Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 серпня: увага до інтуїції і аналіз карт стануть хорошою підмогою для тих, хто бажає змінити життя на краще і не стикатися з труднощами на шляху до особистого щастя

Овен

Аркан «Мир» обіцяє Овнам дуже добрий початок тижня. За цією карткою мета близька, і досягти її не складе труднощів. Овнам важливо не звертати зі шляху і вірити в себе, щоб поставити крапку в розпочатій справі і отримати свою нагороду.

Аркан «Зірка» символізує шлях без проблем і негараздів, якщо не звертати з маршруту. Карта обіцяє хороші результати і виконання заповітних бажань, тому Овни можуть не побоюватися труднощів.

По карті «Пустельник» настає час, коли Овни зможуть на час відійти від справ, дозволити собі трохи відпочити, щоб відновити сили перед черговим ривком. Тимчасова ізоляція буде до речі для тих, кому важливо поміркувати про майбутнє і скорегувати плани.

Телець

«Колісниця» в розкладі на початок тижня – карта, яка закликає Тельців не зволікати. Аркан вказує на сприятливий час, коли Тельці зможуть зробити прорив, розібратися з труднощами і завершити довгий шлях перемогою.

По карті «Закохані» Тельцям належить зробити вибір на користь розвитку і позитивних змін. Приймати рішення важливо самостійно і не поспішаючи, щоб виключити промахи: змінити зроблене не вийде.

По карті «Суд» Тельці зможуть розібратися з труднощами, відновити справедливість і поставити на місце кривдників. Порада карти – діяти в рамках закону, щоб заробити відмінну репутацію.

Близнюки

Аркан «Імператор» обіцяє Близнюкам хороші перспективи в діловому середовищі. За цією карткою з’явиться можливість досягти успіху в справах, знайти хорошу посаду і поліпшити фінансове становище за рахунок активної роботи.

Аркан «Суд» вказує на довгоочікувані зміни. Близнюки зможуть змінити життя на краще, звільнитися від турбот і проблем, якщо будуть чесні і не стануть перекладати відповідальність на сторонніх людей

По карті «Ієрофант» Близнюкам важливо прислухатися до мудрих наставників, щоб продовжити шлях до успіху і не зайти в глухий кут. Аркан вказує на можливість подолати будь-які труднощі для тих, хто буде використовувати отримані знання і не боятися просити підтримки.

Рак

«Колесо фортуни» для Раків – карта несподіваних подій, які важливо прийняти, щоб навчитися керувати своєю долею. Аркан не обіцяє проблем, якщо не поспішати з діями і почекати потрібний момент.

Аркан «Імператриця» вказує на сприятливий час для особистих стосунків. Раки зможуть знайти гармонію в любові, якщо перестануть думати про сумне і повірять у свої сили. За цією карткою зростання і розвиток відбуваються поступово, і квапити події не має сенсу.

«Смерть» в розкладі – карта, яка закликає попрощатися з минулим. В кінці тижня Ракам належить почати новий життєвий етап, залишивши за спиною все те, що втратило актуальність. Якщо не чинити опір тому, що відбувається, то проблем на шляху не буде.

Лев

По карті «Колесо фортуни» Левів чекає непростий початок тижня. Карта описує події, які будуть здаватися дивними і нелогічними, однак Леви повинні зберігати спокій. Через деякий час все стане на свої місця, і Леви зможуть керувати своєю долею.

«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає не послабляти увагу і йди шляхом самовдосконалення. З цього Аркану руйнуються колишні принципи, поступаючись місцем новому життєвому етапу. Леви будуть на висоті, якщо відмовляться від старих планів.

Аркан «Ієрофант» вказує на необхідність зберігати спокій і займатися лише тими справами, які мають першорядне значення. За цією картою Леви зможуть досягти нових успіхів, якщо будуть нести відповідальність за свої вчинки.

Діва

По карті «Закохані» Дівам важливо приймати самостійні рішення і не поспішати з висновками. Аркан вказує на неможливість скасувати зроблене, а значить, кожен крок має бути виваженим.

По карті «Імператор» Дів очікують успіхи в діловому середовищі. Карта каже про кар’єрний ріст, можливість знайти хорошу посаду і поправити матеріальне становище за рахунок копіткої роботи.

Аркан «Імператриця» обіцяє Дівам процвітання. За цією карткою події будуть розвиватися повільно, але терпіння і творча праця приведуть до потрібних результатів і заслуженої нагороди.

