fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 червня: придивляйтеся до подій і прислуховуйтесь до порад

Розклади карт Таро – це не тільки спосіб зазирнути в майбутнє і отримати цінні підказки, але і прекрасне тренування інтуїтивних здібностей. Кожен Аркан відкриває завісу таємниці і дає цінні уроки. Астрологи рекомендують співвіднести поради Арканів з подіями в житті, щоб точно знати про те, що очікує в найближчі сім днів.

Овен

На початку тижня, судячи по карті «Імператор», Овни зможуть досягти нових висот у діловому середовищі. Аркан говорить про мудрість і вміння грамотно розставляти пріоритети, що допоможе Овнам зайняти керівні посади і зарекомендувати себе в кращому світлі.

Аркан «Дурень» в розкладі попереджає Овнів про небезпеку. За цією карткою в середині тижня можна втрачати пильність, навіть якщо справи йдуть чудово. Недбале ставлення до роботи може стати причиною промахів і збитків.

Карта «Колесо фортуни» обіцяє Овнам позитивні зміни, а значить, не варто панікувати, якщо події будуть йти не за планом. Уміння вичікувати дозволить вчасно знайти шлях, що веде до щастя і благополуччя.

Телець

Тельцям на початку тижня по карті «Закохані» належить щось поміняти в житті. Аркан обіцяє зміни на краще, тому Тельцям не варто боятися. Залишивши за спиною сумніви і слухаючи своє серце, вийде залучити благополуччя.

«Пустельник» в розкладі – карта тимчасової зупинки. За цією карткою Тельці зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, скорегувати плани на найближчі дні і знайти спосіб змінити життя на краще.

Аркан «Диявол» говорить про сумнівні пригоди, які можуть стати руйнівними для Тельців. Згідно цієї карти, у вихідні дні не варто піддаватися на провокації і брати участь в авантюрах, особливо якщо мова йде про фінансові операції.

Близнюки

Близнюки по картці «Суд» на початку тижня зможуть отримати бажане, якщо не будуть зволікати. Аркан вказує на успіхи, але лише в тому випадку, якщо Близнюки не стануть відмовлятися від мети через тимчасові труднощі.

Карта «Повішений» попереджає про перепони, які важливо подолати з високо піднятою головою. У ситуації, що склалася важливо дотримуватися обережності і не повторювати помилок минулого. Позитивний настрій і вміння пристосовуватися дозволять швидко вирішити проблеми.

Аркан «Місяць» – знак внутрішніх сумнівів і страхів. Він означає, що в кінці тижня Близнюкам важливо довіряти своїй інтуїції, а також навчитися протистояти маніпуляторам і заздрісникам.

Рак

По карті «Імператриця» Раки зможуть досягти успіхів, якщо перестануть поспішати і братися за кілька справ одночасно. Аркан вказує на необхідність визначитися з метою і не поспішаючи просуватися до її здійснення.

Карта «Колісниця» означає, що Раки з 24 червня зможуть досягти успіху в будь-якій справі, якщо перестануть зволікати і сумніватися. У них є і сили, і навички, щоб підкорити намічену вершину, а значить, настає пора активних дій.

Аркан «Повішений» вказує Ракам на те, що деякі справи або завдання вирішити відразу не вийде. Ракам потрібно якийсь час, щоб знайти причину, по якій відбувається затримка. Така робота вбереже від промахів в майбутньому.

Лев

Карта «Зірка» відкриває тиждень і обіцяє Левам удачу у всіх починаннях. Вважається, що цей Аркан веде до успіху, а значить, з понеділка Левам варто звертати увагу на знаки долі.

«Помірність» в розкладі – карта, що попереджає про те, що поспіх може призвести до сумних наслідків. Левам не потрібно поспішати з висновками, щоб приймати зважені і мудрі рішення, які стануть запорукою успішно виконаної роботи.

Карта «Диявол» говорить про небезпеку, і по ній Левам не можна потурати своїм слабкостям і поганим звичкам. У вихідні дні буде безліч спокус, і якщо Леви не будуть обережні, то ризикують як втратити частину накопичень, так і підірвати свій авторитет в очах оточуючих.

Діва

Дівам карта «Смерть» принесе позитивні зміни, якщо вони зможуть поміняти своє ставлення до подій. Не можна забувати про те, що думки матеріальні і від настрою залежить багато чого. Оптимізм допоможе подолати тимчасові труднощі.

Карта «Сонце» обіцяє Дівам відмінну середину тижня, і вже з середи можна сміливо підкорювати нові вершини або ж насолоджуватися черговим успіхом. З цього Аркану в житті відбуваються лише позитивні події.

