fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 травня

Овен

Останній тиждень травня буде досить сприятливим, але Овнам не варто втрачати пильності. Перший Аркан «Імператриця» говорить про те, що події розвиватимуться поступово, а отже, поспішати нікуди не потрібно: все станеться свого часу.

Аркан «Мир» говорить про те, що справи йдуть у гору, тому Овни можуть не боятися сміливих рішень. По цій карті настає період, коли всі двері відчинені : потрібно лише вибрати правильний шлях і не звертати з нього.

Наприкінці тижня Овни мають бути готовими до випробувань. Аркан «Диявол» обіцяє неприємності, якщо потурати миттєвим забаганкам, не дотримуватися заходів і покладатися на гірші риси характеру.

Телець

Тельці цього тижня чекають багато роботи, яка приведе до успіху. Перша карта «Колісниця» вказує на стрімкий розвиток подій, коли важливо швидко приймати рішення та не боятися тимчасових труднощів.

Карта «Колесо удачі» вказує на зміни, до яких неможливо підготуватися. Тельці повинні залишатися пильними та уважними, щоб не допустити поспіху, згубного для залучення удачі.

Аркан “Мир” завершує тиждень, вказуючи на завершення труднощів. Карта символізує досягнення цілей, впевненість у своїх діях та нагороду за докладені зусилля. Тельці зможуть насолодитися своєю перемогою та розділити радість із близькими.

Близнюки

Близнюків чекає напружене завершення травня. На початку тижня по карті «Повішений» справи не можна пускати на самоплив. Тому згідно Аркану не можна пасувати перед труднощами, подолання яких допоможе досягти успіху.

“Місяць” у розкладі – карта, що вказує на необхідність боротьби з вадами. Близнюкам важливо повірити в себе і не боятися змін, які допоможуть залишити за спиною сумніви та страхи, що заважають щасливому життю.

Аркан «Вежа» завершує тиждень, вказуючи Близнюкам на час змін. По цій карті з життя йтиме все непотрібне, тому не варто чинити опір тому, що відбувається. Минуле залишиться за спиною, а попереду чекатимуть нові пригоди.

Рак

Раків чекає чудовий тиждень, який розпочнеться з Аркана «Імператор». По цій карті немає причин для занепокоєння – знання та навички допоможуть залучити успіх, відлякати який може агресія, а також недбале ставлення до обов’язків.

«Самітник» у розкладі — карта, що закликає до тимчасової ізоляції. Раки зможуть відпочити, відновити сили, а також скласти план, який забезпечить шлях до перемоги. Карта вказує на період, коли за зовнішнім спокоєм відбуваються глибинні процеси перетворення на краще.

Карта “Мир” завершує тиждень, вказуючи на досягнення поставленої мети. Аркан символізує успіх і радість, а значить, Раки зможуть насолодитися тим, що відбувається, і отримати впевненість.

Лев

Левам цей тиждень принесе багато цікавих подій. Аркан “Колесо фортуни” попереджає про несподівані зміни, які увірвуться в життя і перевернуть все з ніг на голову. Порада картки – не поспішати з висновками та дочекатися ясності.

Аркан “Дурень” попереджає про появу несподіваних перешкод, подолання яких допоможе Левам стати впевненішим. По цій карті не варто зневірятися, якщо щось пішло не так: доля надасть нові можливості.

Завершує тиждень карта «Місяць», за якою Левам не можна потурати страхам та сумнівам. Збентеження спровокує ланцюжок невдач, розбиратися з якими доведеться тривалий час. Все, що потрібно, виховувати самовпевненість і не вірити чуткам.

Діва

На початку тижня по карті «Диявол» Дівам важливо пам’ятати про власну гідність. Потурання миттєвим забаганкам, злість і агресія відлякають успіх, а значить, потрібно налаштуватися на хвилю оптимізму і з гідністю пройти випробування.

За картою «Колесо удачі» Діви повинні бути готові до несподіваного повороту подій. У сум’ятті та поспіху можна вибрати невірний шлях, тому Дівам важливо залишатися в стані спокою і не поспішати з висновками.

Тиждень завершується позитивним Арканом Імператор. По ньому Діви зможуть отримати вагому підтримку, просунутися у справах кар’єри та бізнесу. Для того, щоб успіх не оминув, важливо залишатися чесними і неупередженими.

