Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 вересня: Розклади карт Таро на прийдешній тиждень вересня стануть відмінною підмогою для тих, хто не звик програвати

Кожен розклад старших Арканов унікальний. Завдяки картам Таро представники знаків Зодіаку можуть підготуватися до чергового тижня вересня. Тарологи рекомендують уважно розглянути карти, щоб зрозуміти застереження і зіставити їх з подіями з життя. Увага до деталей і аналіз карт дозволить кожному знайти шлях до успіху і не стати заручником непередбачених обставин.

Овен

По карті «Ієрофант» Овнам варто присвятити час тільки тим справам, які важливі в даний момент, щоб змінити життя на краще. Уміння планувати і розподіляти час допоможе Овнам швидко прийти до мети.

«Сила» в розкладі – карта оптимізму і готовності до боротьби. По ній Овни зможуть подолати труднощі і впоратися з будь-якими справами. Порада Аркана – не зволікати, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

Аркан «Суд» закликає Овнів зібратися з силами, щоб поставити крапку в складному питанні або справі. За цією карткою перешкоди долаються легко, якщо немає сумнівів в своїх силах і залежності від чужої думки.

Телець

По карті «Місяць» Тельців чекає напружений початок тижня. З цього Аркану важливо слухати своє серце і не гнатися за ілюзіями, інакше дорогоцінний час буде втрачено. Також карта говорить про мужність, яка допоможе Тельцям подолати надумані страхи.

Карта «Помірність» закликає Тельців до обережності. З цього Аркану події розвиваються в позитивний бік, проте поспіх може стати причиною затримок і помилок, через які шлях до успіху стане в рази довше.

Аркан «Вежа» завершує тиждень, і по ньому Тельці зможуть попрощатися з тими стереотипами, що заважали розвитку. Карта обіцяє приємні перспективи і зміни на краще, якщо Тельцям вдасться попрощатися з ілюзіями і самообманом.

Близнюки

«Маг» є картою лідерства та наполегливості. З цього Аркану переможуть ті, хто налаштований на успіх і не боїться труднощів. Порада карти – виконувати роботу чесно і вчасно, щоб в кінці тижня насолоджуватися заслуженою нагородою.

«Імператор» в розкладі – карта, яка закликає Близнюків зібратися з силами і вийти з тіні більш успішного оточення. Винахідливість і вміння працювати в команді дозволять заробити відмінну репутацію і почати кар’єрний ріст.

Карта «Місяць» закликає Близнюків подивитися в очі своїм страхам і побоюванням. Більшість з проблем насправді не варті переживань, і вирішити їх можна відразу, зібравшись з силами.

Рак

Аркан «Маг» вказує Ракам на можливість досягти успіху в діловому середовищі, якщо проявити винахідливість і прийматися за втілення в життя сміливих ідей. Новаторські рішення і використання вроджених талантів допоможуть без зусиль досягти бажаного.

Карта «Ієрофант» говорить Ракам про необхідність виконувати лише ті справи, які приведуть до успіху. З цього Аркану вміння правильно розставляти пріоритети дозволить представникам Знака швидко прийти до перемоги.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає до стійкості. Сила волі і вміння настояти на своєму допоможуть Ракам без зусиль впоратися з будь-якими труднощами і не стати жертвами маніпуляторів. Чесність і відповідальність дозволять обійти неприємності стороною.

Лев

Карта «Правосуддя» говорить Левам про те, що за вчинки завжди потрібно відповідати, і тим, хто діяв чесно, покладена нагорода. З цього Аркану важливо думати про майбутнє і відмовлятися від усього поганого, щоб уникнути промахів.

Аркан «Суд» вказує на те, що в житті все відбувається закономірно. На початку тижня Леви зможуть поставити крапку в спірних питаннях, домогтися справедливості і почати новий етап життя, в якому немає місця образам і зрадам.

По карті «Імператор» Леви зможуть досягти успіхів, якщо перестануть судити упереджено і ставити себе вище оточення. Також з цього Аркану Левам буде запропонована допомога, від якої не варто відмовлятися.

Діва

Аркан «Правосуддя» закликає Дів до чесності і відповідальності. За цією карткою в житті будуть відбуватися зміни, і наскільки вони будуть позитивними, залежить від поведінки Дів в недавньому минулому.

По карті «Смерть» Дівам доведеться попрощатися з тим, що застаріло і віджило. Аркан закликає Дів залишити за спиною все те, що більше не має значення для майбутнього, і з легким серцем почати новий етап життя.

«Диявол» в розкладі – карта, що попереджає про можливу небезпеку. З цього Аркану Дівам не можна потурати своїм слабкостям, щоб не зайти в глухий кут. Чесність і вміння вчасно зупинитися дозволять обійти пастки.