Терези

Аркан «Суд» говорить про час прориву, коли Терези зможуть поставити крапку в складній справі, виграти суперечку і відстояти своє чесне ім’я. Порада карти – діяти чесно і залишатися в стані спокою, щоб не давати кривдникам шансу нашкодити.

Аркан «Мир» говорить про те, що Терези вибрали вірний напрямок і повинні пройти шлях до кінця, щоб отримати заслужену нагороду. За цією карткою стає простіше вирішувати розбіжності і залучати щастя.

Карта «Місяць» описує ситуацію, коли Терезам не можна потурати страхам. За цією карткою важливо боротися з сумнівами, які лише зашкодять і віддалять від мети. Дієві практики допоможуть знайти упевненість і без зусиль знайти вихід з ситуації, що склалася.

Скорпіон

Аркан «Імператриця» вказує на відмінний початок тижня, коли Скорпіони зможуть знайти щастя. За цією карткою події будуть розвиватися поступово, проте Скорпіонам не можна поспішати, щоб не упустити знаки долі.

По карті «Колесо фортуни» Скорпіонів чекає насичена на події середина тижня. Аркан вказує на несподіваний поворот долі, коли важливо не робити дій, не переконавшись у їх правильності.

В кінці тижня по карті «Місяць» Скорпіони повинні бути пильними. Порада карти – не довіряти неперевіреній інформації, яка може стати причиною поспішних дій і помилок, на виправлення яких піде багато часу і сил.

Стрілець

«Маг» в розкладі на початок тижня – карта активних дій. Стрільцям важливо рухатися до своєї мети, але при цьому не забувати про обережність, щоб не помилитися у виборі шляху. Аркан вказує на процвітання, якщо налаштуватися на оптимізм і впроваджувати в справи нововведення

По карті «Закохані» Стрільцям належить пожертвувати малим, щоб досягти більшого. Не виключено, що їм доведеться переглянути розпорядок дня, щоб встигнути виконати намічені справи і отримати гідну винагороду.

По карті «Дурень» Стрільцям не можна втрачати пильності. Недбале ставлення до справ і обов’язків призведе до проблем, виправити які швидко не вийде. Порада карти – підходити до виконання роботи відповідально і не перекладати свої обов’язки на інших.

Козеріг

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Козерогів довіритися своїй інтуїції. Передчуття допоможуть вчасно зупинитися і не потрапити в скрутне становище. За цією картою не можна вірити домислам і потурати необгрунтованим страхам, щоб не зайти в глухий кут.

По карті «Вежа» Козерогів чекають зміни. Аркан обіцяє сприятливе вирішення труднощів, якщо не закриватися в собі і відмовитися від застарілих ідей. Нові успіхи не змусять себе чекати, якщо Козероги перестануть чіплятися за віджиле минуле.

По карті «Імператор» Козероги можуть завершити тиждень позитивно. Аркан вказує на перспективні можливості, упускати які не має сенсу. Докладені зусилля окупляться незабаром, і Козероги зможуть насолодитися черговою перемогою.

Водолій

Аркан «Вежа» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв відмовитися від старих планів, щоб не втрачати часу дарма. За цією карткою важливо залишити минуле позаду і не намагатися воскресити те, що вже остаточно втратило будь-який сенс.

Карта «Верховна жриця» вказує на велику роль інтуїції. Водолії не повинні ігнорувати передчуття, які допоможуть подолати тимчасові труднощі і без проблем знайти вихід з ситуації, що склалася.

Аркан «Імператор» завершує тиждень, вказуючи на кінець проблем. За цією карткою не важко досягти нових успіхів, якщо присвячувати час роботі і нести відповідальність як за вчинки, так і за слова.

Риби

Аркан «Диявол» говорить про час випробувань, коли Рибам доведеться боротися з спокусами. Аркан вказує на необхідність самоконтролю, завдяки якому Риби зможуть протистояти труднощам і вийти переможцями.

Карта «Дурень» вторить першому Аркану розкладу, закликаючи Риб зберігати пильність. Увага до деталей і відповідальність дозволять обійтися без проблем і негараздів на шляху до заповітної мети.

По карті «Сонце» Риб чекає заслужена нагорода. Аркан вказує на завершення труднощів і досягнення поставлених цілей. За цією картою Риби зможуть відпочити і насолодитися своїм тріумфом, розділивши радість з близькими.