Аркан «Колісниця» в розкладі вказує Дівам на те, що вони з легкістю зможуть взяти контроль над будь-якими обставинами, якщо перестануть сумніватися в своїх силах і візьмуться за справи без зволікання.

Терези

По карті «Маг» Терезам на початку тижня необхідно налаштуватися на неординарний підхід до вирішення завдань. Аркан говорить про успіхи, які прийдуть, якщо не сумніватися в своїх силах і не боятися впроваджувати нововведення не тільки в роботу, але і в повсякденному житті.

Аркан «Зірка» в розкладі – щасливий знак, завдяки якому Терези зможуть прийти до поставленої мети без затримок. За цією карткою перешкод більше немає, а значить, можна сміливо братися навіть за найскладніші справи.

Згідно з картою «Верховна жриця», Терезам належить приймати зважені і мудрі рішення, залишивши поспіх. Порада карти – прислухатися до себе, щоб інтуїтивно вибрати правильний напрям і не помилитися під тиском оточуючих.

Скорпіон

Аркан «Повішений» несе в собі попередження. Скорпіонам з понеділка можуть не вдаватися якісь справи, і для того, щоб продовжити їх, потрібно буде провести роботу над помилками.

По карті «Колесо фортуни» Скорпіонів чекають події, над якими не вийде взяти контроль. Порада карти – витримати час, щоб прийняти правильні рішення і з часом підпорядкувати обставини собі.

«Верховна жриця» в розкладі говорить про необхідність використання інтуїтивних здібностей. Скорпіони в кінці тижня зможуть обійти неприємності стороною, якщо прислухаються до передчуттів і не стануть ігнорувати внутрішній голос.

Стрілець

Аркан «Колісниця» віщує активний початок тижня. За цією карткою Стрільці зможуть залучити в життя позитивні зміни, якщо перестануть сумніватися і боятися першого кроку в невідомість.

З середи Стрільцям по карті «Місяць» не варто ділитися своїми планами з оточенням. Серед знайомих можуть виявитися заздрісники, які здатні нашкодити і не кращим чином вплинути на результат започаткованих справ.

Карта «Зірка» в розкладі говорить про вдале завершення тижня. З цього Аркану цілі досягаються і Стрільці після чергової перемоги зможуть відпочити і набратися сил, не боячись, що справи вийдуть з-під контролю.

Козеріг

По карті «Закохані» Козероги на початку тижня зіткнуться з проблемою вибору. Сумніви і тривоги не повинні стати перешкодою і Козерогам важливо прийняти рішення самостійно, щоб знайти вірний шлях до нових перемог.

Карта «Правосуддя» означає, що Козероги в середині червневого тижня зіткнуться з випробуваннями і спокусами. Наблизяться вони до успіху або зроблять крок назад, залежить від їх вибору, а значить, поспішати з ним не потрібно.

«Маг» в розкладі – карта, яка вказує на прорив. З цього Аркану сміливі та неординарні рішення спростять життя Козерогів, а значить, настала пора щось змінювати і впроваджувати нововведення в повсякденність.

Водолій

Карта «Імператор» дає Водоліям можливість проявити себе. З цього Аркану мудрі і виважені рішення приведуть до нових успіхів, а значить, не можна поспішати і робити поспішні висновки. Чесність і неупередженість допоможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

«Помірність» в розкладі – карта, пророкує перемогу над обставинами. З цього Аркану Водоліям потрібно вірно розставити пріоритети, щоб займатися першочерговими завданнями, не відволікаючись на дрібниці.

Аркан «Смерть» обіцяє Водоліям позбавлення від обмежувальних обставин. За цією карткою можна сміливо відмовлятися від спілкування з токсичними людьми, змінюватися на краще і прищеплювати нові корисні звички.

Риби

Карта «Правосуддя» відкриває останній тиждень червня і Риби по ній можуть досягти справедливості, беручи виважені рішення. Перешкоди з шляху зникнуть, якщо чесно трудитися і не намагатися обманом залучити в життя позитивні зміни.

Аркан «Зірка» вважається однією з кращих карт. По ній Риби зможуть безперешкодно досягти успіхів, якщо прислухаються до себе і перестануть сумніватися у власних силах.

«Диявол» в розкладі – карта, що попереджає про неприємності, але лише в тому випадку, якщо Риби будуть потурати поганим уподобанням і відмовлятися від справ на догоду розваг та відпочинку. У вихідні дні важливо зосередитися, щоб удача не відвернулася.

You cannot copy content of this page