Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 листопада: Осінь плавно підходить до завершення, і в цей період особливу увагу варто приділити незавершеним справам

Кожен розклад карт Таро унікальний. Глибше зрозуміти підказки старших Арканов вийде, якщо задіяти інтуїцію, а також спиратися на те, що відбувається у вашому житті. Тарологи рекомендують не поспішати, щоб не упустити важливих порад, які допоможуть обійти стороною неприємності і не викликати на себе бід .

Овен

По карті «Повішений» у Овнів з’являється можливість переосмислити своє життя, щоб змінити події на краще. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб не помилитися в рішеннях.

Аркан «Смерть» символізує глибинні зміни, коли Овни зможуть попрощатися з усім, що застаріло і більше не має сенсу. Це можуть бути старі плани та ідеї, які час залишити, щоб не витрачати часу дарма.

По карті «Диявол» тиждень для Овнів завершиться боротьбою за добробут. Порада Аркана полягає у відмові від усього, що тягне на дно: токсичних відносин, шкідливих звичок, прокрастинації.

Телець

На початку тижня Тельцям по карті «Смерть» належить підвести підсумки і запитати себе, чи все виконано з того, що було заплановано. У разі, якщо якісь із справ вимагають доопрацювання, їх потрібно завершити без зволікання.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Тельців довіритися інтуїції. З цього Аркану необхідно почекати потрібний момент для активних дій, інакше в разі поспіху Тельці ризикують втратити прихильність примхливої фортуни.

По карті «Ієрофант» Тельці зустрінуть на шляху людину, яка зможе дати добру пораду або навіть стати наставником. Вона допоможе подолати важкий період і дасть цінні вказівки для досягнення благополуччя.

Близнюки

Початок листопадового тижня буде непростим. Судячи по карті «Місяць», Близнюкам належить розібратися зі своїми внутрішніми бар’єрами, які заважають щасливому життю і не дають домагатися поставлених цілей.

Аркан «Суд» віщує активну середину тижня, коли відповідальність і чесність допоможуть Близнюкам вчасно завершити намічені справи і звільнитися від усього, що сковує. Карта описує ситуацію, коли боротьба за добробут повністю окупається.

Карта «Колісниця» вказує на час активних дій. Близнюкам потрібні енергія і зосередженість, щоб бути готовими до несподіваного розвитку подій і не упустити дарованого долею шансу.

Рак

Карта «Сила» говорить про відвагу, з якою Раки зможуть поборотися з мінливістю долі, і оптимістичного настрою, необхідному для подолання перешкод на шляху до довгоочікуваної мети.

Аркан «Повішений» закликає підготуватися до повороту подій. Раки можуть відчути, що зміни не за горами, і для того, щоб вони привели до кращого життя, не можна поспішати, приймаючи рішення.

По карті «Дурень» Ракам важливо зосередитися і звернути увагу на попереджувальні сигнали . Халатність призведе до того, що Раки стануть заручниками хибних поглядів і суджень.

Лев

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє Левам позитивні зміни, проте для цього їм важливо прийняти долю і тим самим знайти над нею владу. Події на початку тижня будуть розвиватися не за планом, і витримка допоможе Левам оступитися при прийнятті важливих рішень.

Карта «Сонце» вказує Левам на виключно вдалий період, а значить, можна сміливо втілювати в життя плани та ідеї, не боячись промахів. Сприятливі обставини потрібно використовувати, поки фортуна не відвернулася.

Аркан «Смерть» закликає Левів побороти шкідливі звички і звільнитися від усього, що більше не приносить користі. Чим легше Леви розлучаться з минулим, тим швидше в житті зможе проявитися щось нове.

Діва

Аркан «Мир» говорить про розмірений початок тижня, коли Діви можуть бути спокійні за своє майбутнє. Доля розставляє все по місцях, і на початку цього листопадового тижня внутрішню рівновагу допоможе набути впевненості і контроль над усім, що відбувається.

Карта «Маг» вказує на готовність до дії і успіху, і Дівам важливо знайти гармонію між свідомістю і підсвідомістю. Повіривши в свої здібності, Діви зможуть впоратися з майбутнім справою.

Аркан «Верховна жриця» закликає Дів не шукав пояснення прийнятих рішень. Інтуїтивні здібності дозволять вибрати правильний шлях, який приведе до успіху.

