до щасливого життя залишаються позаду.

Скорпіон

Аркан «Суд» закликає Скорпіонів зібратися з силами і зробити заключний ривок. Карта описує ситуацію, коли відбувається звільнення від усього, що заважає розвитку, і Скорпіони зможуть залучити позитивні зміни, якщо не будуть зволікати.

Карта «Імператор» символізує розвиток і кар’єрне зростання, і по ній Скорпіонам важливо зарекомендувати себе з кращого боку, щоб підвищити свою значимість і авторитет. Мудрі рішення і відмова від поверхневих суджень допоможуть впоратися з будь-якими завданнями.

«Зірка» в розкладі – карта, по якій Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Аркан закликає відмовитися від обману і поспіху, щоб не привертати до життя неприємностей.

Стрілець

Аркан «Маг» відкриває тиждень і обіцяє Стрільцям прекрасний час для того, щоб використовувати отримані раніше навички і знайти твердий грунт під ногами. Порада карти – не забувати про відповідальність, щоб виключити промахи.

По карті «Мир» Стрільці зможуть налагодити відносини з близькими і діловими партнерами, зарити сокиру війни і знайти гармонію всередині себе. Цей Аркан говорить про припинення чорної смуги, а значить, проблеми з життя підуть.

«Закохані» в розкладі – карта вибору, по якій Стрільцям належить прийняти серйозне рішення. Скасувати його не вийде, тому поспішати не варто: важливо зважити плюси і мінуси, щоб не залишитися біля розбитого корита.

Козеріг

Аркан «Сила» вказує Козерогам на сприятливі зміни, але для цього доведеться пройти шляхом випробувань. Перевірка на міцність на початку тижня не повинна лякати, адже справляючись з труднощами, кожен тренує власну витривалість. Надалі навички допоможуть без зусиль справлятися з перешкодами на шляху до щастя.

«Мир» в розкладі – карта отримання стабільності. По ній Козероги можуть бути впевнені в тому, що розпочаті справи принесуть не лише прибуток, а й задоволення. Аркан символізує період, коли неприємності залишаються в минулому.

Аркан «Зірка» вважається одним з ангелів-хранителів, які оберігають від будь-яких негараздів. За цією карткою Козероги можуть бути впевнені в тому, що справи будуть вирішені, а попереду чекає нагорода. Важливо лише не змінювати планів і не піддаватися на провокації.

Водолій

Карта «Повішений» закликає Водоліїв готуватися до змін у житті. З цього Аркану настає пора залишити за спиною все старе і звернутися до нового. Не виключено, що карта віщує перехід на нову роботу.

По карті «Пустельник» Водоліям не варто поспішати. Аркан закликає взяти паузу, щоб поміркувати, спланувати подальшу діяльність і вже з готовим планом продовжити шлях до благополучного життя.

Аркан «Диявол» закликає Водоліїв до обережності і обачності. За цією карткою Водоліїв чекають випробування, які важливо пройти чесно і без обману, щоб уникнути неприємностей.

Риби

Аркан «Смерть» обіцяє Рибам зміни, які вже готові увірватися в життя. За цією карткою зволікати не має сенсу – час залишити минуле за спиною, щоб не упускати нових можливостей і перспектив.

По карті «Імператор» настає період, коли важливо проявити кращі риси характеру і не боятися відповідальності. За цією карткою Риби зможуть довести свою значимість в діловому середовищі і претендувати на хорошу посаду.

Карта «Імператриця» обіцяє успішний результат розпочатих справ, і Риби можуть спокійно йти обраним шляхом, без поспіху і тривоги. Також карта вказує на позитивні зміни в особистому житті.

You cannot copy content of this page