Терези

Аркан «Ієрофант» говорить Терезам про процвітання, але для цього тиждень варто почати з планування, щоб виділити час для завершення важливих справ, не відволікаючись на дрібниці. За цією карткою осмислена праця приведе до заслуженої нагороди.

По карті «Правосуддя» Терезам належить розставити пріоритети, щоб відмовитися від тих справ, які можуть очорнити репутацію або відвернути від основної роботи. Внутрішня гармонія та вміння доводити справи до кінця приведуть Терезів до довгоочікуваного успіху.

Аркан «Колісниця» говорить про час, коли не можна зволікати. Карта повідомляє про сприятливі обставини, коли немає перешкод на шляху, і Терези в кінці тижня зможуть здійснити завершальний ривок, щоб досягти мети.

Скорпіон

Аркан «Закохані» відкриває тиждень, і Скорпіонам по ньому потрібно зроблено складний вибір. Карта вказує на необхідність грамотно розставити пріоритети, щоб не помилитися і в кінці шляху отримати заслужену винагороду.

По карті «Диявол» в середині тижня Скорпіони зіткнуться з випробуваннями на міцність. Карта вказує на спокуси, потурання яким заведе в глухий кут, а значить, потрібно проявити свідомість і виховувати силу волі.

В кінці тижня по карті «Сила» Скорпіони зможуть поставити крапку в складній справі, вирішити суперечки і конфлікти, а також відстояти право на власну думку. Аркан вказує на час, коли оптимізм і готовність до чесної боротьби приведуть до успіхів.

Стрілець

По карті «Смерть» Стрільцям на початку тижня потрібно попрощатися з застарілими планами та ідеями. Карта символізує неминуче закінчення чергового періоду життя, коли настає пора відпустити минуле і зайнятися чимось новим.

Карта «Верховна жриця» передбачає, що в справах на цьому тижні Стрільцям буде корисно прислухатися до інтуїції. Шосте чуття не підведе, якщо уважно поставитися до своїх передчуттів.

«Диявол» в розкладі вказує на проблеми, пов’язані з спокусами. З цього Аркану в середині тижня Стрільцям належить потренувати силу волі, щоб не звернути з наміченого шляху і досягти мети без затримок.

Козеріг

«Правосуддя» – карта, що говорить про перемогу, однак для цього Козерогам потрібно буде діяти чесно і неупереджено. Порада Аркана – відмовитися від бажання нашкодити тим, хто відчуває Козерогів на міцність. Діючи на емоціях, Козероги можуть помилитися, за які пізніше доведеться розплачуватися.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на непередбачені обставини, управляти якими вийде лише в тому випадку, якщо Козероги зможуть прийняти свою долю. Діяти всупереч не варто, адже невірні рішення приведуть в глухий кут і віддалить від нагороди.

По карті «Колісниця» в кінці тижня Терези зможуть досягти поставленої мети, якщо перестануть сумніватися в своїх силах. Аркан говорить про те, що Козероги володіють усіма необхідними навичками для перемоги.

Водолій

Карта «Колісниця» відкриває тиждень, і по ній Водолії можуть бути впевнені в тому, що впораються з наміченими справами. З цього Аркану немає перешкод, які б змогли зупинити Водоліїв на шляху до довгоочікуваної мети, однак діяти потрібно чесно, щоб виключити промахи.

«Суд» в розкладі – карта боротьби і оптимізму. По ній Водолії зможуть дозволити давні суперечки, а також поставити крапку в складних справах. Аркан обіцяє перемогу всім, хто відмовиться від руйнівних емоцій і зможе взяти почуття під контроль.

По карті «Помірність» Водоліям варто сповільнитися і не поспішати, щоб виключити неприємні промахи. З цього Аркану мета близька, але досягти її зможуть ті, хто вміє вчасно зупинитися і відмовитися від спокуси піти нечесним шляхом.

Риби

Аркан «Смерть» починає тиждень, і по ньому Рибам належить завершення чергового життєвого етапу. Карта говорить про те, що нинішній життєвий уклад готовий стати минулим і час позбавлятися від баласту, що заважає розвитку.

По карті «Правосуддя» Риб чекає закономірний розвиток подій. Аркан вказує на нагороду або осуд в залежності від того, діяли Риби чесно, або намагалися обманом досягти благополуччя.

Карта «Колесо фортуни» говорить про час, коли доля робить різкий поворот. В кінці тижня Риб чекають зміни, і для того, щоб вони були на краще, не варто їм противитися. Не виключено, що залишиться лише спостерігати, щоб вчасно здійснити ривок і поставити крапку в черговому справі.