Терези

Терезів чекає насичений тиждень, який почнеться з карти «Самітник». Аркан закликає залишити поспіх і зосередитись на плануванні. Чіткий план дій забезпечить упевненість та допоможе виконати справи вчасно.

Аркан “Сонце” є однією з найпозитивніших карт. Терезам належить отримати нагороду за свою працю, насолодитися відсутністю проблем і почати шлях підкорення нових вершин. Карта закликає не зволікати, адже доля не так часто балує своєю прихильністю.

Наприкінці тижня за картою «Колесо фортуни» Терези будуть змушені взяти паузу. Аркан символізує непередбачувані події, вплинути на які не вдасться. Переживати з цього приводу не варто — все йде своєю чергою, а значить, попереду чекають нові можливості та успіхи.

Скорпіон

Тиждень починається з карти “Дурань”, яка закликає Скорпіонів не послаблювати пильності. Тому згідно  Аркану не можна поспішати з серйозними рішеннями і діяти необдумано. Уважність та обережність убережуть від проблем.

Аркан «Самітник» говорить про можливість побути наодинці з собою та своїми думками. За цією картою Скорпіонам важливо відпочити та заповнити запас енергії, звіритися з планом та виключити з нього ті пункти, що втратили актуальність.

Наприкінці тижня на карті «Імператор» настає пора активної роботи. Карта обіцяє просування в кар’єрі та набуття фінансового благополуччя, але для цього Скорпіонам доведеться добре попрацювати.

Стрілець

Стрільцям за картою «Помірність» варто розпочати тиждень розмірено. Аркан закликає не поспішати і знати міру у всьому. Така тактика вбереже від неприємностей і не дасть звернути з шляху, що веде до успіху.

Аркан «Вежа» говорить про те, що у життя увірвуться зміни. Стрільці повинні пам’ятати про те, що вони є необхідною складовою, а отже, переживати не має сенсу. Доля підштовхує до нового життєвого етапу, який не можливий без трансформацій та неминучого прощання з минулим.

Завершає тиждень мапа «Правосуддя». Аркан обіцяє позитивні зміни, і для того, щоб вони не змусили на себе чекати, Стрільцям потрібно буде активно працювати. Чесність та непідкупність допоможуть уберегтися від проблем та уваги недоброзичливців.

Козеріг

На початку тижня по карті “Маг” Козероги можуть бути впевнені в тому, що рухаються у правильному напрямку. Аркан закликає розвивати таланти та експериментувати, щоб залучити нові успіхи та можливості.

Аркан Сонце говорить про те, що в життя вриваються позитивні зміни. Козерогам доля надасть шанс залучити успіх, від якого не можна відмовлятися, а отже, настає час активних дій.

Щаслива карта «Зірка» вказує на правильно вибраний напрямок. Козерогам залишається пройти його до кінця та отримати свою нагороду. Порада картки – не приймати спонтанних рішень і не кидати розпочатих справ, щоб не викликати неприємностей.

Водолій

«Сонце» у розкладі – позитивна карта, яка обіцяє Водоліям успіхи. По цій карті немає причин для занепокоєння і сумнівів — треба діяти сміливо і братися за сміливі проекти, втілити які не важко.

Карта «Ієрофант» говорить про те, що Водолії зможуть керувати не лише своїм життям, а й очолити роботу цілого колективу. Тріумф не забариться, якщо грамотно керувати людьми і не відмовлятися від роботи.

Наприкінці тижня за картою «Сила» Водоліям  випадуть деякі складнощі, подолати які потрібно без зволікання. Уміння мислити раціонально та увага до передчуттів допоможе вибрати правильну тактику.

Риби

Тиждень починається з карти «Суд», яка обіцяє Рибам зміни на краще. За цим Аркан проблеми і труднощі залишаються позаду, і в життя приходять події, які не можуть не радувати.

Аркан “Верховна жриця” закликає Риб до терпіння. По цій карті не можна квапити події, щоб не злякати удачі і не зайти в глухий кут через поспішні рішення. Увага до інтуїції допоможе знайти правильний шлях до успіху .

Наприкінці тижня по карті «Місяць» Рибам особливо важливо бути передбачливими. Карта вказує на таємниці, які стануть очевидними, і нові знання можуть поранити. У такому положенні головне не піддаватися паніці та обмірковувати кожен крок.

You cannot copy content of this page