Терези

Аркан «Зірка» говорить про те, що Терези з понеділка можуть почати важливу справу і не сумніватися в тому, що успіх прийде. За цією карткою удача не відвернеться, а значить, можна сміливо йти до свого добробуту.

По карті «Смерть» Терезам належить відпустити минуле і відчути полегшення. Аркан закликає поставити крапку, щоб відкритися новим можливостям і рухатися назустріч новим цілям.

Аркан «Місяць» говорить про підвищену емоційність, яка заважатиме ухваленню рішень, і Терезам належить попрацювати над собою, щоб не стати заручниками безпідставних побоювань.

Скорпіон

Карта «Колісниця» означає прорив в справах і позбавлення від важких обставин. З цього Аркану Скорпіони зможуть домогтися успіхів, проте їм не можна переоцінювати свої сили, щоб не зупинитися за крок від довгоочікуваної мети.

Аркан «Правосуддя» закликає Стрільців до чесності і відповідальності. За цією карткою оступатися не можна, інакше в майбутньому доведеться відпрацьовувати помилки, втрачаючи дорогоцінний час і сили.

Карта «Суд» означає зміни в роботі. Настає вирішальна фаза, коли Скорпіони можуть перейти на нову посаду і попрощатися зі старим життям. Позитивні зміни не за горами, і потрібна відповідальність, щоб не помилитися у виборі.

Стрілець

Аркан «Дурень» відкриває тиждень і закликає Стрільців не розслаблятися. За цією карткою уявний спокій може стати причиною недбалого ставлення до справ, і Стрільці ризикують допустити помилки, на виправлення яких піде багато часу.

Карта «Вежа» означає, що Стрільців в кінці тижня чекають зміни, яким не варто чинити опір. З життя йде все, що більше не має значення, звільняючи місце для нових звершень.

Аркан «Маг» віщує активні вихідні, коли Стрільці завдяки винахідливості зможуть знайти вихід зі скрутного становища, а також розкрити в собі нові здібності. Завдяки їм вдасться збільшити дохід і підвищити свою значимість.

Козеріг

Карта «Суд» вказує Козерогам на те, що вони рухаються в правильному напрямку. З цього Аркану з життя йдуть труднощі, якщо не сидіти склавши руки, а активно боротися за благополучне майбутнє.

Карта «Помірність» вказує на сприятливий результат подій, проте попереджає, що Козерогам не варто сподіватися на швидке вирішення проблеми. Справа буде просуватися неквапливо, але і без особливих перешкод.

«Ієрофант» в розкладі – карта здорового глузду. По ній Козерогам важливо знаходити справжнє значення речей, щоб присвячувати себе лише тому праці, який не тільки приносить вигоду, а й допомагає розвиватися.

Водолій

По карті «Пустельник» на початку тижня у Водоліїв буде час на те, щоб зібратися з думками і відсіяти все, що вже не актуально. При уявному уповільненні Водолії повинні розуміти, що деколи треба взяти паузу і без поспіху відокремити важливе від наносного.

Аркан «Мир» обіцяє Водоліям досягнення чергової мети. За цією карткою можна насолодитися тріумфом і сміливо братися за втілення в життя нових проектів, не переживаючи за їх результат.

Карта «Сонце» завершує тиждень, і по ній Водоліїв чекають позитивні зміни. Аркан говорить про те, що в житті починається світла смуга, і в вихідні дні удача не відвернеться від Водоліїв.

Риби

Аркан «Смерть» обіцяє Рибам завершення чергового життєвого етапу, а це значить, що в перші дні тижня їм належить попрощатися з минулим і відкрити двері в майбутнє. Зміни неминучі, і якщо їм не противитися, то незабаром Рибам відкриються приємні перспективи.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на події, які можуть бути або хорошими, або поганими, але змінити або якось вплинути на їх хід неможливо. Рибам залишається покластися на долю, щоб пізніше взяти її в свої руки.

Аркан «Імператор» закликає Риб спочатку визначитися з тим, чи варто поставлена ​​мета того, щоб втілити її в життя, і тільки після цього рухатися далі. Карта не терпить недбалого ставлення до своїх обов’язків і обману, тому рішення повинні бути зваженими.